Tomáš Kozák, hematolog Praha

Doc. MUDr. Tomáš Kozák

Uložit

Hematolog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Národní 9, Praha
Hematologická ordinace - poradna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily hematologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pan docent je i velmi příjemný a schopný učitel. Jako medik ho pacientům závidím :-).


Musím souhlasit s hodnocením ostatních - pan doktor Kozák je opravdu nejen výborný specialista, ale navíc neuvěřitelně laskavý a milý člověk. V květnu loňského roku se do jeho péče dostal můj otec, bohužel v naprosto zničujícím stavu, do kterého se dostal na základě neschopnosti a nezájmu jiného hematologa, a který díky panu doktorovi alespoň na chvíli, než nám odešel, zažil skvělou péči a lidský přístup, za což jsem dodnes nesmírně vděčná. Zároveň pan doktor převzal do své péče mou matku a ani ta si nemůže jeho péči vynachválit.


Lepšího lékaře neznám. Jeho objetavost a starostlivost o pacienty je bezmezná. Je zkrátka úžasný.


Velmi dobrý hematolog


Velice lidský přístup, odborník na svém místě


M
Ověřeny pacient

BOTH THUMBS UP!!!


P

Je to opravdu velmi dobrý hematolog.


D

Pred 1O lety mi tehdy jeste seflekar Mudr. Tomas Kozak zachranil zivot. Ocenuji hlavne profesionalni pristup k pacientovi, ktery je po hematologicke diagnoze ne vzdy fit na dusi a nevi co se s nim vlastne bude dit. Dochazim k panu primari stale na kontroly a rikam, ze bych za nim dojizdel i ze zahranici.


I

Je nejlepší hematolog,věřte mi.Jsem toho důkazem.A je strašně milý,vysvětlující a když je "na duši ouvej",uklidní a pomůže.Poradí se vším.Prostě je super,super a super.Osobně bych byla ráda,kdyby jako "vedlejšák" byl ministr zdravotnictví.Já bych se u něj ale léčila i na MZ.


Ověřeny pacient

Doc.Kozák je nejlepší hematolog pod sluncem.Je velmi lidský,milý a hlavně chytrý a umí pomoct.Jsem šťastná,že je to i můj lékař,vždy mi pomohl a pomáhal mi procházet mou nemocí bez stresů a s úsměvem.Mám ho velmi ráda a přála bych mu jen zdraví,štěstí a hodně pracovních úspěchů a ať je stále tak milý a super doktor.Ivana Slunéčková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti