Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Umístění: SurGal Clinic s.r.o. Jiný

V prosinci letošního roku jsem prodělala operaci lupavého prstu na pravé ruce. Operoval mě MUDR. Hellmuth. Pan doktor mě před operací velmi podrobně vysvětlil postup operace i následné léčení. Operace proběhla, nad mé očekávání, rychle. Asistující zdravotní sestra byla velmi příjemná a vstříčná a také oporou pana doktora. Po operaci mě MUDr. Hellmuth opět vysvětlil postup léčení, doporučil mě léky od bolesti a mile se se mnou rozloučil. Jeho profesionální a lidský přístup byl příkladný.

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o. Jiný

Na klinice ve Vysokém nad Jizerou jsem podstoupila dne 18. 1. 2022 operaci lupavého prstu. Byla jsem mile překvapená přístupem personálu, paní recepční mě ochotně navigovala na správné místo k operačnímu sálu, přesně na hodinu objednání si mě vyzvedla příjemná sestřička, ostatní sestřičky na sále mi dodávaly odvahu a zároveň mě rychle připravily na operaci. Pan doktor Hellmuth byl velmi vstřícný a ochotně mi vysvětlil postup operace, samotná operace potom trvala docela krátkou dobu, takže jsem úplně ztratila strach a úzkost. Spolupráce sestřiček a pana doktora při výkonu byla výborná, tímto bych chtěla všem poděkovat za vynikající odbornou péči při operaci. Děkuji Luďka Stará