Adresa

Tázlerova 747, Turnov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
7 názorů

H
Ověřeny pacient

Zatím nejslušnější doktor, kterého znám. Na člověku nezkouší žádné experimenty a posílá k specialistům. A tak by to mělo být. Jinak to v ordinaci docela odsejpá. Přestože už bydlím hodně daleko, stále je to muj praktický lékař.


T
Ověřeny pacient

Presel sem knemu od Mudr. Cepkove - ta byla silena. Kdyz sem mel treba anginu tak mi rekla berte paralen. Po 3 dnech sem se kni vratil jeste s horsi anginou. Trpel sem na opary a nechtela mi predepsat ani tablety Herpesin a kdyz sem potreboval omluvenku do skoly tak mi ji nedala ze si maj zavolat,coz vedlo malem k memu vyhazovu. Pan Severa mi vzdy omluvenku kdyz sem u nej byl kvuli vysetreni nebo potvrzeni na ridicsky prukaz C dal. Kdyz sem trpel bolestmi hlavy a rychle sem hubnul ihned me poslal na nekolik vysetreni a vylecil me. Hnisave anginy me zbavil za 4 dny. Je to jeden z nejlepsich doktoru co znam - rad pomuze a poradi. Buh zehnej takovymto doktorum :-)


Pan doktor mě prohlédl a napsal léky, vše v pořádku žádné zdržování a rady tipu vezměte si paralen a když se to nezlepší tak za týden se zastavte.


Ale musíte si sami určit diagnozu a léky.Ochotně je napíše a přidá úsměv


no nedělá nic,jen kouká a píše

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

S péčí pana doktorajsem velmi spokojená, ochotně navštěvuje moji starou maminku a vždy s úsměvem vyjde vstříc našim prosbám o radu a pomoc


Doporučuji pro ty,kteří si umí sami určit diagnózu.Pan doktor ji buď potvrdí,nebo vyvrátí.Jinak je to ale vcelku milý a příjemný pán,ke kterému budete rádi chodit,pokud nebute nějak vážněji nemocní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti