Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Kostelní Jiný

Skvělý odborník s lidským přístupem a velkou empatii

Umístění: Poliklinika Kostelní Jiný

Super lékař bez něj by mi ruka od krční páteře ochabla rychle doporučení k operaci a svěřen k nejlepším profesionálním lékařům téměř bez čekání

Umístění: Poliklinika Kostelní Jiný

Vyšetření nebylo příjemné, ale přístup vše změnil, děkuji p.Doktorovi i jeho sestřikám, a teď už znám diagnózu, Blahutová Lenka

Umístění: jiné místo Degenerativní postižení páteře - původně těžké, nyní středně těžké

Svého času mě pan doktor po třech, nebo čtyřech návštěvách vyřadil z evidence, jelikož jsem nedělal pokroky a dostatečně nereagoval na léčbu (po operaci páteře). Ale nestěžuji si - není kam a zažil jsem horší věci.

S přístupem pana doktora jsem velmi nespokojena, s pacientem zachází jak s věcí a hlavně mi přijde absolutně nevzdělaný v oboru tetanie.

Spokojenost s profesionálním a racionálním přístupem lékaře.

Pan doktor Tomáš Vodvářka je jedním z mála lékařů Ostravy, ke kterému je možné přijít i akutně. Měl jsem asi týden bolesti v zádech, nemohl jsem chodit několik dní, u obvodního lékaře injekce, které mi moc nepomohly. Protože mě nikam neposlal, zkusil jsem zajít k němu. Sestra mě uviděla v čekárně, za chvíli jsem šel dovnitř k panu doktorovi. Tam byl poměrně věcný rozhovor, podrobné vyšetření a podání infuse s analgetiky a obstřik, který mne po týdnu zbavil největších bolestí. V dalším týdnu jsem měl CT a měření u něj v laboratoři, kde se objevil výhřez plotýnky. Pak jsem dostal nějaké silné prášky a od té doby jsem téměř bez bolestí. Pan doktor mi pak dal rehabilitace. Považuji jeho péči za profesionální, vůbec nemám pocit, že mu jde v první řadě o peníze, neplatí se u něho žádné vstupní poplatky, jen úhrada za infuse, které pojišťovna neplatí.

Tento pan doktor nespolupracuje s neurochirgickou klinikou,která ho žádá o cílené vyšetření se slovy,, ať si to pan doktor udělá sám,,.Dělá jen to co má v ordinaci mepy a sepy.Mám pocit,že to dělá jako svůj obchod a nespolupracuje s odborníkama.Potřebovala jsem magnet. rezonanci na přání kliniky,ale ani tu nebyl ochoten udělat.Protože bez toho operatér nemůže operovat ani na prozbu a poděkování nereagoval.Musela jsem hledat jiného lékaře.Ten udělal co ho klinika žádala bez problému.Už bych k němu nikdy nešla štěstí,že máme výběr lékařů.

K panu doktorovi jsem chodil na doporučení. Ze začátku jsem nabyl dojmu, že je to skvělý doktor. Všechno mi vysvětlil a zahájil léčbu.Dal mi pár obstřiků někde kolem páteře,které jsem musel samozřejmě zaplatit(bez dokladu). Na RTG bylo vidět, že páteř je zahnutá jinak než by měla být a je trochu vyhnutá na stranu.Předepsaná rehabilitace vyřešila asi na dva měsíce moje bolesti. Ty se vrátili do stejných míst a ve stejné intenzitě, následovala další rehabilitace. Opět stejný efekt jako první. Další vyšetření jestli nejsou skřípnuty nervy vyšlo dobře.Následovali další obstřiky do oblasti páteře,nalepování hřejivých náplastí a následně po nepřestávajících bolestech další rehabilitace a spousta předepsaných prášků na bolesti. Po asi dvou letech léčení a dalších tentokrát už nesnesitelných bolestech se mě pan doktor zeptal jestli jen nesimuluji. Po ujištění, že fakt trpím bolestí mi řekl,, (tak to vás budu muset poslat na CT)". PO objednání, další měsíc čekání. Výsledek CT =výhřez ploténky v bederní oblasti,jasně viditelný na snímku. Doktor mě odeslal k chirurgovi ať se s ním domluvím jak to budem řešit, že on už s tím nemůže nic dělat. Chirurg řekl ,že operace je risk a doporučil fyzioterapeuta a cvičit. Takže závěr asi roky zbytečná léčba a přetrvávající bolesti. 200Kč založení karty, 50 obstřik ,100 kapačka atd. vše bez dokladu.

Jak může někdo napsat na pana doktorka Vodvářku negativní hodnocení??? Nechápu. Jak se chová pacient k lékaři, tak se chová, možná, i lékař k pacientovi. Já k němu chodím už spoustu let, a vzhledem k jeho přístupu se dokonce i na návštěvu těším. Je to nejen výborný člověk s velkým Č, ale i profesionál ve svém oboru. Již několika známým jsem tohoto lékaře doporučila, a dodnes mi děkují, jsou velice spokojeni. Neměnila bych ani za nic.
Jen upozorňuji na změnu jeho adresy - nesídlí už na Hudební ulici 2, ale přestěhoval se do centra Ostravy, údajně Kostelní ulice, nebo nábřeží, přesně nevím, sama musím zjistit. Ale telefonické spojení zůstává stejné. No a sestřičky? Jedna báseň, vždycky usměvavé a příjemné, ochotné. Ani vybavení ordinace nemá chybu - je to prostě profesionál ve svém oboru. Vřele doporučuji!!!