MUDr.

Tomaš Rittstein

Gynekolog

Kontaktní informace

• K MUDr. Rittsteinovi chodím něco přes rok. Je to skvělý odborník a skvělý je, jako člověk. I když mám problém, co ordinace chodím ráda, setkání s ním je pro mne vždy velkým potěšením. Je přátelský, milý, ochotný, laskavý, veselý. Stejné hodnocení mám pro jeho milou, vstřícnou sestřičku. Díky Vám. Dana

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

U pana doktora jsem byla dvakrát. Jednou, když zastupoval mou doktorku a podruhé na pohotovosti v Kladně. Pokaždé katastrofa. Při zástupu paní doktorky přišel o hodinu později s tím, že si chtěl dát oběd. Dejme tomu jsme jen lidi.. ale jeho přístup byl více než neprofesionální....Po ukončení vyšetření mi řekl,ať ještě zůstanu v křesle opřel se mi o koleno a začal mi vyprávět úplně mimo mísu..měl dost nevhodné komentáře... na pohotovosti mi sdělil, že jsem si bolest vlastně vymyslela a musela jsem jít nakonec s problémem k jinému lékaři nehledě na to, že byl nejen nepříjemný ale opět i úlisný.

• M

K panu doktorovi a jeho sestřičce chodím už 6 let - jsou nejlepší! Po naprosto otřesných zkušenostech na různých urologiích mě konečně někdo nejen vyléčil můj chronický zánět močového měchýře tak, že jsem už 4 roky žádný neměla, ale k tomu i bezbolestně. Neznám nikoho lepšího.

• B

K MUDr. Rittsteinovi jsem přešla po MUDr. Barani a byla to opravdu velká změna! Místo znechuceného výrazu paní doktorky mě uvítal usměvavý a milý pan doktor, který na mě nevyvhrlil latinské výrazy ale mluvil semnou jako s normální pacientkou. Jsem velice ráda že jsem pana doktora objevila, i když z počátku jsem k němu nechtěla - můj první gynekolog muž. Vřele doporučuji!