Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

(15 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

Dr. Karla Farského 267

51211 , Vysoké nad Jizerou , liberecký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Lékař: MUDr. Tomáš Hellmuth Jiný

  Na klinice ve Vysokém nad Jizerou jsem podstoupila dne 18. 1. 2022 operaci lupavého prstu. Byla jsem mile překvapená přístupem personálu, paní recepční mě ochotně navigovala na správné místo k operačnímu sálu, přesně na hodinu objednání si mě vyzvedla příjemná sestřička, ostatní sestřičky na sále mi dodávaly odvahu a zároveň mě rychle připravily na operaci. Pan doktor Hellmuth byl velmi vstřícný a ochotně mi vysvětlil postup operace, samotná operace potom trvala docela krátkou dobu, takže jsem úplně ztratila strach a úzkost. Spolupráce sestřiček a pana doktora při výkonu byla výborná, tímto bych chtěla všem poděkovat za vynikající odbornou péči při operaci. Děkuji Luďka Stará

  O
  Lékař: MUDr. Ludmila Fialová Jiný

  Byl jsem u paní doktorky z rukou na operaci 4x a díky všem operacím které jsem podstoupil mohu fungovat normálně díky paní doktorce mohu řídit auto mohu se normálně najíst a mohou fungovat chtěl bych vám velice poděkovat a poprosit až to bude možné rád bych se podíval na změnu po operaci zda by bylo možné mi zaslat videa mé Rocky rád bych se podíval na posun po operaci děkuji

  J
  Lékař: MUDr. Lucie Smrčková Jiný

  Dekuji pani Mudr.Smrckove operovala .mi jiz 4 prsty.Artroza.Velky odbornik.Vsem doporucuji.J.Matysova.

  J
  Lékař: MUDr. Jiří Paroulek Jiný

  Pan doktor mi ve Vysokém provedl operaci horních víček. Naprosto skvělá a profesionální práce. Pan doktor je velice milý, příjemný a komunikativní. Všechno mi perfektně vysvětlil, víčka mám jako mladice, jizvy neviditelné. I sestřička na sále byla nej. Moc děkuji, bylo mi ctí!

  V
  Lékař: MUDr. Lucie Smrčková Jiný

  Byla jsem na operaci karpálních tunelů 5.2.2020. Byla jsem operována MUDr Lucií Smrčkovou, které patří můj velký obdiv a poděkování za její úžasný přístup a profesionalitu.Všem doporučuji. MUDr a člověk na správném místě. Ještě jednou mnohokrát děkuji.

  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ludmila Fialová Liposukce a abdominoplastika

  Velmi děkuji za skvele provedenou abdominoplastiku a liposukci dne 15.5. - už od 31.5.jsem fungovala jen s menším omezením. Jizva se krásně hojí , pani doktorka odvedla výtečnou práci . Jsem nadsena výborně provedeným výkonem i přístupem celého personálu. Doporučuji operaci ve Vysokém, Jana Kopetschke

  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ludmila Fialová vrozená vada ruky

  Dobrý den, u dcery jsme v 6měsíci zjistili pseudocystu na levé hemisféře, tudíž došlo k celkovému oslabení pravé strany těla. Nejvíce byl zasáhnutá pravá ruka, kde se v zápěstí vytvořil ohyb "labutí krk" a prsty byly tak tenké, že do nich něco uchopit bylo zcela nemožné. Dostali jsme se do péče paní doktorky Fialové, která nám svým přístupem na první konzultaci dala ihned naději na jak nápravu ohnutí zápěstí a následně i zesílení prstů. Dcera podstoupila dva zákroky první v 11-ti letech kde bylo napraveno zápěstí, po půl roce již byĺo vidět,že ruka je zcela srovnaná, jizvy úplně nepatrné, takže po kosmetické stránce nebylo vůbec poznat, že by ruka byla jakkoliv poškozena vývojovou vadou. Po ročním odstupu proběhl zákrok s prsty. Nyní jsme 4 měsíce po operaci, dcera uchopí do dlaně předměty, udrží např. kornout se zmrzlinou a všechny tyto "malé záležitosti" ji velice pomáhají v běžném životě, nehledě na pozvednutí sebevědomí jinak hezké a chytré slečny. Děkuji moc paní doktorko..

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ludmila Fialová Operace horních víček

  Dobrý den, chtěla bych ještě jednou moc poděkovat paní doktorce Ludmile Fialové za její ochotu a vstřícnost. K mému milému překvapení jsme se ve velice krátké době dohodly jak na konzultaci tak operaci horních víček. Vše mi podrobné vysvětlila, při samotném zákroku mě celou dobu informovala o všem co dělá a já byla velmi spokojená s jejím jednáním. Týden po operaci jsem byla téměř bez modřin jen trochu otok a do dvou týdnů skoro zhojena, jizvy minimálně viditelné také díky mé péči, která mi byla paní doktorkou doporučena. Všem vřele doporučuji a děkuji jak paní doktorce tak sestře, která ji u zákroku pomáhala. Hezký den Káťa Hanušová Pittnerová

  MUDr. Ludmila Fialová

  Milá paní Hanušová Pittnerová, velmi Vám děkuji za hezké hodnocení a těší mě Vaše spokojenost.
  L.Fialová

  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ludmila Fialová plastická chirurgie

  Moc děkujeme paní doktorce Fialové za ochotu ,vstřícnost, lidskost a hlavně jako odborníku za skvělé odvedenou práci. Plastika uší dopadla perfektně !! Všem kdo ještě váha chci vzkázat- jděte do toho! Moc vám děkujeme paní doktorko !! Vždy se obrátíme pouze na vás!

  MUDr. Ludmila Fialová

  Milá paní Ludmilo T., děkuji Vám za pěkné hodnocení a mám radost, že se odoperované uši líbí. Budete-li cokoli potřebovat, určitě se ozvěte.
  L.Fialová

  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ludmila Fialová

  Velká profesionalita a milý lidsky přístup MUDr. Fialové i sestřičky, při operaci mých spodních víček. Moc děkuji.
  Petra Palan

  MUDr. Ludmila Fialová

  Vážená paní Palan, děkuji Vám za Vaše hodnocení. Mám radost, že jste spokojena.
  L.Fialová

  Došlo k chybě, zkuste to znovu