MUDr. Tomáš Petrák

Gynekolog Více

Roudnice nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Riegerova 639, Roudnice nad Labem

Arogantní lékař, který nehodlá řešit zdravotní problémy ! Nedoporučuji k němu vůbec začínat chodit !

Takže pana Doktora nesnáším do té doby co jsem chodila jen na bežne pravidelne kontroly vše bylo v pohode. Ted jsem otěhotněla a ze 3 návštěv 2 návštěvy jsem odcházela naštvaná a dost !!! Hledám si ijného lékaře protože u tajtoho človeka já nebudu tak arogantní pán to svět neviděl jsem v 8 týdnu a do dneska mi řekl jen to kdy mam terním porodu a to že jsem tam navíc a to že se mi věnoval přo jedné prohlídce cca když to přeženu 5 minut a zbytek asi 15 minut byl s nejakou paní vedle i sestry a pak řekl že je to vše že už mam jít že už je ve skluzu s časem tak to docela dost od něj prostě tohle není doktor!!!!!

!

Dobrý den, Pana Petráka nemohu doporučit zničil mi celý život ..Od 15 let jsem k němu šla po prve a to jenom protože jsem potřebovala antikoncepci a kamarádka mi řekla ze je dobrý .....v 16 letech jsem ji vysadila protože jsem nemela kluka a bylo zbytečně ji brat… za pul roku jsem šla za nim znova s tím ze mě strašně bolí břicho při menstruaci a ze omdlévám odpověděl mi na to ze simuluji a ze to má každá holka dal mi nějaké vitaminy které mi nepomohli vůbec .....za pul roku jsem šla na prohlídku dělám mi ultrazvuk a řekl ze tam mam cystu a ze to bude chtít operativně odstranit a ze to mam s toho, ze neberu antikoncepci na to jsem mu řekla ze každá holka nebo ženská nemusí brat antikoncepci a, ze teda každá holka která nebere antikoncepci má problémy jako já?? Zůstal na mě divně koukat… Sama jsem si vyžádala Vojenskou nemocnici kde jsem podstoupila Laparoskopii přišly mi ze mam Endometriózu ve 4 stadiu což je poslední stadium z Vojensky nemocnice mě poslali na porodnickou kliniku apolinář kde se endometrióza speciálně lečí tam si mě objednaly šla jsem pak za Petrákem a řekla jsem mu ze jsem doktorce v Praze řekla ze půjdu do těhotenství protože mi řekla ze musím rychle otěhotnět on mi na to řekl ze jsem moc mlada a ze jsem se z bláznila asi a, ze jsem tlustá protože při endometrióze což jsou srůsty jse prostě přibere říkala jsem mu ze to dítě chci a ze kdybych byla v pořádku jistě bych s dítětem počkala u apolináře mě čekala další operace a o pět laparoskopie s tím ze to byl laser při operaci byli nějaký komplikace tak ukončily operaci a skončila jsem na JIP byla jsem poslaná na CAR -CENTRUM ASISTOVANE REPRODUKCE JE MI 22 A MAM NEKOLIK POKUSU ZA SEBOU BOHUZEL NEUSPESNE nevím co mam dělat k Petrákovy už nechodím a nikdy nepůjdu asi se budu muset smířit s tím ze dítě nikdy mít kuli němu nebudu….. NEDOPORUCUJI V ŽÁDNÝM PŘIPADĚ JE TO AKORAD PONÍZENÍ STRES A NERVY .....

Tak já pana Petráka taky nedoporučuji a shoduji se s lidmi pode mnou. Je arogantní a hrubý. Otěhotněla jsem v 21 letech a on se ke mě choval jak k idiotovi, který je nesvéprávný. Také mi řekl že jsem tlustá a to ve stejné situaci jak píše paní pode mnou. Když mi hrubě řekl že budu mít postižené dítě a já se rozbrečela, vynadal mi že jsem histerická a at se uklidním.Ted mám zdraveho chlapečka ale na to co řekl, si pamatuji dodnes. Je to zlý a zahořklý člověk, který rád ztrapnuje a uráží

Pana doktora můžu jen chválit, při první návštěvě u něj mi našel dermoidní cystu na vaječníku, která nebyla vidět ani ultrazvukem. Všechny pooperační kontroly prováděl pan doktor a supr.vše mi vysvětlil, doporučil nemocnici i lékaře kam mám jít na operaci. Od té doby vše důkladně hlídá, když se mi něco nezdá hned mě objedná, prohlídne . Nemůžu si na pana doktora stěžovat je precizní, vše vysvětlí. Nikdy se mi nestalo, že by ponižoval.....občas některé dámy nerady slyší pravdu... Mě řekl na vyšetření po operaci že mám z toho marodění dost ochablé svalstvo na nohou a že by s tím chtělo něco dělat....měl pravdu...přeci mi nebude říkat že jsem chudáček, který by měl ještě odpočívat....lepší je povzbudit a postrčit.....

U pana Petráka jsem byla pouze jednou pro prášky, protože můj gyn. měl dovolenou a jeho přístup mě teda docela popudil. Měl ještě dlouho pracovní dobu a vynadal mi, že jdu tak pozdě! Přitom bylo půl 4 a šla jsem z práce a on mi na to odpověděl, že to by mohl říct každej!

Velmi zkušený lékař. Jsem pacientkou 10 let a panu doktorovi jsem za všechno moc vděčná. Já a dnes i moje dsera jsme moc spokojené s panem doktorem i se sestřičkou.

Dobrý den, je zde velmi mnoho špatných hodnocení, které píší zhrzené ženy, těžko říci, kde je pravda. Já jsem zažila mnoho gynekologů a mohu říci, že tento je zcela v pořádku, jak po profesní tak po lidské stránce. Nejprve je trochu formálnější, ale když se více seznámíte je velmi lidský, ochotný, hodný. Jeho vyšetřovací metody jsou velmi jemné, na rozdíl od jiných gynekologů. Se sestrou jsem také nezažila žádné problémy. Proč by neměla slyšet, co říkám? Je to v pořádku, v nemocnici se s vámi nemažou vůbec, zkuste si to. Nemám problém říkat své neduhy před sestrou, je tam přeci od toho, aby také pomáhala v procesu. Určitě doporučuji tohoto gynekologa a kdo reptá, ať si zkusí jít na polikliniku v Rci, kde stojíte na chodbě, musíte se zout, čekáte hodinu a kolem Vás samé Romky, všichni slyší všechno a jste za dvě minuty hotové.

Pana Petráka zásadně nedoporučuji.
Kvůli jeho lhostejnosti jsem zažila dva potraty. Na otázku, v čem je problém, řekl "no to bude kosmickým zářením" a dále nás s manželem (oba jsme VŠ) upozornil, že po příčině nemáme pátrat, protože tomu stejně nerozumíme a oznámil nám, že "vždyť je tolik žen, které opakovaně potratily" a že nám bude dobře, i když zůstaneme bezdětní.
Okamžitě jsem změnila gynekologa (s vydáním zdravotní dokumentace jsem měla samozřejmě problémy), který zjistil ihned po prvnim odběru krve, že se jedná o banální hormonální problém a dnes mám dvě krásné děti.
Pan Petrák je skutečně oslňující, jemný a sympatický, jedná-li se o běžné prohlídky a předepisování antikoncepce. Pokud ale máte problém, je velmi arogantní a laxní. Skutečně nehazardujte se životem svým či svého nenarozeného dítěte. Ušetříte si možná hodně bolesti.

K Dr.Petrákovi docházím,již 20let,nikdy jsem neměla jediný problém,je ochotný,vstřícný a vždy v naprosté pohodě.Prohlíží me dukladně a pečlivě,vyšetření mě nebolelo nikdy,má prsa mi vyšetřuje také vč.doporučení na mamograf.Ženy ženy,třeba se neumíte chovat.A jak se volá do lesa,tak se i ozývá....