Tomáš Vaněček, kardiolog Praha

MUDr. Tomáš Vaněček

Kardiolog Více

7 názorů

Uložit


Adresa

Ke Klimentce 44, Praha
Kardiologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

MUDr. Vaněček je velmi vstřícný a milý lékař. Vždy mně, jako pacientce, vysvětlí svoje postupy a názory.
Jeho jednání je profesionálně i lidsky perfektní.


S panem doktorem jsem maximálně spokojená, je hodný, vše vysvětlí. Negativní zkušenosti nemám a mohu doporučit


nedoporučuji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Již k němu chodím 6 let. Pan doktor má velmi lidský přístup, snaží se ve všem vyjít vstříct a pokud je potřeba něco vysvětlit ochotně a bez problémů vše vysvětlí. Takových doktorů více.


Dlouhodobě se již léčím u pana doktora, jedná se o lékaře odborně na vysoké úrovni, ale současně si i velmi vážím jeho lidského přístupu k nám pacientům.


J

Doktor Vaněček se už 15 let stará o mého manžela, u kterého zjistil srdeční vadu a odeslal ho na operaci. Díky němu a lékařům v Motole je tu můj muž stále s námi a o srdci neví.


"

V osobním kontaktu je pan doktor velmi nevstřícný a neochotný. Pacient si dlouhodobě stěžoval na pálení žáhy a zažívací problémy a pan doktor nebyl ochoten změnit léky. Odůvodnil to tím, že má léky nastavené a nic nebude měnit.

Po infarktu jsem byl v Konstantinových Lázních a úplně náhodou jsem potkal pana doktora Vaněčka. Požádal jsem ho, aby mi vysvětlil nejasnost ohledně mého zdravotního stavu,protože jsem při vstupní prohlídce v lázních byl najednou sundán z výkonu a byly mi naordinovány procedury s velmi nízkou zátěží, než co jsem měl v Motolské nemocnici. Očekával jsem, že mi pan doktor Vaněček pomůže a sdělí to ošetřujíci lékařce. Pan doktor nebyl ochoten se mnou mluvit a řekl,že je tam za jiným účelem a na nějakou konzultaci nemá čas,i když by to trvalo jenom několik minut.
V současné době by jsem rád opět jel do lázní, ale pan doktor mi sdělil, že mi doporučení nedá, protože vzhledem k mé obezitě by to nemělo smysl a že by mi to stejně nepomohlo.
Na otázku jak snížit svou tělesnou hmotnost mi pan doktor odpověděl: "NEŽRAT". Domnívam se, že v současné době se tento problém řeší trochu na jiné úrovni a uvítal bych pomoc odborníka,kterou mi pan doktor nenabídl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti