Kardiologie
Ohmova 271, Praha

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Kardiolog asi dobrý, empatie nulová, velmi náladový, dokáže pacienta neskutečně seřvat z pouhého dotazu, dokáže ho i vyhodit, když nemá náladu, pak najednou otočí a začne jednat klidně, lékařská komora by mu měla odebrat licenci pro chování k pacientům, asi pan doktor zapoměl na lékařskou přísahu. Pokud ho práce nebaví, měl by si najít jinou, ne s pacienty!

Umístění: Kardiologie kontrola

Jsem v péči pana doktroa mnoho let. Od prvního infarktu v roce 2006. Je opravdu pečlivý a slušný. O jeho aroganci pochybuji. Musí se brát asi také na zřetel jak se chovají pacienti.

Je to výborný lékař, velmi fundovaný, k pacientům pozorný. Snaží se vždy přijít na původ problémů a najít nejvhodnější způsob jejich řešení.

Jsem také několik let pacientem pana doktora Sklenáře a jednoznačně prohlašuji,že se jedná o špičkového,pečlivého a svědomitého lékaře.Velmi si vážím jeho vstřícného přístupu a kultivovaného chování.
Mimochodem jsem zažil v čekárně staršího pacienta s velmi těžkou nadváhou,který zapáchal nejenom cigaretama a stěžoval si jak s ním nikdo nic nedělá,ale evidentně na všechna doporučení lékaře leta kašle,protože jak vyplynulo z jeho slov on sám nejlépe ví co mu je. Možná jste to záporné hodnocení pane KARDIAKU psal vy...je mi Vás opravdu líto a Vaše hodnocení je o ničem.

Musím poopravit své tvrzení o panu doktorovi a dát panu Staňkovi za pravdu.
Na mě byl sice pan doktor vždy milý, ale zažila jsem chvíli,kdy panu doktorovy ruply nervy a začal nehorázně se utrhovat na starší lidi, jen proto že se ještě na něco chtěli zeptat, starší paní odcházela s pláčem a lidi v čekárnách se už i přeobjednávali raději na jiný termín.

Sestra to jen mile komentovala slovy: Pan doktor je přepracovaný,nemá svůj den, potřebuje dovolenou..

Chýbou tel. operátorky jsem byl přepojen se svojí,žádostí o kontrolu, do ordinace p.dr.Sklenáře a né k sestře,která má tuto agendu na starosti. Tolik arogance jsem od p.doktora nečekal a byl jsem jeho nepřiměřenou až cholerickou reakcí opravdu zaskočen( i když s jeho podobnou reakci v ordinaci jsem byl několikrát svědkem). Lékař je asi dobrý,ale napjaté situace řeší dost neeticky na fakultě asi v hodinách o slušném chování k pacietu tvrdě zaspal.
P.S.bude-li takto cholerický,brzo skončí v péči svých kolegu. Mě osobně celá věc hodně mrzí.

Naprostý souhlas s "Petrou". Pan doktor je opravdu příjemný a pečlivý ( a to nejsem žádná mladice) ke každému. Sestra taky.

Jsem pacientkou pana doktora 4 roky a vždy byl velice milý, příjemný, ochotný.
Je velice pečlivý, raději zve častěji na kontrolu kvůli prevenci než aby něco zanedbal.
Když si není jistý, konzultuje diagnozy s jinými lékaři

Je to nejlepší kardiolog, kterého jsem kdy měla

Nechápu, jak někdo ho může nazvat arogantním a neochotným

pán doktor neochotný a arogantní nedoporučuji