Václav Krůta, zubař Beroun

Stomatologická laboratoř

Havlíčkova 113, Beroun
Ordinace PL stomatologa

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Moje ošetřující lékařka mě poslala k pan doktorovi na vytržení zubu s tím,že se obávala komplikací.Moc jsem se bála,ale po vytržení zubu jsem zjistila,že to bylo zbytečné.Celé vytržení mého zubu trvalo necelých 10minut.Pan doktor je skutečný profesionál,milý,vstřícný.Kéž by bylo takových zubařů více.Moc děkuji.

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

U pana doktora jsem byla včera už podruhé na trhání dolní osmičky - opět velmi profesionální a milý přístup, jak pana doktora, tak i sestřiček. Zub byl hned venku a dnes mě to už skoro nebolí.

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Byl jsem na vytrhnuti zubu moudrosti. zakrok byl v poradku bohuzel po operacni lecba stala za to! Vubec mi nebyl dan dren takze vikend byl ve znameni krabicky prasku proti bolesti. V pondeli se teda smiloval a dal mi dren, bohuzel takovy ktery se jiz nemeni. bolest a zanet se samozrejme vratily, ale dalsi osetreni uz nebylo. nebyl sem ani vpusten do objektu! po navsteve me zubni lekarky sem zjistil ze lecba byla od zacatku nevhodna a nebylo ani prihlednuto k tomu ze jsem jeden z mnoha kterym se tyto zakroky hoji dele. tedy kdyz to schrnu: JIZ NIKDY!!! a i stehy si radsi necham vyndat jinde

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Dobrý den, dnes jsem byla mojí lékařkou odeslána na vytržení zuby, který již byl ve velkém zánětu, měla jsem veliký strach z bolesti, ale pan doktor a sestřičky byly skvělé. Pan doktor zub umrtvil a při trhání jsem vůbec nic necítila. Musím ocenit jeho profesionální i lidský přístup. Moc panu doktorovi děkuji, že mi ulevil od veliké bolesti.

Umístění: Ordinace PL stomatologa extrakce zubu

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování a zároveň vystřihla panu doktorovi velikou pochvalu. V průběhu 1 měsíce jsem jeho ordinaci navštívila celkem 2x. V rámci těchto návštěv mi pan doktor vytrhal všechny 4 "osmičky". I přes mou vnitřní paniku ze zubařů, mě pan doktor Krůta přesvědčil, že i trhání zubů (zejména moudráků) nemusí být v žádném případě bolestivé. Chtěla bych vypíchnout velice přívětivý a milý přístup nejen pana doktora, ale i sestřiček. Po vstupu do ordinace mi nejprve vysvětlili, jak se bude postupovat, poté došlo k umrtvení, následně jsme počkali cca 5 minut, než začne injekce působit a poté došlo k BEZBOLESTNÉMU vytržení zubů. Celý průběh (2 zuby za 1 návštěvu venku) trval celkem 10 minut. Byla jsem velmi spokojena a všem ( i těm, kteří nevěří) pana doktora vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo stomatochirurgie trhání osmičky

Obávané a roky odkládané trhání osmičky provedené bezbolestně do 5 minut (i včetně pozdravu a 2 injekcí). Ošetření provedeno na doporučení mé paní zubařky, byla to jednorázová návštěva. Pan doktor toho možná moc nenamluví, ale vše při ošetření stručně průběžně popisuje. Ordinace a čekárna krásné, čisté, útulné, ošetření provedeno dokonce výrazně dřív než jsem měla jít na řadu. Paní sestřička milá. Ještě jednou děkuji a kudy chodím, tudy chválím.

Umístění: Ordinace PL stomatologa chirurgická extrakce zubu

Doktor Krůta už nikdy! Extrakce osmičky vlevo dole s neúměrnou bolestí. Následné zašití rány třemi stehy. Po týdnu mi stehy vyndal, až na jeden. Ten mi tam nechal asi abych si měl doma s čím hrát. Musel jsem ho tedy s manželkou vyndat doma svépomocí. Dva týdny jsem nemohl otevřít ústa víc jak dva týdny. Zhubnul jsem 5 kilo. Bolestivou jsem mel ranu asi dva měsíce. A už od extrakce jsem si doma vyndaval úlomky onoho zubu. Po dvou měsících jsem konečně vydloubal i úlomky kořenů a konečně mam pokoj. Takže jeho práce spočívala v hesle: dodělej si doma sám. Výsledek: jsem s prací pana doktora Krůty MAXIMÁLNĚ NESPOKOJEN! Za mě už NIKDY. Michal Celina

U pana Krůty jsem byla na vyřezávání osmičky. Týden po extrakci mi vyndaval stehy - říkala jsem mu, že se mi tam udělala boule a bolí mě. Pan doktor mi řekl, že je to normální a že se vstřebá. Den poté jsem musela na pohotovost, kde se mě paní doktorka ptala, proč to řeším tak pozdě - byl to akutní zánět, který mi postihl i nerv, takže jsem necítila půlku pusy. Následovaly tři drény, čistění apod. Ještě nad tím nemám vyhráno, ale jedno je jisté: k panu Krůtovi už ani omylem.

Byl jsem k němu pozvám na rentgen a pak na trhání dvou stoliček,doktor vůbec nekomunikoval.A po zákroku trhání mi nechal spousty úlomků na obou stranách co mi zbyly ještě v dásni musel jsem si je sám doma vytahovat dokud jsem to měl umrtvené,naprosto neprofesionální a úplně odfláknutý zákrok.Doktora nedoporučuji je to lempl

Jsem spokojena s rychlostí a znalostí pana doktora, ohleduplný přístup a empatie pomoci. Hodnotím velmi dobře:)