Sam. ordinace PL pro dospělé
Barákova 2128, Hořice

Pan doktor je opravdu nejlepší ve městě, stará se o celou naši rodinu. Když jsem měla opravdu vážné problémy, byl to on, kdo mě poslal všude, kam bylo třeba. Je na vysoké odborné úrovni a přitom velmi laskavý a vstřícný. A sestřička? ta je prostě super.! (lek)

Pan doktor je jeden z mála, který si nepěstuje pacienty, ale snaží se jim opravdu pomoci, pošle klidně i k jinému odborníkovi, pokud to vyžaduje zdravotní stav pacienta . Zná opravdu hodně a i když nejsem ten typ, co obchází lékaře a potřebuji ho zřídka kdy , jsem s ním vždy nadmíru spokojená. Myslím, že se umí vžít do lidí, pozná zrovna potřebují a čte i jejich myšlenky.Sestřička je pohotová, milá a prostě úžasná!

pan doktor má velmi příjemné chování, pomohl mi s opravdu velkým problémem zánětů 3 zubů před 8 lety a od té doby nemám žádné velké potíže.
panu doktoru mohu jen poděkovat. Petra Ž.

Pan dr. Macák je velmi příjemný na pacienty,vždy ochotně poradí.Velice ráda k němu chodím (kdyby takových lékařů bylo více).

Sice jsem u něj nestrávil moc času, ale jak doktor tak sestřička jsou velmi příjemní lidé, s profesionálním přístupem ...

Velmi dobrý lékař. Mám s ním samé kladné zkušenosti.

Nejlepší lékař ve městě. O naši rodinu se stará už přes 30 let k naprosté spokojenosti

Jsem velmi spokojen.

jsem moc spokojena přijemny ochotny když přijdu do ordynace všehenstach je pryč

Pan doktor mi v životě velmi pomohl.Kdykoliv za ním zajdu, snaží se můj problém řešit, a že jich mám. Právě jsem onemocněla a on má dovolenou. Snad nebudu muset řešit nic bez něho. Mohu k němu chodit i přes syndrom bílého pláště.