Tomáš Pískovský, pediatr Ostrava

MUDr. Tomáš Pískovský

Pediatr Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ostrava, Poruba, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava, Poruba

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
3 názory

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava, Poruba Revmatologie

Pan doktor se mě ujal, když jsem dostala revma. Na světě není lepší doktor. Mockrát mi zachránil život. Bez něj bych tu již nebyla. Do mých 18 let to byl můj anděl strážný. Opravdu vřele doporučuji, hodnější lékař na světě neexistuje.


L
Ověřeny pacient

Úžasný přístup, vše Vám vysvětli, vidíte na něm, že svému oboru rozumí. Byli jsme se synem a neznám lepšího lékaře, hezký přístup i k němu. Velká spokojenost.


L
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař s kterým jsem se za 36 let setkala - a to chodím po doktorech od 5 let! Skvělý odborník s lidským přístupem a trpělivostí, který Vás vyslechne a nikdy Vám nedá najevo, že by jste ho obtěžovala. Pro nás je to anděl, díky kterému se každá nemoc snáší mnohem lépe. Kéž by takových lékařů bylo víc. Je na něm patrné, že ho práce baví a že povolání, které si vybral jako poslání, dělá s láskou. Je to profesionál, který má obrovské znalosti v lékařské vědě a i laikovi dokáže lékařské informace podat tak, aby je pochopil. Nikdy nedá na sobě znát únavu a i přes vytíženost zůstává především člověkem, který se dokáže vcítit a brát ohledy.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti