Tomáš Pavlíček, praktický lékař Moravské Budějovice

MUDr. Tomáš Pavlíček

Uložit

Praktický lékař Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská 82, Moravské Budějovice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pan doktor Pavlíček je nejlepší praktický lékař jakého znám.Velmi příjemný,vstřícný,usměvavý,lidský,profesionál každým coulem.Je mi skutečně ctí,mít za lékaře právě jeho.Všem vřele doporučuji.A tím,že je skvělý,má samozřejmě stále plno,ovšem dá se řešit objednáním a vezme vás skutečně v dohodnutý čas.Sestřička je také velmi příjemná,takže pro mne a mou rodinu pan doktor NEJLEPŠÍ VOLBA.


Ověřeny pacient

Chválím hlavně sestřičku tohoto pana doktora a jeho paní MUDr. Fedincové, protože ta má opravdu svatou trpělivost s nepříjemnými lidmi, kteří si zlost vybíjejí hlavně na ní, i když opravdu nemůže za věčně přeplněnou čekárnu.
S panem doktorem má moje maminka takovou zajímavou zkušenost. Protože jsem zdravotní sestra, přijde nejdříve za mnou, já to zdiagnostikuju, navrhnu, co by se tak dalo dělat a až potom jde maminka k panu doktorovi s konečným řešením. Pan doktor umí naordinovat skvělou léčbu pro seniory (klasika - na vysoký tlak, odvodnění, cholesterol, cukrovka), ale s lidmi ve středním věku bez chronických obtíží opravdu moc zkušeností nemá a mnohdy neví, jestli má nebo nemá dát pacientovi neschopenku. Proto jsem se rozhodla, že se zaregistruji k jinému lékaři.


6
Ověřeny pacient

Velice spokojen


Já jsem s panem doktorem spokojená, vždy když mám nějaké problémy tak se k nim staví velmi pozitivně a neodbyde mě,tak u jiných lékařů. Napíše mi pro jistotu vyšetření. Jednání je také výborné.


P

Bez čekání! To určitě. Společná čekárna, kde funí kolem 30 lidí.


M

Nejlepší doktor co znám.


J

Nejlepší lékař jakeho znám!!!!!!!!!!!!! Určitě DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!


Moc fajn doktor, všem doporučuji. Lidský přístup, vysvětlí problematiku. Žádná povýšenost, arogance, žádné léčení ode dveří. Kdyby byli všichni takoví...


DOPORUCUJI..Velmi ochotny pan doktor vzdy s usmevem na tvari,poradi,pomuze..Super zarizena cekarna pro pacienty,kde cekani rychle utika..ne jako u jinych.. perfektni jednani s lidmi,ja jsem u nej velmi spokojena


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti