Stomatologická laboratoř
Česká 54, Beroun

Ordinace PL stomatologa
Havlíčkova 113, Beroun

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Pan doktor Krůta je vynikající odborník a milý člověk, což hraje velkou roli s přihlédnutím k obavám, se kterými se většinou vchází do zubní ordinace. Poslala mě k němu moje paní zubařka na vytrhnutí stoličky. Vše proběhlo rychle s patřičným vysvětlením, poučením o následné péči. Za 10 minut jsem bylo po všem a bez komplikací.
Celá ordinace je velmi příjemná - od recepce, přes sestřičku a pan doktor je vážně profík. Jen víc takových zařízení s lidským přístupem!

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Pana doktora mohu doporučit, příjemný a profesionální přístup a moc milé sestřičky, včetně dentální hygienistky. Kdyby to takhle fungovalo všude, to by bylo na světě krásně. Ještě jednou moc děkuji.

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Nejlepší stomatochirurgie! Extrakce 8 bez problému a bez bolesti, následná péče jako procházka růžovým sadem..žádná bolest, žádné komplikace. Pan zubař byl vždy milý, každý krok mi byl předem vždy vysvětlen, vždy se ptal na aktuální stav a jestli je vše v pořádku. Opravdu moc děkuji, jinam bych už na trhání nešla.

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Poděkování p.doktorovi poté, co jsem potřeboval vytrhnout zub a ve spádové oblasti Kladnomi ho odmítli vytrhnout s tím,že se musím objednat na květen /25.5./. Byl milý,příjemný a šikovný

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Moje ošetřující lékařka mě poslala k pan doktorovi na vytržení zubu s tím,že se obávala komplikací.Moc jsem se bála,ale po vytržení zubu jsem zjistila,že to bylo zbytečné.Celé vytržení mého zubu trvalo necelých 10minut.Pan doktor je skutečný profesionál,milý,vstřícný.Kéž by bylo takových zubařů více.Moc děkuji.

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

U pana doktora jsem byla včera už podruhé na trhání dolní osmičky - opět velmi profesionální a milý přístup, jak pana doktora, tak i sestřiček. Zub byl hned venku a dnes mě to už skoro nebolí.

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Byl jsem na vytrhnuti zubu moudrosti. zakrok byl v poradku bohuzel po operacni lecba stala za to! Vubec mi nebyl dan dren takze vikend byl ve znameni krabicky prasku proti bolesti. V pondeli se teda smiloval a dal mi dren, bohuzel takovy ktery se jiz nemeni. bolest a zanet se samozrejme vratily, ale dalsi osetreni uz nebylo. nebyl sem ani vpusten do objektu! po navsteve me zubni lekarky sem zjistil ze lecba byla od zacatku nevhodna a nebylo ani prihlednuto k tomu ze jsem jeden z mnoha kterym se tyto zakroky hoji dele. tedy kdyz to schrnu: JIZ NIKDY!!! a i stehy si radsi necham vyndat jinde

Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Dobrý den, dnes jsem byla mojí lékařkou odeslána na vytržení zuby, který již byl ve velkém zánětu, měla jsem veliký strach z bolesti, ale pan doktor a sestřičky byly skvělé. Pan doktor zub umrtvil a při trhání jsem vůbec nic necítila. Musím ocenit jeho profesionální i lidský přístup. Moc panu doktorovi děkuji, že mi ulevil od veliké bolesti.

Umístění: Ordinace PL stomatologa extrakce zubu

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování a zároveň vystřihla panu doktorovi velikou pochvalu. V průběhu 1 měsíce jsem jeho ordinaci navštívila celkem 2x. V rámci těchto návštěv mi pan doktor vytrhal všechny 4 "osmičky". I přes mou vnitřní paniku ze zubařů, mě pan doktor Krůta přesvědčil, že i trhání zubů (zejména moudráků) nemusí být v žádném případě bolestivé. Chtěla bych vypíchnout velice přívětivý a milý přístup nejen pana doktora, ale i sestřiček. Po vstupu do ordinace mi nejprve vysvětlili, jak se bude postupovat, poté došlo k umrtvení, následně jsme počkali cca 5 minut, než začne injekce působit a poté došlo k BEZBOLESTNÉMU vytržení zubů. Celý průběh (2 zuby za 1 návštěvu venku) trval celkem 10 minut. Byla jsem velmi spokojena a všem ( i těm, kteří nevěří) pana doktora vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo stomatochirurgie trhání osmičky

Obávané a roky odkládané trhání osmičky provedené bezbolestně do 5 minut (i včetně pozdravu a 2 injekcí). Ošetření provedeno na doporučení mé paní zubařky, byla to jednorázová návštěva. Pan doktor toho možná moc nenamluví, ale vše při ošetření stručně průběžně popisuje. Ordinace a čekárna krásné, čisté, útulné, ošetření provedeno dokonce výrazně dřív než jsem měla jít na řadu. Paní sestřička milá. Ještě jednou děkuji a kudy chodím, tudy chválím.