Fakultní nemocnice Ostrava - Neurochirurgická klinika

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Na Hradbách 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Neurochirurgická klinika Jiný

26. září 2023, jsem podstoupil druhou operaci zbylé části zhoubného nádoru na mozku, který mi byl odstraněn před cca 10-ti lety, tenkrát
Panem asistentem. Tentokrát Pan Primář MUDr. Tomáš Hrbáč Ph. D., MBA, který mi zachránil život, je to nejen špičkový neurochirurg, ale také úžasný člověk, který Vám poradí v léčbě. Moc vám děkuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Neurochirurgická klinika Jiný

Po 7měsíčním čekání na operaci bederní páteře, mi dva dny před operací ve tak něm v Olomouci zavolali, že mi operaci odkládají o dalších 7 měsíců s tím, že už nejsem akutní, se mne ujal pan Mudr. Tomáš Hrbáč.
Vynikající odborník a ůžasný člověk !!!
Kdybych měla tu moc, zahrnula bych ho diamanty a ještě by to nestačilo...Tak mu můžu být jen doživotně vděčná ,že díky jeho skvěle odvedené práci, zase chodím. Vřelý dík !!!
S velkou úctou a pokorou, hluboce smekám !!!!!
Hana M.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Neurochirurgická klinika Jiný

V březnu 2022 mě operoval pan primář MUDr. Tomáš Hrbáč Ph. D., MBA spolu s panem MUDr. Michaelem Mrůzkem Ph. D., u kterých jsem podstoupila stabilizaci bederní páteře. 4 roky jsem žila s tím, že mám vyhřezlou ploténku. Měla jsem křeče v bederní páteři, brala jsem opiáty, několikrát jsem byla na epidurálu a prodělala infúzní terapii. Po MR mě pan primář MUDr. Tomáš Hrbáč Ph. D., MBA vyvedl z omylu a vysvětlil, že nemám výhřez ploténky, ale posunutý obratel o 1,3 mm, který mi tlačil na nervy a srozumitelně mi vysvětlil, jaké je nejlepší řešení. Týden po operaci jsem již přestala brát prášky od bolesti, a od operace jsem neměla ani jednou křeč v bederní páteři. Pan primář MUDr. Tomáš Hrbáč Ph. D., MBA je nejen skvělý neurochirurg, ale také úžasný člověk, který Vám poradí v léčbě. Jsem neskutečně vděčná, že jsem mohla poznat pana primáře MUDr. Tomáše Hrbáče Ph. D., MBA a tímto bych mu chtěla mockrát poděkovat, že mi ulevil od neskutečných křečí v bederní páteři. Taktéž děkuji celému jeho týmu na neurochirurgii v Porubě, kteří se o mě starali.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Neurochirurgická klinika Jiný

Také bych se chtěla připojit k ostatním pacientům a poděkovat panu primáři Hrbáčovi za péči a provedenou operaci.Moc si vážíme já i manžel tohoto úžasného člověka za přístup a vše co dělá.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava - Neurochirurgická klinika bolesti hlavy

Chtěla bych touto cestou vyjádřit dík a uznání Mudr. Hrbáčovi. Nejenže při první návštěvě u něj v ordinaci objevil možnou příčinu neustálých bolestí levé části hlavy, kdy před tím jsem po operaci NA s nimi "válčila" 16 let, ale navrhl řešení - stimulátor bolestí. Dnes jsem týden po voperování přístroje a již doma, ale nemusím na nastavení přístroje do Ostravy - technik - ing.Stodůlka přijede za mnou domů (další úžasný člověk) a já proto vyjadřuji jak panu doktorovi, tak i celému jeho týmu úžasný dík. Děkuji Věra Lávičková - Jindřichovice v Krušných horách

Před měsícem mne pan primář Hrbáč operoval nezhoubný nádor, který mi tlačil na mozkový kmen. Po dvanáctihodinové operaci konstatoval, že náročnější zákrok nedělal. Dnes již chodím a nemám větší obtíže. Tento lékař je zázrak české medicíny. Jsem velice rád, že takového specialistu máme v Ostravě a nemusel jsem za ním jet přes půl světa. Celý jeho tým neurochirurgie je naprosto úžasný a profesionální. Příjemný přístup, pečují o maximální pohodlí a v případě problémů jsou připraveni pomoci. Tým na jednotce JIP mne velmi mile překvapil. Připadal jsem si jak v nebi, až na ty pípající přístroje :) Pokud se vám přihodí problém s nádorem, neváhejte navštívit neurochirurgii FNO.
Všichni lékaři a sestry jsou perfektně sehraný tým a MUDr. Tomáš Hrbáč je výjimečný člověk a lékař.
Děkuji Jan Kudla

Také si moc vážím zlatých rukou pana neurochirurga Hrbáče, který mi před cca čtyřmi lety odstranil zhoubný nádor na mozku a zachránil mi život!
Děkuji, za to že v naší republice a Ostravě je tento špičkový neurochirurg.
Petr Kratochvíla

Velmi si vážím zlatých rukou ,ale i zlatého srdce neurochirurga dr.Hrbáče.Vrátil mě do života.Jeho přístup k pacientům je úžasný,jeho zlaté ruce,které pomohli nejen mne ,ale spousty pacientům se nedají ničím ocenit.Vrací lidem to nejcennější a to je zdraví.......Děkuji ,že v naší republice je tento špičkový neurochirurg
Dana Neumannová
Nemohu jinak,než-li nedopsat.Je to jen pár dní co jsem se vrátila s hospitalizace v FN.Ostrava.Opět jsem byla v péči Mudr Tomáše Hrbáče MBA.Neznám lepšího lékaře v Čechách a na Moravě.Není to jen můj názor,ale i názor pacientů...........
Opět velmi děkuji pane asistente..........
Dana Neumannová
Děkuji pane asistente Hrbáči,díky Vám již nepřežívám ,jak to bylo od září do konce října 2012.
Danuše Neumannová

Opět musím napsat,nemohu jinak.
Vážený pane asisstente, MuDr Hrbáči MBA ač zaVámi jezdím 500 km,jste jediný lékař,který nevzdal moji léčbu ,který mi nyní po 6 letech dal poznat co je život s menší bolestí trojklanného nervu,pro mě je to zázrak.
Stále nevzdávám svůj boj s těmito bolestmi,stále věřím,že se jednou na svět bodívám bezbolestně ,jsem v těch nejlepších rukou,jste lékař,kterého si nesmírně vážím.
S úctou Danuše Neumannová
Děkuji za vše co jste pro mě pane doktore opět učinil. Jste opravdu lékař a Vaše odborné znalosti , schopnosti jsou nejvyšších kvalit.

Dana Neumannová
Opět velmi děkuji pane asistente..........
Danuše Neumannová

Opět musím napsat,nemohu jinak.
S úctou Danuše Neumannová

Je to jeden z nejlepších lékařů ve svém oboru.Vždy jsem byl spokojen.