Prim. MUDr.

Václav Karnos

Chirurg

Kontaktní informace

• Pan primář je člověk na správném místě. Je to dokonalý chirurg. Operoval mě 2x. Vše bylo perfektní. Nesmím zapomenout i na ostatní,sestřičky,pomocný personál atd. Maximální spokojenost. Moc děkuji. Maříková Regina.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• A

Když bude jednou celé naše, jinak velmi slušně fungující, zdravotnictví
      alespoň z části kvalitní tak jako je
      primář MUDr.Václav Karnos, budeme
      mít mi pacienti vyhráno.
      Perfektní lékař a ještě lepší člověk.
      Moje rodina jest velkým dlužníkem.

Luděk Balvín

• D

Pana primáře Karnose mohu jen doporučit. Operoval mě 2x a vždy vše v pořádku. Vždy si na mě udělal čas, když jsem potřebovala, takže u mě třída :-D

• P

Dobrý den, pana primáře Václava Karnose znám od dob, kdy pracoval na vojenském útvaru v Plzni, dnes je tomu 24 let. Zcela zodpovědně říkám všem lidem, že odborníka jeho formátu budete těžko hledat, jeho otevřenost a přímost na duši dnes také těžko najdete. Díky své pracovitosti, zkušenostem a perfektně odváděné práci je právě nyní primářem.........ano Vaším primářem.
      Prosím ty, kteří nechtějí připustit jeho obrovské pracovní nasazení a nedokáží býti tolerantní vůči jeho práci a času nechť zde nepíši onu hanlivost.
      S pozdravem Pavel Reš

• P

Jen velmi těžko bych dokázal najít odborníka s velkými profesními zkušenostmi a člověka se srdcem na pravém místě jako je primář MUDr. Karnos. Jemu patří můj dík za to, že když mi bylo nejhůř, pomohl mi od krutých bolestí páteře i mé bolestmi zlomené mysli. Děkuji doktore...
      P.B.

• Pan doktor mě zklamal, jen sliby a nic z toho. Domluvené schůzky neustále rušil, z jedné se dokonce ani neomluvil, takže zbytečná cesta do nemocnice a zbytečná příprava na operaci. Nespolehlivý člověk.

• J

Chtěl bych moc poděovat panu primáři za velice pěkný přístup k pacientům.I když jsem byl jen na podle některých banální operaci pupeční kýly a jelikož jsem podobný zákrok nikdy nepodstoupil moje obavy co mě čeká pan primář při přijetí komentoval slovy -nebojte bude se vám tady líbit mě hned trochu uklidnily a o další obavy mě připravily ihned při přijetí na oddělení přístup sester a ostatního personálu byl velice milý,vstřícný a profesionální. Pane primáři ještě jednou moc děkuji a přeji oddělení pod vaším vedení mnoho tak spokojených pacientů jako jsem byl já

• M

Pana primáře považuji za vynikajícího lékaře s lidským přístupem a pochopením. Jeho citlivý přístup k pacientovi svědčí o jeho krásné duši. Vždy si udělá čas a musím říci, že vždy vše pečlivě vysvětlí, velmi si ho vážím a děkuji mu za záchranu mého života. Můj dík patří i ostatním lékařům a sestřičkám. Vřele doporučuji.

• M

Velmi hodný, inteligentní a talentovaný chirurg. Velká kapacita ve svém oboru. Naše rodina ho navštěvuje déle než 30 let. Doporučuji