Příčná 236, Holýšov
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Velmi pečlivěj za těch pár let co knemu chodí celá naše rodina žádnej problém .Někdy si můžete myslet že to s péči přehání,ale pořád lepší přehnaná péče než něco zanedbat,prostě člověk na správném místě Sz.Š.

Pan doktor nerozezná angínu od bolesti v krku, jelikož nikdy nedělá výtěr z krku!
Takže se ptá co vám je a tím si uděláte diagnozu sám. SUPER! Každá druhá návštěva a mám jeho prst v konečníku....taky SUPER. A když neví (nevíte vy) pošle vás ke specialistovi. Takový doktor můžu být i já! Jen škoda že tady v Holýšově není ještě jeden který by bral lidi........by jste viděli ten nával jak by tam všichni utekli.

Praktik s dobrým rozhledem. Snad až moc pečlivý, když jdete jen na prohlídku a subjektívně se cítíte dobře. Nesnáší simulanty a dá to znát. Mám k němu důvěru.

Jsem v celku spokojen můžu doporučit vždy mi vyhověl a po odborné stránce si taky nemůžu stěžovat.R.K.

Dobrý není mu co vytýkat. Jeho pacient MC

super

Není problém

U

Nemá chybu to je fakt, ale jak kdy.

- nejhorší jsou návaly lidí v jeho čekárně a návštěva je často na 6 hodin (10-20 min v ordinaci, zbytek v čekárně)

- jeho svlékací kabiny jsou jako dělané pro to, aby se po celém širokém okolí roznášely drby, co taková ochrana dat?

- někdy je opravdu velký detailista, nad čím by jiný Dr. mávl rukou, on se snaží nic nezanedbat a raději dá doporučení ke specialistovi navíc

Nemá chybu