Václav Janeček, chirurg Humpolec

MUDr. Václav Janeček

Uložit

Chirurg, Anesteziolog Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Masarykova 885, Humpolec
CHIRMED v.o.s. - lékaři specialisté

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

joo. Janeček to je dílo samo o sobě. Ten se s tím nesere a je mu to u pr.. na naraženou ruku vám dá na ni sádru. Nikdy jsem u toho doktora nebyla a ani bych k němu nešla. Ale vím co některým spolužačkám ze školy prováděl za úkony. Upřímně, bála bych se a nikdy bych k němu nešla skrz nějaký chirurgický zákrok např. vyříznutí znamínka, nikdy. Rozhodně ho nedoporučuji protože mi prijde neprofesionální a je mu všechno jedno a přijde mi jak kdyby to nebyl ani doktor.. no co vy víte jak to je v Humpolci je možné vše nemožné.


Skvělý doktor. Z ničím se nepáře ale svou praci odvádí dobře..


Po vyříznutí malého (2mm velkého) znaménka se mi udělala na místě obrovská jizva o průměru 2cm. Když jsem lékaře navštívil s tím, že se mi ta jizva nelíbí, tak mi jen řekl, že to je nějaký "ateroid" (latinský výraz). Prý to není problém, ať přijdu za týden, že to vyříznem a upravíme. Už jsem nenašel odvahu tam s tímto problémem jít. Problém je, že je to jediný Humpolecký chirurg a pokud máte úraz a nezavoláte si sanitku, tak na 90% někdo ze známých hned odveze k němu. Takže ať doporučuji, nebo ne, tak stejně vím, že až se mi zas něco příště stane, tak opět zavítám do jeho superambulance.

Dan


Já mám dobré zkušenosti s Dr. Janečkem. Pohotovost v Pelhřimově - katastrofa :(


vždy mi pomohl


P

u něj jsem byla jednou se zlomenou nohou, kterou mi nejen málen zlomil znova, když mi sundalali sádru, ale honu mám do dneška oteklou a křivou!!!!! teď tam chodím znova, úrprazila jsem si nohu když sem padala ze schodů, tak je dobrej...........ovšem jedinej si z těch 3. si všiml že mám otelký nohy............
Jinak ale děsný..moje známa tam byla vyžezávání znamínek, a pak jí stehy vyndal dřív než měl a těď má prý jizvy větší než byly ty samotný znamínka!!!!!! hodně lidí na něj nadává, pokud můžete, zajděte jinam!!!!!!


good
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


4x jsem k němu šel se stejnou bradavicí, která se po každém vyříznutí ještě více rozrostla, nakonec jsem skončil v nemocnici pod úplnou narkózou a udělali mi to jen jednou a zato pořádně... dodnes bez problémů
k panu MUDr. Janečkovi už nikdy více


N

Jestli si necháte vyříznout třeba znaménko a pak po zašití doufat v nějaký estetický závěr, jděte jinam. V lepším případě budete mít jizvu, jako když vás někdo postřelí. Kromě toho, když jsem tam byla naposledy, tak se nedalo hovořit ani o pokusu a zachování aseptického natož sterilního prostředí během zákroku.


P

Nevim jak teď, ale před pár lety po malém zákroku jsem málem vykrvácel a když to viděli v Pelhřimově na ambulanci tak se pěkně divili...Jestli jsem se prej vrátil z Jurského parku - řezník Špejlík od vykotlanýho dubu hadr.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti