nám. Přemysla Otakara II, Městec Králové

Dobrý den, to co tady čtu je docela zajímavé ale myslím že každý pacient má svůj názor na svého ošetřujícího lékaře tak jako na vše ostatní. Kupříkladu já osobně jsem vždy spokojena-neřeším ted léky ale lékaře samotného-když do ordinace přijdu kolikrát vynervovaná a odchází naprosto klidně. To že někdo má k této doktorce špatný vztah musí nejdříve hledat chyby u sebe zda SÁM nebo SAMA je dochvilný/á a pak může kritizovat doktory. K této doktorce až můj čas dokoná přihlásím i svého syna, jelikož vím že na tuto ženu je spolehnutí a dá vždy správnou a pravdivou odpověd at je jakákoli.
Hegerová Růžena

Nedávno jsem byl u této doktorky, kde jsem čekal několik hodin v čekárně, neboť si převážně vyřizovala své soukromé hovory. Poté náhle musela odjet za jednou pacientkou, která se údajně otrávila. K mému překvapení z ordinace vylezla její matka, která všem v čekárně vyprávěla za kým paní doktorka odjela a jaká je její diagnóza. Kdybych se jí zeptal ještě na jiné pacienty, tak by mi byla schopná přinést snad jejichzdravotní kartu s veškrým chorobopisem. No hrůza, tomu se říká lékařské tajemství u doktorky Barešové!!!

MUDr. Vendulka Barešová

pane proč se nepodepíšete. Já mám s MUdr. Barešovou velmi dobré zkušenosti

K paní doktorce postupně přešla,od jistého praktického lékaře,téměř celá naše rodina. Je příjemná,pečlivá a ochotná.

Opět jsem byl u této lékařky, když můj lékař měl dovolenou. Nelíbí se mi, že se pořád věnuje telefonům místo toho, aby se věnovla vyšetření pacienta. Po celou dobu se spíše věnovala zvedáním a vyřizováním telefonů.

Jsem spokojen.

V ordinaci je velmi málo. Dává velkou důvěru své sestře, která bohužel moc vzdělaná není. Chybí jí mnohdy základní znalosti.

Je to sice mladá,ale velmi kvalitní lékařka. Ve svém okolí je nejlepší.