Sam. ordinace PL pro dospělé
Školská 228, Pardubice

K panu Kotáskovi jsem měl tu čest chodit několik let. Teprve po přestěhování a změně praktického lékaře jsem si uvědomil, jak špatné to bylo. Třeba takové objednávání - u Kotáska jsem přišel na sedmou a v jedenáct šel na řadu. To znamená čtyři hodiny sedět s horečkou v malé místnosti s nemocnými lidmi a poslouchat pořád dokola iritující reklamní smyčku na léky v televizi.
Nyní se objednávám přes email nebo telefon na konkrétní čas a nečekám.
Co se týče diagnostických schopností p. Kotáska, vždy mi předepsal antibiotika.

Pan Doktor dělá maximum a umí léčit

mě zas nepoznal neštovice,ale lečil mě to prej něco jako nepodařena alergie.A když tam nahodou přijdete s anginou,tak vam prostě řekne kupte si panadol,a bude to dobry. hruza!!!!!!!

je skvelej doktor tak kdyz sevam nelibi jak ordinuje tak bezte pric a nechteho na pokoji to sevam kybycuje co chtela bych videt vas ja ordinujete nas doktor je nejlepsi k jinimu bych nesla

jo taky jsem ho zažil v paramu a ano..pracovní doba?... :-)) preventivní prohlídky vykonává sestra. Při odběru krve rovněž výsledky vyhodnocuje sestra. Prostě co říct no....podnikovej lékař a obvoďák na vesnici no. Nemůže se po něm chtět, aby něco rozpoznal nebo vás léčil......

Jsem cizinec, byl jsem osetren panem doktorem a hlavne jsem byl velmi mile prekvapen odbornosti a pristupem . Dekuji Smith

Jsem nadmíru spokojený pacient. Vstřícný přístup k lidem, odbornost vysoká, vše mi vyhovuje. Díky.

Velice dobrý lékař.

Pan doktor lečí celou naší rodinu a léčil i mojí maminku,která již nežije, ale v nejtěžších chvílích jí byl největší oporou.Prošla peklem a, každý dotek jí bolel a jedině od pana doktora injekce vůbec necítila. I naše rodina je s panem doktorem spokojena a hodnotíme jej nejlépe.

pan doktor je nejlepší, proto má stále plnou čekýrnu. Divím se lidem, že stále spěchají
a přitom potřebují jeho pomoc. Já si ráda počkám, protože mě maximálně vyhovuje, je schopen přijet za pacientem na návštěvu a třeba opíchnout bolavý kloub a nemusíme
dlouho čekat s dlouhým objednán k ortopedovi. Hodnotím nejlépe.