Fakultní nemocnice Ostrava, Poruba
Ostrava, Poruba, Ostrava

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava, Poruba Revmatologie

Pan doktor se mě ujal, když jsem dostala revma. Na světě není lepší doktor. Mockrát mi zachránil život. Bez něj bych tu již nebyla. Do mých 18 let to byl můj anděl strážný. Opravdu vřele doporučuji, hodnější lékař na světě neexistuje.

Úžasný přístup, vše Vám vysvětli, vidíte na něm, že svému oboru rozumí. Byli jsme se synem a neznám lepšího lékaře, hezký přístup i k němu. Velká spokojenost.

Nejlepší lékař s kterým jsem se za 36 let setkala - a to chodím po doktorech od 5 let! Skvělý odborník s lidským přístupem a trpělivostí, který Vás vyslechne a nikdy Vám nedá najevo, že by jste ho obtěžovala. Pro nás je to anděl, díky kterému se každá nemoc snáší mnohem lépe. Kéž by takových lékařů bylo víc. Je na něm patrné, že ho práce baví a že povolání, které si vybral jako poslání, dělá s láskou. Je to profesionál, který má obrovské znalosti v lékařské vědě a i laikovi dokáže lékařské informace podat tak, aby je pochopil. Nikdy nedá na sobě znát únavu a i přes vytíženost zůstává především člověkem, který se dokáže vcítit a brát ohledy.