Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Pan doktor je odborník na svém místě. Setkávám se s názory, že má sice osobitý přístup, který nemusí každému sedět, mě ovšem nevadí. Vždy je slušný. Při každé návštěvě správně detekoval problém a účinně pomohl, vše vysvětlil, nejednou překvapil např.bolesti svalů nohy, způsobené ovšem krční páteří, se kterou jsem subjektivně problém neměla, nicméně byla důvodem. Toto se vám na obyčejné chirurgii nestane. Mívá sice věčně plno, ale kdo chce kvalitu, tak si tu chvilku počká.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Pán Doktor je velice milý a schopný lekař, lečím se s tenisovým loktem a vždy mi uleví od bolesti. Sestřička je užasná a vždy dobře naladěná. Pana Doktora vřele doporučuji

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

I přes snahu odradit mě od návštěvy pana Mudr. Hrabáka jsem si vybrala pana doktora a nelituji‼
Opakovaně chodím na drobné zákroky k panu doktorovi s důvěrou v jeho profesionální a pro mě velmi důležitý lidský přístup. A tím samozdřejmě myslím všechny kteří mu asistují v ordinaci při zákroku.
S klidným svědomím pana Mudr. Hrabáka doporučuji

Pozn:
Děkuji všem v ordinaci za to,
že ještě existují lidé jako "VY" kteří nám podávají pomocnou ruku a naději
Přeji Vám všem hodně zdraví, síly a ať vás neopouští vaše nadšení pro poslání pomáhat potřebným

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Měl jsem zlomenou nártní kost, dva měsíce sádra, léčba byla v pohodě, po sundání sádry jsem měl rehab. sám a za týden kontrolu.
Na kontrolu jsem přišel, pan doktor opět ani nepozdravil a ať si lehnu na lehátko, ohnul mi prsty a ať se obuju. Zeptal se jestli mám neschopenku, že ji ukončíme.
Vyvalený jsem řekl, že mě noha furt bolí, otéká nemůžu poradně chodit, maximálně po patě, bylo mi řečeno, že když jde o neschopenku, tak najednou všechno bolí.
Po výměně několika názoru, jsem řekl, že ještě bych potřeboval byt chvíli doma, že v práci se za 8 hodin nezastavím a zvedám těžké předměty, na to se mě jen zeptal kolik mi je, odpověděl jsem a on mi řekl, že kdybych byl o 10 let starší, tak jo, ale ať dělám, jsem prý ještě mladý.
Na závěr řekl, že mě odmítá léčit, že jsem úplně zdravý, ať si maximálně jdu s neschopenkou k praktický lékařce.
Sestřička se ho zeptala jestli mi dají rehabilitace a on na to že ne, že jsem úplně zdravý, tak neví co by se mnou tam dělali.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Nejarogantnější člověk jakého jsem kdy ve zdravotnictví potkal. Lékařskou zprávu si pravděpodobně ani nepřečetl a se vším je hotový po mrknutí oka.
Absolutně neprofesionální přístup, na prostý dotaz je ihned nepříjemný, i když s ním celou dobu hovoříte zdvořile. Bez ohledu na čekací dobu, bych NIKOMU tohoto individua nedoporučil...
Proberte se pane Hrabák, nejste nadčlověk a to, že nejste spokojený sám se sebou nemusíte ventilovat na ostatní.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Byl jsem u dr. Hrabáka se zlomenými žebry. Narvaná čekárna, ale lékař přesto věnoval čas tomu, aby mi kromě vyšetření jasně a stručně vysvětlil vše, co bylo třeba. Neřešil přitom jen svou chirurgii, ale i prevenci proti zánětu plic, který zlomená žebra může komplikovat. Jsem rád, že jsem natrefil právě na něj.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Pan doktor má velmi arogantní chování,ohledně léčby nic nevysvětlí,pokud se zeptáte neodpoví,odsekává. Při vyjádření svého názoru,obav se naježí a práskne dveřmi,odmítne ošetřit. Opravdu nedoporučuji.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Velmi hodný doktor, má profesionální přístup. I jeho sestra je velice příjemná.
Určitě doporučuji.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Pan doktor péči vedl jasně stručně, ale velmi dobře. Sice si v čekárně posedíte obvykle dlouhou chvíli, ale za doktorův přístup a péči, stejně tak srdečnost a péči sestry, se čekání vyplatí. Vřele doporučuji!

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Arogantní, nepříjemný, nevysvětlí nic ohledně léčby ani dalšího postupu. Sestra to samé.... Napíši nějaké zdravotnické pomůcky které při další návštěvě zhodnotí jako špatné...