Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Přepeřská 210, Turnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Já jsem spokojená jak s paní doktorkou,tak se sestřičkou-zapoměla jsem v loni přijít na preventivní prohlídku-zavolala mi sestřička to je opravdu kvalita.

J
Ověřený profil

S pí. doktorkou mám velmi pozitivní zkušenosti.
Oceňuji důkladný postup diagnostiky i kontroly například i tak běžného onemocenění jako angina.
V jiném případě poslání k odbornému lékaři pro ujištění, že se nejedná o něco vážnějšího.

Sestra též výborná, otevřená i dialogu na přátelské vlně.

D
Ověřený profil

Jsem rád, že jako relativně mladý člověk paní doktorku potřebuji zatím jen na běžné choroby (chřipky, angíny, alergie...) a prohlídky. Na paní doktorku jsme dostali doporučení od naší praktické z původního bydliště a jediné mínus je slabší dostupnost když musíme na každou návštěvu vzít auto (přeci jen bydlime v centru a jsme rozmazleni vším "pod nosem" a do Přepeř to je "stašně daleko"). S manželkou nemáme jedinou negativní zkušenost, přístup pani doktorky je velmi důsledný a hledá širší souvislosti ve zdánlivě jednoduché zdravotní komplikaci. Mám za to, že rozumí celostní medicíně která říká že vše v lidském těle souvisí se vším (stav duše a Ducha se odrazí na stavu tělesné schránky...). Komunikuje se mnou jako pacientem naprosto otevřeně, pečlivě, profesionálně i trpělivě "po lidsku" a za více něž 7 let, kdy patríme mezi její klienty se mezi nami vytvořilo takove pouto důvěry, že v paní doktorce vidím naši rodinnou lekařku, ke které v budoucnu chci poslat i sve děti. Dávno minulý model rodinného lekaře se v paní doktorce stává znovu realitou. I přes tlaky a negativa dnešní doby.Pokud zůstaneme v Turnově... Pak zkratka clovek rád prekousne nekdy úmornou čekací dobu než se přes sestřičku k paní doktorce probojuje. Ale i sestřička paní doktorky je profesionálka s tím, co k tomu patří. Děkuji za jejich práci a trpělivý přístup. Zdraví a hodně sil a moudrosti pro práci přeje Daniel Marek


Dobrá lékařka,ale má jednu špatnou lidskou vlastnost , není přímá, ve svém životě tápe a ubližuje těm, kteří si myslí , že jsou proti ní a to se jí bohužel aniž tuší vymstí


Možná dobrá lékařka, ale studený čumák

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Přidávám se k názorům ostatních o velmi lidském a odpovědném přístupu k pacientům, s paní doktorkou jsem velmi spokojen.
Snad jen to dlouhé čekání v čekárně a to, že nerozumím organizačním systémům zdravotní sestry mi trochu vadí (jestli mám čekat na paní doktorku nebo to se sestrou vyřídit bez čekání), naštěstí moc k doktorům nechodím, tak ty zažité algoritmy neznám a nerozumím jim.
Paní doktorku Severovou musím všem doporučovat, i když pro mne by bylo lepší sobecky nedoporučovat, aby tam nebyl takový nával zájemců.Jako pacient velmi spokojemá.


Velmi dobrá, pečlivá lékařka s lidským individuálním přístupem.


Bezvadná.


F

Vynikající přístup k pacientům, průběžné sledování zdravotního stavu, prevence, očkování, dobrá spolupráce se specialisty.


Došlo k chybě, zkuste to znovu