Nemocnice Nymburk
Boleslavská , Nymburk

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Nemocnice Nymburk Jiný

Pan doktor bol prvy, ktory spravne diagnostikoval uraz (pred tym som absolvoval navstevu 2 ortopedov) a trufam si povedat ze zachranil moje koleno.

Umístění: Nemocnice Nymburk vyšetření pohybového systému

Před dvěma lety jsem byla na operaci plastiky křížového vazu kolene u MUDr.Panáčka a ihned po vyšetření i bez MR zjistil,že mám utržený křížový přední vaz v koleni.Je to opravdu vynikající ortoped ve svém oboru, je milý a jakmile mám nějaký problém s kolenem tak mu napíší a nebo zavolám a mohu se za ním zastavit v ordinaci. Dnes mohu dále cvičit ,běhat a vše bez problémů. Vřele doporučuji

Umístění: Nemocnice Nymburk Řešení potíží s kolenem

Pan doktor rychle odhalil příčinu mých potížís kolenem. Prasklý meniskus. Operace proběhla bez problémů. Strávil jsem nějaký čas doma cca 14 dní a poté jsem chodil na rehabilitace. I na kontrole bylo vše v pořádku. Dnes sportuji s přáteli, cvičím, běhám a posiluji a moje koleno je zcela v pořádku. Vážím si příjemného přístupu i kvalitní péče.