Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vančurova 1548, Kladno
Nemocnice kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Pan Doktor je velký profesionál s empatií zkušeného lékaře. Chodím k němu dlouhou řadu let. Vždy byl ochoten pomoci a vyslechne jakýkoliv dotaz. I při opravdu těžkých situacích fungoval jako správný lékař a psycholog v jednom. Mluví velice lidsky a některé jiné pacientky nerozumí jeho humoru a je mylně chápán. Za sebe bych určitě neměnila a chovám k němu velikou úctu.

Z
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice kladno

Byla jsem u pana doktora na gyn. pohotovosti v červnu, čekali jsme s manželem až přijde po večeři, což na můj vkus trvalo až moc dlouho (cca 3 hodiny). Hned mezi dveřmi mě dost neprofesionálně oslovil a daným problémem s kterým jsem k němu přijela až z rakovnického okresu se vysmál a smál se celou dobu. Sice zjevem vypadám na méně než mi je (32), ale oslovovat mě arogantně broučku si mohl odpustit a při odchodu z ordinace mi řekl pa pa... Co se týká diagnózy, tak tu určil správně...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla dvakrát. Jednou, když zastupoval mou doktorku a podruhé na pohotovosti v Kladně. Pokaždé katastrofa. Při zástupu paní doktorky přišel o hodinu později s tím, že si chtěl dát oběd. Dejme tomu jsme jen lidi.. ale jeho přístup byl více než neprofesionální....Po ukončení vyšetření mi řekl,ať ještě zůstanu v křesle opřel se mi o koleno a začal mi vyprávět úplně mimo mísu..měl dost nevhodné komentáře... na pohotovosti mi sdělil, že jsem si bolest vlastně vymyslela a musela jsem jít nakonec s problémem k jinému lékaři nehledě na to, že byl nejen nepříjemný ale opět i úlisný.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

K MUDr. Rittsteinovi chodím něco přes rok. Je to skvělý odborník a skvělý je, jako člověk. I když mám problém, co ordinace chodím ráda, setkání s ním je pro mne vždy velkým potěšením. Je přátelský, milý, ochotný, laskavý, veselý. Stejné hodnocení mám pro jeho milou, vstřícnou sestřičku. Díky Vám. Dana

M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi a jeho sestřičce chodím už 6 let - jsou nejlepší! Po naprosto otřesných zkušenostech na různých urologiích mě konečně někdo nejen vyléčil můj chronický zánět močového měchýře tak, že jsem už 4 roky žádný neměla, ale k tomu i bezbolestně. Neznám nikoho lepšího.

B
Ověřeny pacient

K MUDr. Rittsteinovi jsem přešla po MUDr. Barani a byla to opravdu velká změna! Místo znechuceného výrazu paní doktorky mě uvítal usměvavý a milý pan doktor, který na mě nevyvhrlil latinské výrazy ale mluvil semnou jako s normální pacientkou. Jsem velice ráda že jsem pana doktora objevila, i když z počátku jsem k němu nechtěla - můj první gynekolog muž. Vřele doporučuji!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti