Jiráskova 2468/27, Šternberk
MUDr. Václav Kohoutek

Bankovní převod, Hotovost

• všeobecný praktický lékař

jsem nadmiru spokojen, konecne mam doktora ktery je velmi znali, profesinal, max.prijemny , lidsky a drzi si skvelou sestru :-) rekl bych, ze mit takoveho doktora je pacient I rad nemocen :-D

Ve Šternberku je situace s obvodními lékaři nesnadná, ti nejlepší mají plno a nepříjmají nové pacienty, proto jsem velice uvítal, že agendu mého původního lékaře převzal právě MUDr. Václav Kohoutek. Pro mě je důležitá u praktického lékaře pečlivost a s tou jsem u pana doktora maximálně spokojen, protože nemám žádné komplikace, tak nemohu samozřejmě hodnotit řešení právě těchto komplikací a určitě pokud se tak stane tak se k tomu vrátím. Chválu si zaslouží také zdravotní sestra a musím se zmínit také a pěkné nové ordinaci. Může nastat delší čekání v čekárně a naprosto to chápu vzhledem k pečlivosti pana doktora a já si radši počkám až ošetří pacienty předemnou se stejnou pečlivostí než abych byl sice hned na řadě, ale ošetřen ledabyle. Jsem rád že jsem se dostal v tomto směru do dobrých rukou pečlivého, velice milého a ochotného pana doktora.

• všeobecný praktický lékař