Prim. MUDr.

Adresy

• Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 13
    301 00 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více
  • Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 1128/13
    305 99 Plzeň, plzeňský

Hodnocení pacientů:

• Pan primář je člověk na správném místě. Je to dokonalý chirurg. Operoval mě 2x. Vše bylo perfektní. Nesmím zapomenout i na ostatní,sestřičky,pomocný personál atd. Maximální spokojenost. Moc děkuji. Maříková Regina.

• A

Když bude jednou celé naše, jinak velmi slušně fungující, zdravotnictví
    alespoň z části kvalitní tak jako je
    primář MUDr.Václav Karnos, budeme
    mít mi pacienti vyhráno.
    Perfektní lékař a ještě lepší člověk.
    Moje rodina jest velkým dlužníkem.

Luděk Balvín

• Pana primáře Karnose mohu jen doporučit. Operoval mě 2x a vždy vše v pořádku. Vždy si na mě udělal čas, když jsem potřebovala, takže u mě třída :-D

• Dobrý den, pana primáře Václava Karnose znám od dob, kdy pracoval na vojenském útvaru v Plzni, dnes je tomu 24 let. Zcela zodpovědně říkám všem lidem, že odborníka jeho formátu budete těžko hledat, jeho otevřenost a přímost na duši dnes také těžko najdete. Díky své pracovitosti, zkušenostem a perfektně odváděné práci je právě nyní primářem.........ano Vaším primářem.
    Prosím ty, kteří nechtějí připustit jeho obrovské pracovní nasazení a nedokáží býti tolerantní vůči jeho práci a času nechť zde nepíši onu hanlivost.
    S pozdravem Pavel Reš

• Jen velmi těžko bych dokázal najít odborníka s velkými profesními zkušenostmi a člověka se srdcem na pravém místě jako je primář MUDr. Karnos. Jemu patří můj dík za to, že když mi bylo nejhůř, pomohl mi od krutých bolestí páteře i mé bolestmi zlomené mysli. Děkuji doktore...
    P.B.

• Pan doktor mě zklamal, jen sliby a nic z toho. Domluvené schůzky neustále rušil, z jedné se dokonce ani neomluvil, takže zbytečná cesta do nemocnice a zbytečná příprava na operaci. Nespolehlivý člověk.

• Chtěl bych moc poděovat panu primáři za velice pěkný přístup k pacientům.I když jsem byl jen na podle některých banální operaci pupeční kýly a jelikož jsem podobný zákrok nikdy nepodstoupil moje obavy co mě čeká pan primář při přijetí komentoval slovy -nebojte bude se vám tady líbit mě hned trochu uklidnily a o další obavy mě připravily ihned při přijetí na oddělení přístup sester a ostatního personálu byl velice milý,vstřícný a profesionální. Pane primáři ještě jednou moc děkuji a přeji oddělení pod vaším vedení mnoho tak spokojených pacientů jako jsem byl já

• Pana primáře považuji za vynikajícího lékaře s lidským přístupem a pochopením. Jeho citlivý přístup k pacientovi svědčí o jeho krásné duši. Vždy si udělá čas a musím říci, že vždy vše pečlivě vysvětlí, velmi si ho vážím a děkuji mu za záchranu mého života. Můj dík patří i ostatním lékařům a sestřičkám. Vřele doporučuji.

• Velmi hodný, inteligentní a talentovaný chirurg. Velká kapacita ve svém oboru. Naše rodina ho navštěvuje déle než 30 let. Doporučuji