17. listopadu 1790/5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na Hradbách 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Neurochirurgická klinika bolesti hlavy

Chtěla bych touto cestou vyjádřit dík a uznání Mudr. Hrbáčovi. Nejenže při první návštěvě u něj v ordinaci objevil možnou příčinu neustálých bolestí levé části hlavy, kdy před tím jsem po operaci NA s nimi "válčila" 16 let, ale navrhl řešení - stimulátor bolestí. Dnes jsem týden po voperování přístroje a již doma, ale nemusím na nastavení přístroje do Ostravy - technik - ing.Stodůlka přijede za mnou domů (další úžasný člověk) a já proto vyjadřuji jak panu doktorovi, tak i celému jeho týmu úžasný dík. Děkuji Věra Lávičková - Jindřichovice v Krušných horách

Před měsícem mne pan primář Hrbáč operoval nezhoubný nádor, který mi tlačil na mozkový kmen. Po dvanáctihodinové operaci konstatoval, že náročnější zákrok nedělal. Dnes již chodím a nemám větší obtíže. Tento lékař je zázrak české medicíny. Jsem velice rád, že takového specialistu máme v Ostravě a nemusel jsem za ním jet přes půl světa. Celý jeho tým neurochirurgie je naprosto úžasný a profesionální. Příjemný přístup, pečují o maximální pohodlí a v případě problémů jsou připraveni pomoci. Tým na jednotce JIP mne velmi mile překvapil. Připadal jsem si jak v nebi, až na ty pípající přístroje :) Pokud se vám přihodí problém s nádorem, neváhejte navštívit neurochirurgii FNO.
Všichni lékaři a sestry jsou perfektně sehraný tým a MUDr. Tomáš Hrbáč je výjimečný člověk a lékař.
Děkuji Jan Kudla

Také si moc vážím zlatých rukou pana neurochirurga Hrbáče, který mi před cca čtyřmi lety odstranil zhoubný nádor na mozku a zachránil mi život!
Děkuji, za to že v naší republice a Ostravě je tento špičkový neurochirurg.
Petr Kratochvíla

Velmi si vážím zlatých rukou ,ale i zlatého srdce neurochirurga dr.Hrbáče.Vrátil mě do života.Jeho přístup k pacientům je úžasný,jeho zlaté ruce,které pomohli nejen mne ,ale spousty pacientům se nedají ničím ocenit.Vrací lidem to nejcennější a to je zdraví.......Děkuji ,že v naší republice je tento špičkový neurochirurg
Dana Neumannová
Nemohu jinak,než-li nedopsat.Je to jen pár dní co jsem se vrátila s hospitalizace v FN.Ostrava.Opět jsem byla v péči Mudr Tomáše Hrbáče MBA.Neznám lepšího lékaře v Čechách a na Moravě.Není to jen můj názor,ale i názor pacientů...........
Opět velmi děkuji pane asistente..........
Dana Neumannová
Děkuji pane asistente Hrbáči,díky Vám již nepřežívám ,jak to bylo od září do konce října 2012.
Danuše Neumannová

Opět musím napsat,nemohu jinak.
Vážený pane asisstente, MuDr Hrbáči MBA ač zaVámi jezdím 500 km,jste jediný lékař,který nevzdal moji léčbu ,který mi nyní po 6 letech dal poznat co je život s menší bolestí trojklanného nervu,pro mě je to zázrak.
Stále nevzdávám svůj boj s těmito bolestmi,stále věřím,že se jednou na svět bodívám bezbolestně ,jsem v těch nejlepších rukou,jste lékař,kterého si nesmírně vážím.
S úctou Danuše Neumannová
Děkuji za vše co jste pro mě pane doktore opět učinil. Jste opravdu lékař a Vaše odborné znalosti , schopnosti jsou nejvyšších kvalit.

Dana Neumannová
Opět velmi děkuji pane asistente..........
Danuše Neumannová

Opět musím napsat,nemohu jinak.
S úctou Danuše Neumannová

Je to jeden z nejlepších lékařů ve svém oboru.Vždy jsem byl spokojen.

Pan Dr. Hrbáč mi operoval páteř (open door) 4 krční obratle a za tři týdny po operaci jsem už ujel na kole 10 km bez větších problémů. Zlaté ručičky !!! Vladimír Ponča

Velmi dobrý lékař

Doktor Hrbáč mi "ZACHRÁNIL ŽIVOT". Skutečně.
Z mého pohledu neni tudíž žádný jiný neurochirurg, který by měl kvalitu vyšší, než má on.
(Podobně kvalitní lékaři budou, přirozeně, zřejmě i někde jinde..., lepší úroveň ovšem nenajdete. Jsem ochotech toto komukoliv prokázat a dát mu následně absolutní doporučení pro konkrétně tohoto doktora.)
S přátelským pozdravem a přáním kompletního vyléčení pro pacienta, pro kterého neurochirurga hledáte.
Martin Plášil
bandys@volny.cz

Vynikající lékař!!!Úžasný přístup k pacientům,velice pečlivý,vrátil do života moji kamarádku.Nikde jí nepomohli,posílali ji od čerta k ďáblu,a psali jen tolik léků proti bolesti,že už téměř nemohla jíst.Tento lékař se jí ujal a nyní je bez problémů.Stačil ochotný a erudovaný neurochirurg,jeho zákrok a ona má zpět radost ze života,který se stal předtím souvislým utrpením.Kéž by bylo více tekových lékařů!!!!!