Praktický lékař gynekolog
Opavská 1, Šternberk

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Již 26 let...spokojenost. Sestřička velice příjemná, vždycky pomůže, poradí, popovídá si....příjemně naladí na návštěvu k panu doktorovi. Pan doktor, výborný profesionální lékař. Bojím se jen, až nastane jeho čas a půjde do důchodu.....

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Skvělá ordinace, kam se nikdy nebojím, i když mám jinak s lékařů strach. Všichni vždy milí, vstřícní, klidní. Pan doktor vše pěkně vysvětlí, je citlivý a profesionální. Mohu doporučit, chodí k němu všechny ženy z naší rodiny, a všechny jsme spokojeny. Teď společně procházíme mým druhým těhotenstvím. Sestřička je taky super, vždy příjemně naladěna. Bez dlouhého čekání na termín.

Pan doktor je ochotný vstřícný a hlavně všechno podrobně vysvětlí. Myslím, že si zaslouží to nejvyšší ohodnocení. K dobrému jménu ordinace také značně přispívá velmi dobrý přístup sestřičky k pacientkám. Propto dávám to nejvyšší hodnocení. M.D.

příjemný,milý,vše se snaží vysvětlit a pomoct

Pan doktor i sestřička pracují na profesionální úrovni a jejich milí úsměv Vás vždy uklidní.Vřele doporučuji I.D.

JE V KLIDU

doporučuji

Pan doktor i sestřička jsou velmi milí a příjemní.Zatím se nestalo, že by mi pan doktor špatně poradil nebo něco přehlédl.Hlavně oceňuji paraván na převlíkání přímo v ordinaci, přejde se tím zbytečnému a trapnému poletování s holým zadkem:).

pan doktor je velice milý a příjemný. umí vytvořit klidnou atmosféru a uvolnit pacientku. má velké zkušenosti a zdravý, lidský názor.opravdu ho mohu doporučit.