MUDr. Tomáš Javůrek

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Nemocnice s poliklinikou Havířov - Psychiatrické oddělení
Dělnická 1132/24, Havířov

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

honza hanak dr javurek je a bude giga kapacita.proč ?Tak třeba si myslim že Mudr Chvila by mu nepředal to,co pracně budoval.Ja když jsem byl v nesnázích tak mi s přehledem jeho vlastním pomohl i když jsem si to tak zcela nezasloužil.Mohl říct ne ale já ho vážně zajímal.

Měl jsem tu možnost v roce 2013 (dobrovolně) absolvovat tříměsíční léčbu v PN Opava, kde jsem se setkal s tímto (tehdy asistentem primáře) MUDr. Tomášem Javůrkem. Začátky v PN pro mne, zvyklého na zcela jiný režim, nebyly jednoduché a personál pomyslně nade mnou lámal hůl. Mezi ty světlejší okamžiky mé léčby vždy patřily vizity vedené asistentem Javůrkem - v těch chvílích jsem míval pocit, že hovořím s někým, komu na mne záleží, s někým, kdo naslouchá a vnímal jsem zájem o mé problémy a potíže - ne, že by ostatní personál tento postoj neměl, ale v přítomnosti osoby pana asistenta tam v jeho případě byla vždy jakási přidaná hodnota. Postupem léčby, jak se můj stav pomalu zlepšoval, jsem si čím dál, tím více uvědomoval, že bez "dozoru" odborníka tohoto typu a úrovně to později půjde obtížně. A shodou okolností se doktor Javůrek stal i mým ambulantním psychiatrem, ke kterému docházím dodnes.
Zařazení do běžného života nebylo jednoduché, ovšem skutečnost, že jsem své problémy a někdy i propady mohl konzultovat s doktorem Tomášem, byla požehnáním shůry. Je pochopitelné, že ne vždy si dva jedinci tzv. sednou a nemusí to fungovat - já jsem měl to štěstí, že moje volba byla právě tato (snad je to oboustranné) a v tomto ohledu na MUDr. Javůrka nedám dopustit. S naším zdravotnictvím mám za svůj život poměrně velké zkušenosti, ale řeknu upřímně, že takových lékařů je jako šafránu.
Toto je i do jisté míry moje poděkování doktoru Javůrkovi za vše, co pro mne dělá a přeji mu co nejvíce pacientů, kteří berou své potíže vážně a jsou ochotni maximálně spolupracovat. Je to běh na velmi dlouhou trať....

Mi nepomohl. Naopak konec léčby mi s paní "sestrou" Otáhalovou zkomplikovali tak, že nemít silnou vůli už bych zase lítal v závislosti. Ze začátku příjemné jednání, postupem času to poklesávalo až se to vyhrotilo. Možná je MUDr. Javůrek dobrý psychiatr, ale kazí mu to jeho tzv. "sestra", která kam vítr tam plášť, jednou řekne jsme tu od toho ať pomůžem a pak Vám vrazí kudlu do zad. Vzhledem k této paní nedoporučuji.

Je poznat,že je to nejen dobrý psychiatr, ale i dobrý člověk.

Pan doktor je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!

Y

kdyz si nekdo stezuje na takoveho cloveka jako je "PAN DOKTOR JAVUREK"tak to uz je trrochu moc.Tak pan doktor je rasista to koste cerne co to napsalo si nevidi do huby s kritikou na tohoto pana doktora asi neuspejes najdi si nekoho jineho napr.dr.chvila.Ze vsech doktoru co jsem za zivot poznal at uz to byl zubar obvodni lekar nebo psichiatr muzu jistojiste rict ze pan dr.javurek patri mezi ty nejlepsi jsem moc rad ze muzu chodit za nim a ne za panem chvilou.DLEmeho nazoru prilisna tvrdost a nekompromisni jednani jsou k nicemu ne kazdy na to ma to snaset.Byvali doby kdy jsem se choval jako blb a taky jsem nechoval k panu dr.javurkovi prilisne sympatie ale cas zmenil me i muj nazor na jmenovaneho pana doktora vzdy kdyz jsem to potrreboval pan doktor mi vyhovel a pomohl svym profesionalnim pristupem k pacientovi.Mnohem vice by me mrzelo kdybych zklamal dr. javurka protoze si nezaslouzi za svuj pristup aby s nim pacienti jen tak mavali.A v pripade toho cernocha co o nem tak nehezky pise mam tohle."JAK SE DO LESA VOLA TAK SE Z LESA OZYVA TY RASISTO!!

Takový by měl být každý lékař, citlivý, vstřícný a odhodlaný každému pomoci.

Pan doktor je opravdu super. Pokud máte problém tak vás veme i když zrovna nejste objednani. A pomůže vám hodně i psychicky podzvednout náladu. Moc ho doporučuji

Pan doktor vychází pacientovi vstříc, je ochotný hledat řešení a nestát na místě. Možná na někoho působí "namistrovaně", ale to je první dojem. Je velmi ochotný. Doporučuji.

Něco asi ví,ale jinak je pan Javůrek "namistrovaný",myslí si ,že spolkl všechnu moudrost světa.Měl by se nad sebou trochu zamyslet a pak bude i dobrý lékař.