Sokolská 82, Moravské Budějovice
Praktický lékař pro dospělé

Pan doktor Pavlíček je nejlepší praktický lékař jakého znám.Velmi příjemný,vstřícný,usměvavý,lidský,profesionál každým coulem.Je mi skutečně ctí,mít za lékaře právě jeho.Všem vřele doporučuji.A tím,že je skvělý,má samozřejmě stále plno,ovšem dá se řešit objednáním a vezme vás skutečně v dohodnutý čas.Sestřička je také velmi příjemná,takže pro mne a mou rodinu pan doktor NEJLEPŠÍ VOLBA.

Chválím hlavně sestřičku tohoto pana doktora a jeho paní MUDr. Fedincové, protože ta má opravdu svatou trpělivost s nepříjemnými lidmi, kteří si zlost vybíjejí hlavně na ní, i když opravdu nemůže za věčně přeplněnou čekárnu.
S panem doktorem má moje maminka takovou zajímavou zkušenost. Protože jsem zdravotní sestra, přijde nejdříve za mnou, já to zdiagnostikuju, navrhnu, co by se tak dalo dělat a až potom jde maminka k panu doktorovi s konečným řešením. Pan doktor umí naordinovat skvělou léčbu pro seniory (klasika - na vysoký tlak, odvodnění, cholesterol, cukrovka), ale s lidmi ve středním věku bez chronických obtíží opravdu moc zkušeností nemá a mnohdy neví, jestli má nebo nemá dát pacientovi neschopenku. Proto jsem se rozhodla, že se zaregistruji k jinému lékaři.

Velice spokojen

Já jsem s panem doktorem spokojená, vždy když mám nějaké problémy tak se k nim staví velmi pozitivně a neodbyde mě,tak u jiných lékařů. Napíše mi pro jistotu vyšetření. Jednání je také výborné.

Bez čekání! To určitě. Společná čekárna, kde funí kolem 30 lidí.

Nejlepší doktor co znám.

Nejlepší lékař jakeho znám!!!!!!!!!!!!! Určitě DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!

Moc fajn doktor, všem doporučuji. Lidský přístup, vysvětlí problematiku. Žádná povýšenost, arogance, žádné léčení ode dveří. Kdyby byli všichni takoví...

DOPORUCUJI..Velmi ochotny pan doktor vzdy s usmevem na tvari,poradi,pomuze..Super zarizena cekarna pro pacienty,kde cekani rychle utika..ne jako u jinych.. perfektni jednani s lidmi,ja jsem u nej velmi spokojena