Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (19)

MUDr. Ludmila Fialová Jiný

Oceňuji hlavně lidský přístup a zájem o pacienta. Tohle se jen tak nevidí. Jsem nadšená

MUDr. Ludmila Fialová Jiný

Chtěla bych poděkovat Paní doktorce Ludmile Fialové a celému týmu chirurgie ruka Vysoké nad Jizerou za perfektní přístup a péči o syna s DMO, pravostranná hemiparéza, který podstoupil operaci ruky. Paní doktorka provedla úžasnou praci, hned po 4 týdnech na převazu jsem viděla zázrak, syn který neměl úchop a špatnou rotaci předloktí na jednou uchopil Paní doktorku za prst a stiskl, to štěstí které jsem pocítila nejde popsat slovy. Ruka se krásně zahojila, teď nás čeká hodně rehabilitačních dní ale už teď ručička krásně funguje. Z celého srdce děkujeme Paní doktorko a přejeme hodně zdraví aby jste i nadále dělala zázraky. Horbasovi

MUDr. Ludmila Fialová

Paní Horbasová, mnohokrát Vám děkuji za Vaše slova. I já mám radost z výsledku operace a přeji Vám a Vašemu synovi, aby vše pokračovalo stejně dobře. Dr Fialová

MUDr. Radek Kebrle Jiný

Pan doktor je velký sympaťák, příjemný i pěkný chlap. A myslím, že i odborník. Sáhl na zápěstí na pár bodů a přesně vysekl diagnózu. Jen mi to je k ničemu. I přes zaplacené vyšetření nemám v ruce žádnou lékařskou zprávu. Takže jako bych nikde nebyla...

MUDr. Daniela Horáčková Jiný

Dnes jsem byl u paní doktorky na konzultaci ohledně mého úrazu a před jejím profesionálním přístupem skláním hlubokou poklonu, vše potřebné vysvětlila s absolutní grácií, milá a povzbujicí, díky moc

MUDr. Tomáš Hellmuth Jiný

Na klinice ve Vysokém nad Jizerou jsem podstoupila dne 18. 1. 2022 operaci lupavého prstu. Byla jsem mile překvapená přístupem personálu, paní recepční mě ochotně navigovala na správné místo k operačnímu sálu, přesně na hodinu objednání si mě vyzvedla příjemná sestřička, ostatní sestřičky na sále mi dodávaly odvahu a zároveň mě rychle připravily na operaci. Pan doktor Hellmuth byl velmi vstřícný a ochotně mi vysvětlil postup operace, samotná operace potom trvala docela krátkou dobu, takže jsem úplně ztratila strach a úzkost. Spolupráce sestřiček a pana doktora při výkonu byla výborná, tímto bych chtěla všem poděkovat za vynikající odbornou péči při operaci. Děkuji Luďka Stará

MUDr. Ludmila Fialová Jiný

Byl jsem u paní doktorky z rukou na operaci 4x a díky všem operacím které jsem podstoupil mohu fungovat normálně díky paní doktorce mohu řídit auto mohu se normálně najíst a mohou fungovat chtěl bych vám velice poděkovat a poprosit až to bude možné rád bych se podíval na změnu po operaci zda by bylo možné mi zaslat videa mé Rocky rád bych se podíval na posun po operaci děkuji

MUDr. Ludmila Fialová

Dobrý den, pane Štefek, omlouvám svou pozdní reakci, ale Vaše hodnocení jsem našla až dnes. Velmi Vám děkuji za hodnocení a budu velmi ráda, když přijedete na kontrolu - pak spolu zhodnotíme celkový výsledek. Přeji Vám jen to dobré. Dr. Fialová

MUDr. Lucie Smrčková Jiný

Dekuji pani Mudr.Smrckove operovala .mi jiz 4 prsty.Artroza.Velky odbornik.Vsem doporucuji.J.Matysova.

MUDr. Jiří Paroulek Jiný

Pan doktor mi ve Vysokém provedl operaci horních víček. Naprosto skvělá a profesionální práce. Pan doktor je velice milý, příjemný a komunikativní. Všechno mi perfektně vysvětlil, víčka mám jako mladice, jizvy neviditelné. I sestřička na sále byla nej. Moc děkuji, bylo mi ctí!

MUDr. Lucie Smrčková Jiný

Byla jsem na operaci karpálních tunelů 5.2.2020. Byla jsem operována MUDr Lucií Smrčkovou, které patří můj velký obdiv a poděkování za její úžasný přístup a profesionalitu.Všem doporučuji. MUDr a člověk na správném místě. Ještě jednou mnohokrát děkuji.

MUDr. Ludmila Fialová Liposukce a abdominoplastika

Velmi děkuji za skvele provedenou abdominoplastiku a liposukci dne 15.5. - už od 31.5.jsem fungovala jen s menším omezením. Jizva se krásně hojí , pani doktorka odvedla výtečnou práci . Jsem nadsena výborně provedeným výkonem i přístupem celého personálu. Doporučuji operaci ve Vysokém, Jana Kopetschke

Kontakt

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou 51211 Zobrazit v Goole Maps