Umístění: jiné místo doporuční operace v Nemocnici na Homolce

Pan MUDr Said Ummer je specialista na svém, místě. Přítel měl vážné onemocnění, pro které musel na dvě operace. Obě operace byli v Praze na Homolce a byli velice úspěšné. Děkuji lékaři za vstřícný přístup.

Bezdružická 274, Planá
SWISS MED CLINIC s.r.o. (mapa)

Běžný termín

Rokycanova 1756, Sokolov
Poliklinika Sokolov (mapa)

U Nemocnice 91/3, Mariánské Lázně
Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o. (mapa)

Vzdělání 1998 2.atestace v urologii 1993 1.atestace v urologii 1994 Kurz urodynamiky, Univerzita Palackého, Olomouc 1992, 1994 Kurz UZ vyšet...

Umístění: Poliklinika Sokolov

Z Karlovarského kraje opravdu urolog jak má být. V případě potíží/nejasností udělá opravdu maximum (všechna možná vyšetření). Sympatický a empatický lékař. Objednávací doba je do 1 měsíce, pokud přicházíte poprvé, což je parádní. A v případě dalšího vyšetření, vám ho pan dr.provede hned či v nejbližším termínu. Čekací doba v ordinaci je krátká, oproti jiným uro praxím. Má velice milou zdr.sestřičku, vše vysvětlí a uklidní. Dr. doporučuji maximálně!:-)

Umístění: SWISS MED CLINIC s.r.o. prostata

U pana Doktora jsem byl před Velikonocemi s problémem vedlejších účinků při užívaní léku na prostatu. Pan doktor, aniž mě prohlédl, prohlásil že nepotřebuji žádné léky protože na prostatě nenašel žádnou změnu a poslal mě domů. Já mám s prostatou dlouhodobé problémy a léky potřebuji. Takový přístup pana doktora Sauda Ulmera k pacientovi je nezodpovědný.

Pan Doktor je příjemný a ochotný. Dostala jsem se k němu na doporučení od jiné spokojené pacientky a musím říct, že jsem byla překvapena jak moc schopný a lidský je.Šla jsem k němu od jiné lékařky, které jsem nevěřila, že mě vyléčila. Pan doktor mě poslal na další vyšetření a vyléčil mě! Patří mé velké díky. Teď už vím na koho se obrátit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající lékař a hlavně lidský. Vždy pomůže a důkladně vyšetří. Škoda že není více takových lékařů. Smekám a děkuji !!!

Pana Mudr. Umer Saida jsme si vybrali na základě těchto hodnocení a velmi dobrých referencí, které jsme nalezli právě na vašich stránkách. Po hrozivých zkušenostech, které jsme doposud získali v Plzni, kde jeden nejmenovaný "pan doktor" určil mému otci rakovinu prostaty takřka od stolu a to s tím, že už je na léčbu moc starý a že tuhle diagnozu má v jeho věku téměř každý, jsme se rozhodli pro změnu a to do soukromého sektoru. A musím uznat, že jsme dobře udělali. Pan doktor Said je velmi laskavý a příjemný člověk. Stejně tak jeho sestřička. Po zkušenostech z Plzeňské urologie, kde léčí jen na základě stáří pacienta, se můj otec cítil zase jako člověk, kterému je zřetelně a názorně vysvětleno jaký výkon mu bude prováděn a co ho čeká. Už od první návštěvy u pana doktora jsme odcházeli uklidněni, že jsme konečně v dobrých rukou profesionála. Po důkladném vyšetření se nakonec zjistilo, že to žádná rakovina není, jen rozsáhlý zánět.
Pana doktora můžeme vřele doporučit!!
Irena Wilhelmová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

příjemný přístup, důkladné vyšetření, dodržený čas návštěvy , spokojenost - nemocnice: čistá, chtěla by modernizaci

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi profesionální a zároveň lidský přistup k pacientovi. Srozumitelně vysvětlená diagnóza.

Vynikající doktor a specialista ve svém oboru.Nehledě na celý personál v Planý SWISS MED CLINIC s.r.o.!!!!!!

Začal jsem k němu chodit v Praze 8 kde už neordinuje a jezdím k němu na kontroly do Plané. Podle mě vynikající.

Běžný termín

Bezdružická 274, Planá

SWISS MED CLINIC s.r.o.

Cena není uvedená

Umístění: Poliklinika Sokolov

Umístění: SWISS MED CLINIC s.r.o. prostata

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora můžeme vřele doporučit!!
Irena Wilhelmová

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, pane Doktore Imer Said,
    mate, prosim Vas, ordinace ve Praze? Nebo ordinujete take ve Praze?

Dekuji moc.

dobrý den bohužel ne

MUDr. Umer Said

• Freunoplastika
    Nejspíš mám fimozu, ale doktor mi navrhl freunoplasiku jelikož nevidí penis ve stopořeném stavu tak to nemůže vidět přesně... Nejspíš mám i krátkou uzdičku, ale když zkouším přetáhnout předkožku přes žalud dám to max do půlky a žalud se jakoby škrtí je možné že to freunoplastika odstraní?

MUDr. Umer Said