Soukromá zubní praxe
Benešova 341, Nýřany

Umístění: Soukromá zubní praxe Jiný

Jsem stár a třese se mi hlas, ale na pana doktora a sestřičku jen samá chvála. Veškeré zákroky které jsem podstoupil byli vždy profesionálně provedeny a léčba zubů vždy úspěšná. Jak píši jen samá chvála.

Umístění: Soukromá zubní praxe

Je to náš rodinný zubař a také to byl můj první zubař, který mi ošetřoval zuby když mi byli nějaké 3 roky a díky němu, nemám ze zubařů trauma... Ted je mi už 27 a jezdím k němu do dnes a semnou už i dalši moje dvě děti :)

Umístění: Soukromá zubní praxe Korunky, můstek, ptotéza atd.

Navštěvuji Dr V. Roučku asi 12 let neboť je opravdu profesionál ve svém oboru. Vždy mi velmi pečlivě vysvětlí všechny možnosti, než provede odborně zákrok. Přilétám až ze Sydney z Austrálie a stojí to zato.

Pan doktor je úžasný. Lepšího zubaře jsem zatím nepotkala. Velké uznání. Doporučuji ho všem. Velký dík.

Výborný, citlivý, od doby kdy k němu chodím, nemám strach ze zubaře. Doporučuji!

příjemný,optimistický,citlivý

Naprosto souhlasím s kladnými názory a doporučuji jeho ordinaci. I já jsem patřil k těm, kteří se snaží vyhnout zákroku na zubech, dal jsem na doporučení příbuzných a vyplatilo se to. Zejména oceňuji vstřícnost, profesionalitu a komunikativnost, když mě předem seznámí s postupem zákroku. A sestřičky jsou taky bezva :-)

jsem naprosto spokojená, velmi lidský, profesionální stomatolog, příjemné jednání a vystupování, bezbolestné vyšetření.

nejlepší stomatolog jakého znám, až u něj jsem přestala mít strach ze zubních ordinací, vypěstovaný z dětství. Citlivý, lidský a přitom odborník, navíc vždy příjemný.

doporučuju....skvělý optimistický lékař