Adresy

• Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 13
    301 00 Plzeň, plzeňský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více
  • Fakultní nemocnice Plzeň

Edvarda Beneše 1128/13
    305 99 Plzeň, plzeňský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Pan primář je člověk na správném místě. Je to dokonalý chirurg. Operoval mě 2x. Vše bylo perfektní. Nesmím zapomenout i na ostatní,sestřičky,pomocný personál atd. Maximální spokojenost. Moc děkuji. Maříková Regina.

• A

Když bude jednou celé naše, jinak velmi slušně fungující, zdravotnictví
    alespoň z části kvalitní tak jako je
    primář MUDr.Václav Karnos, budeme
    mít mi pacienti vyhráno.
    Perfektní lékař a ještě lepší člověk.
    Moje rodina jest velkým dlužníkem.

Luděk Balvín

• Pana primáře Karnose mohu jen doporučit. Operoval mě 2x a vždy vše v pořádku. Vždy si na mě udělal čas, když jsem potřebovala, takže u mě třída :-D

• Dobrý den, pana primáře Václava Karnose znám od dob, kdy pracoval na vojenském útvaru v Plzni, dnes je tomu 24 let. Zcela zodpovědně říkám všem lidem, že odborníka jeho formátu budete těžko hledat, jeho otevřenost a přímost na duši dnes také těžko najdete. Díky své pracovitosti, zkušenostem a perfektně odváděné práci je právě nyní primářem.........ano Vaším primářem.
    Prosím ty, kteří nechtějí připustit jeho obrovské pracovní nasazení a nedokáží býti tolerantní vůči jeho práci a času nechť zde nepíši onu hanlivost.
    S pozdravem Pavel Reš

• Jen velmi těžko bych dokázal najít odborníka s velkými profesními zkušenostmi a člověka se srdcem na pravém místě jako je primář MUDr. Karnos. Jemu patří můj dík za to, že když mi bylo nejhůř, pomohl mi od krutých bolestí páteře i mé bolestmi zlomené mysli. Děkuji doktore...
    P.B.

• Pan doktor mě zklamal, jen sliby a nic z toho. Domluvené schůzky neustále rušil, z jedné se dokonce ani neomluvil, takže zbytečná cesta do nemocnice a zbytečná příprava na operaci. Nespolehlivý člověk.

• Chtěl bych moc poděovat panu primáři za velice pěkný přístup k pacientům.I když jsem byl jen na podle některých banální operaci pupeční kýly a jelikož jsem podobný zákrok nikdy nepodstoupil moje obavy co mě čeká pan primář při přijetí komentoval slovy -nebojte bude se vám tady líbit mě hned trochu uklidnily a o další obavy mě připravily ihned při přijetí na oddělení přístup sester a ostatního personálu byl velice milý,vstřícný a profesionální. Pane primáři ještě jednou moc děkuji a přeji oddělení pod vaším vedení mnoho tak spokojených pacientů jako jsem byl já

• Pana primáře považuji za vynikajícího lékaře s lidským přístupem a pochopením. Jeho citlivý přístup k pacientovi svědčí o jeho krásné duši. Vždy si udělá čas a musím říci, že vždy vše pečlivě vysvětlí, velmi si ho vážím a děkuji mu za záchranu mého života. Můj dík patří i ostatním lékařům a sestřičkám. Vřele doporučuji.

• Velmi hodný, inteligentní a talentovaný chirurg. Velká kapacita ve svém oboru. Naše rodina ho navštěvuje déle než 30 let. Doporučuji

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní