Národní 9, Praha
Hematologická ordinace - poradna (mapa)

Pan docent je i velmi příjemný a schopný učitel. Jako medik ho pacientům závidím :-).

Musím souhlasit s hodnocením ostatních - pan doktor Kozák je opravdu nejen výborný specialista, ale navíc neuvěřitelně laskavý a milý člověk. V květnu loňského roku se do jeho péče dostal můj otec, bohužel v naprosto zničujícím stavu, do kterého se dostal na základě neschopnosti a nezájmu jiného hematologa, a který díky panu doktorovi alespoň na chvíli, než nám odešel, zažil skvělou péči a lidský přístup, za což jsem dodnes nesmírně vděčná. Zároveň pan doktor převzal do své péče mou matku a ani ta si nemůže jeho péči vynachválit.

Lepšího lékaře neznám. Jeho objetavost a starostlivost o pacienty je bezmezná. Je zkrátka úžasný.

Velmi dobrý hematolog

Velice lidský přístup, odborník na svém místě

BOTH THUMBS UP!!!

Je to opravdu velmi dobrý hematolog.

Pred 1O lety mi tehdy jeste seflekar Mudr. Tomas Kozak zachranil zivot. Ocenuji hlavne profesionalni pristup k pacientovi, ktery je po hematologicke diagnoze ne vzdy fit na dusi a nevi co se s nim vlastne bude dit. Dochazim k panu primari stale na kontroly a rikam, ze bych za nim dojizdel i ze zahranici.

Je nejlepší hematolog,věřte mi.Jsem toho důkazem.A je strašně milý,vysvětlující a když je "na duši ouvej",uklidní a pomůže.Poradí se vším.Prostě je super,super a super.Osobně bych byla ráda,kdyby jako "vedlejšák" byl ministr zdravotnictví.Já bych se u něj ale léčila i na MZ.

Doc.Kozák je nejlepší hematolog pod sluncem.Je velmi lidský,milý a hlavně chytrý a umí pomoct.Jsem šťastná,že je to i můj lékař,vždy mi pomohl a pomáhal mi procházet mou nemocí bez stresů a s úsměvem.Mám ho velmi ráda a přála bych mu jen zdraví,štěstí a hodně pracovních úspěchů a ať je stále tak milý a super doktor.Ivana Slunéčková