Tázlerova 747, Turnov
Praktický lékař pro dospělé

Zatím nejslušnější doktor, kterého znám. Na člověku nezkouší žádné experimenty a posílá k specialistům. A tak by to mělo být. Jinak to v ordinaci docela odsejpá. Přestože už bydlím hodně daleko, stále je to muj praktický lékař.

Presel sem knemu od Mudr. Cepkove - ta byla silena. Kdyz sem mel treba anginu tak mi rekla berte paralen. Po 3 dnech sem se kni vratil jeste s horsi anginou. Trpel sem na opary a nechtela mi predepsat ani tablety Herpesin a kdyz sem potreboval omluvenku do skoly tak mi ji nedala ze si maj zavolat,coz vedlo malem k memu vyhazovu. Pan Severa mi vzdy omluvenku kdyz sem u nej byl kvuli vysetreni nebo potvrzeni na ridicsky prukaz C dal. Kdyz sem trpel bolestmi hlavy a rychle sem hubnul ihned me poslal na nekolik vysetreni a vylecil me. Hnisave anginy me zbavil za 4 dny. Je to jeden z nejlepsich doktoru co znam - rad pomuze a poradi. Buh zehnej takovymto doktorum :-)

Pan doktor mě prohlédl a napsal léky, vše v pořádku žádné zdržování a rady tipu vezměte si paralen a když se to nezlepší tak za týden se zastavte.

Ale musíte si sami určit diagnozu a léky.Ochotně je napíše a přidá úsměv

no nedělá nic,jen kouká a píše

S péčí pana doktorajsem velmi spokojená, ochotně navštěvuje moji starou maminku a vždy s úsměvem vyjde vstříc našim prosbám o radu a pomoc

Doporučuji pro ty,kteří si umí sami určit diagnózu.Pan doktor ji buď potvrdí,nebo vyvrátí.Jinak je to ale vcelku milý a příjemný pán,ke kterému budete rádi chodit,pokud nebute nějak vážněji nemocní.