Interna
Ke stadionu 1745, Kladno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: jiné místo cévní problémy

Byla jsem u pana MUDr. Janďourka zatím jen jednou. Až na to,že jsem byla objednána na 8,hodinu čekala jsem cca dvě hodinya musím konstatovat, že pan doktor udělal na mne dobrý dojem. Je opravdu pečlivý a doufám,že mi pomůže. Jsem spokojená i s jeho sestřičkou, která mi krátila dlouhé čekání.

U pana doktora Janďourka se léčím již několik let a s jeho péčí jsem naprosto spokojená.
Nemám zkušenost,že by mi nenapsal nějaké léky.Vždy vše ochotně vysvětlil,byl milý,ochotný,usměvavý a v případě problému odeslal na specializované pracoviště.
Za mě obrovská spokojenost!
Petra

Myslím že pan doktor má hlavně snahu ušetřit na lécích, aby měl na provoz svého stříbrného Porsche ... ale za to za návštěvy pak naúčtuje zdravotní pojišťovně i různé kontroly, na kterých jsem vubec nebyla :((

Obětavý a vstřícný specialista. Pacientovi se maximálně věnuje a pečlivě diagnostikuje.

Zve si pacienty a i s jinými, které má v léčbě, jsme se shodli, že nepíše léky, aby ušetřil. Vždy nás pošle k našemu obvodnímu lékaři a ten pak musí za něj prášky psát. Jenom kouká do počítače a pořádně s člověkem nepromluví. Tohoto lékaře v žádném případě nedoporučuji.