Adresa

MUDr. Václav Kohoutek
Jiráskova 2468/27, Šternberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

http://www.mudrkohoutek.cz


Specializace

  • všeobecný praktický lékař

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

jsem nadmiru spokojen, konecne mam doktora ktery je velmi znali, profesinal, max.prijemny , lidsky a drzi si skvelou sestru :-) rekl bych, ze mit takoveho doktora je pacient I rad nemocen :-D

Ověřený profil

Ve Šternberku je situace s obvodními lékaři nesnadná, ti nejlepší mají plno a nepříjmají nové pacienty, proto jsem velice uvítal, že agendu mého původního lékaře převzal právě MUDr. Václav Kohoutek. Pro mě je důležitá u praktického lékaře pečlivost a s tou jsem u pana doktora maximálně spokojen, protože nemám žádné komplikace, tak nemohu samozřejmě hodnotit řešení právě těchto komplikací a určitě pokud se tak stane tak se k tomu vrátím. Chválu si zaslouží také zdravotní sestra a musím se zmínit také a pěkné nové ordinaci. Může nastat delší čekání v čekárně a naprosto to chápu vzhledem k pečlivosti pana doktora a já si radši počkám až ošetří pacienty předemnou se stejnou pečlivostí než abych byl sice hned na řadě, ale ošetřen ledabyle. Jsem rád že jsem se dostal v tomto směru do dobrých rukou pečlivého, velice milého a ochotného pana doktora.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

http://www.mudrkohoutek.cz


Specializace

  • všeobecný praktický lékař