Praktický lékař pro děti a dorost
Lechowiczova 2/2970, Ostrava

K paní doktorce jsem chodila od mého narození. Vždy byla ochotná,ale předepisuje ty nejdražší léky i když je spousta levnějších variant. Většinou nepozná co vám je a pošle vás dále na vyšetření.Nikdy jí,ale nezapomenu jak jsem jako malá šla na očkování a cestou spadla a ošklivě si odřela loket (jizvu mám dodnes) Maminka jí poprosila zda-li by mi to desinfekcí vyčistila a ona jí řekla ať mi to doma umyje mýdlem a všechen štěrk a kamení v ráně ať odstraní kartáčem. Bolelo to tak, že jsem se toho nemohla dotknout natož to drhnout kartáčem!!! Jinak sestřička je tam SUPER a já jsem ráda ,že už chodím k dospělému lékaři.

Za paní doktorkou dojíždíme, máme jí mimo bydliště. Což naznačuje naší maximální spokojenost. Jaké dítě jsem k ní chodila a nyní chodím s dcerou.

paní doktorka je fajn. s malou tam chodím tři roky a zatím nám ve všem vyhověla a m alá k ní chodí velice ráda. je moc milá.

Mám velmi dobré zkušenosti.

Nedokázala určit diagnozu,napsala nevhodné léky,vznikla alergická reakce,kluk se zača dusit,skončili jsme na pohotovosti,nebýt včasné konzultace doktora z pohotovosti se specialistou a nasazerní potilátky v injekci,kdo ví jak by to dopadlo.

Skvělá doktorka, moc mílá, hodná . . . Vždycky poradím všechno řekne . . . prostě doporučuji :-)

Velmi dobrá lékařka. Antibiotika nenasazuje často, poradí, posílá k odborníkům. K dětem je hodná a příjemná.

Jen hypochondři a hysterky neumí ohodnotit práci jiných.Měla jsem u paní doktorky 2 děti s kvalitní péči,proto i s 3. dítětem k ní chodím.Je to žena na místě.
Léčí podle nejlepšího přesvědčení a každý by si měl uvedomit,že lidské tělíčko je labyrint,ve kterém se těžce orientujeme.
Je třeba více takových lékařů, komu se nelíbí,ať zkusí štěstí jinde, rád se vrátí zpět. A to vím o čem píši.

Velmi příjemná lékařka, erudovaná, klidná a ochotná. Děti k ní mají důvěru.

K PANÍ DOKTORCE CHODÍM UŽ SKORO 20 LET A NEMŮŽU SI STĚŽOVAT VŠEHNY MOJE 4 DĚTI OŠETŘILA VŽDY DOBŘE