Praktický lékař pro dospělé
Přepeřská 210, Turnov

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Já jsem spokojená jak s paní doktorkou,tak se sestřičkou-zapoměla jsem v loni přijít na preventivní prohlídku-zavolala mi sestřička to je opravdu kvalita.

S pí. doktorkou mám velmi pozitivní zkušenosti.
Oceňuji důkladný postup diagnostiky i kontroly například i tak běžného onemocenění jako angina.
V jiném případě poslání k odbornému lékaři pro ujištění, že se nejedná o něco vážnějšího.

Sestra též výborná, otevřená i dialogu na přátelské vlně.

Jsem rád, že jako relativně mladý člověk paní doktorku potřebuji zatím jen na běžné choroby (chřipky, angíny, alergie...) a prohlídky. Na paní doktorku jsme dostali doporučení od naší praktické z původního bydliště a jediné mínus je slabší dostupnost když musíme na každou návštěvu vzít auto (přeci jen bydlime v centru a jsme rozmazleni vším "pod nosem" a do Přepeř to je "stašně daleko"). S manželkou nemáme jedinou negativní zkušenost, přístup pani doktorky je velmi důsledný a hledá širší souvislosti ve zdánlivě jednoduché zdravotní komplikaci. Mám za to, že rozumí celostní medicíně která říká že vše v lidském těle souvisí se vším (stav duše a Ducha se odrazí na stavu tělesné schránky...). Komunikuje se mnou jako pacientem naprosto otevřeně, pečlivě, profesionálně i trpělivě "po lidsku" a za více něž 7 let, kdy patríme mezi její klienty se mezi nami vytvořilo takove pouto důvěry, že v paní doktorce vidím naši rodinnou lekařku, ke které v budoucnu chci poslat i sve děti. Dávno minulý model rodinného lekaře se v paní doktorce stává znovu realitou. I přes tlaky a negativa dnešní doby.Pokud zůstaneme v Turnově... Pak zkratka clovek rád prekousne nekdy úmornou čekací dobu než se přes sestřičku k paní doktorce probojuje. Ale i sestřička paní doktorky je profesionálka s tím, co k tomu patří. Děkuji za jejich práci a trpělivý přístup. Zdraví a hodně sil a moudrosti pro práci přeje Daniel Marek

Dobrá lékařka,ale má jednu špatnou lidskou vlastnost , není přímá, ve svém životě tápe a ubližuje těm, kteří si myslí , že jsou proti ní a to se jí bohužel aniž tuší vymstí

Možná dobrá lékařka, ale studený čumák

Přidávám se k názorům ostatních o velmi lidském a odpovědném přístupu k pacientům, s paní doktorkou jsem velmi spokojen.
Snad jen to dlouhé čekání v čekárně a to, že nerozumím organizačním systémům zdravotní sestry mi trochu vadí (jestli mám čekat na paní doktorku nebo to se sestrou vyřídit bez čekání), naštěstí moc k doktorům nechodím, tak ty zažité algoritmy neznám a nerozumím jim.
Paní doktorku Severovou musím všem doporučovat, i když pro mne by bylo lepší sobecky nedoporučovat, aby tam nebyl takový nával zájemců.

Jako pacient velmi spokojemá.

Velmi dobrá, pečlivá lékařka s lidským individuálním přístupem.

Bezvadná.

Vynikající přístup k pacientům, průběžné sledování zdravotního stavu, prevence, očkování, dobrá spolupráce se specialisty.