Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

(13 názorů)
Zobrazit lékaře

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

Dr. Karla Farského 267

51211 , Vysoké nad Jizerou , liberecký

Lékař: MUDr. Lucie Smrčková Jiný

Dekuji pani Mudr.Smrckove operovala .mi jiz 4 prsty.Artroza.Velky odbornik.Vsem doporucuji.J.Matysova.

Lékař: MUDr. Jiří Paroulek Jiný

Pan doktor mi ve Vysokém provedl operaci horních víček. Naprosto skvělá a profesionální práce. Pan doktor je velice milý, příjemný a komunikativní. Všechno mi perfektně vysvětlil, víčka mám jako mladice, jizvy neviditelné. I sestřička na sále byla nej. Moc děkuji, bylo mi ctí!

• V
    Lékař: MUDr. Lucie Smrčková Jiný

Byla jsem na operaci karpálních tunelů 5.2.2020. Byla jsem operována MUDr Lucií Smrčkovou, které patří můj velký obdiv a poděkování za její úžasný přístup a profesionalitu.Všem doporučuji. MUDr a člověk na správném místě. Ještě jednou mnohokrát děkuji.

Lékař: MUDr. Ludmila Fialová Liposukce a abdominoplastika

Velmi děkuji za skvele provedenou abdominoplastiku a liposukci dne 15.5. - už od 31.5.jsem fungovala jen s menším omezením. Jizva se krásně hojí , pani doktorka odvedla výtečnou práci . Jsem nadsena výborně provedeným výkonem i přístupem celého personálu. Doporučuji operaci ve Vysokém, Jana Kopetschke

• K
    Lékař: MUDr. Ludmila Fialová vrozená vada ruky

Dobrý den, u dcery jsme v 6měsíci zjistili pseudocystu na levé hemisféře, tudíž došlo k celkovému oslabení pravé strany těla. Nejvíce byl zasáhnutá pravá ruka, kde se v zápěstí vytvořil ohyb "labutí krk" a prsty byly tak tenké, že do nich něco uchopit bylo zcela nemožné. Dostali jsme se do péče paní doktorky Fialové, která nám svým přístupem na první konzultaci dala ihned naději na jak nápravu ohnutí zápěstí a následně i zesílení prstů. Dcera podstoupila dva zákroky první v 11-ti letech kde bylo napraveno zápěstí, po půl roce již byĺo vidět,že ruka je zcela srovnaná, jizvy úplně nepatrné, takže po kosmetické stránce nebylo vůbec poznat, že by ruka byla jakkoliv poškozena vývojovou vadou. Po ročním odstupu proběhl zákrok s prsty. Nyní jsme 4 měsíce po operaci, dcera uchopí do dlaně předměty, udrží např. kornout se zmrzlinou a všechny tyto "malé záležitosti" ji velice pomáhají v běžném životě, nehledě na pozvednutí sebevědomí jinak hezké a chytré slečny. Děkuji moc paní doktorko..

Lékař: MUDr. Ludmila Fialová Operace horních víček

Dobrý den, chtěla bych ještě jednou moc poděkovat paní doktorce Ludmile Fialové za její ochotu a vstřícnost. K mému milému překvapení jsme se ve velice krátké době dohodly jak na konzultaci tak operaci horních víček. Vše mi podrobné vysvětlila, při samotném zákroku mě celou dobu informovala o všem co dělá a já byla velmi spokojená s jejím jednáním. Týden po operaci jsem byla téměř bez modřin jen trochu otok a do dvou týdnů skoro zhojena, jizvy minimálně viditelné také díky mé péči, která mi byla paní doktorkou doporučena. Všem vřele doporučuji a děkuji jak paní doktorce tak sestře, která ji u zákroku pomáhala. Hezký den Káťa Hanušová Pittnerová

MUDr. Ludmila Fialová

Milá paní Hanušová Pittnerová, velmi Vám děkuji za hezké hodnocení a těší mě Vaše spokojenost.

• L
    Lékař: MUDr. Ludmila Fialová plastická chirurgie

Moc děkujeme paní doktorce Fialové za ochotu ,vstřícnost, lidskost a hlavně jako odborníku za skvělé odvedenou práci. Plastika uší dopadla perfektně !! Všem kdo ještě váha chci vzkázat- jděte do toho! Moc vám děkujeme paní doktorko !! Vždy se obrátíme pouze na vás!

MUDr. Ludmila Fialová

Milá paní Ludmilo T., děkuji Vám za pěkné hodnocení a mám radost, že se odoperované uši líbí. Budete-li cokoli potřebovat, určitě se ozvěte.

Lékař: MUDr. Ludmila Fialová

Velká profesionalita a milý lidsky přístup MUDr. Fialové i sestřičky, při operaci mých spodních víček. Moc děkuji.
    Petra Palan

MUDr. Ludmila Fialová

Vážená paní Palan, děkuji Vám za Vaše hodnocení. Mám radost, že jste spokojena.

Lékař: MUDr. Ludmila Fialová operace ruky

Před několika lety mne postihla nemoc ruky - Dupuytrenova kontraktura. Je to nepříjemné onemocnění, jehož důsledkem je postupné svírání prstů do dlaně, v mém případě pravého malíčku, v poslední době již do plných 90°.! Internetová nabídka na léčbu rázovou vlnou byla naprosto neúčinná. Až shodou okolností jsem se setkal s paní doktorkou Fialovou. Ta okamžitě problém diagnostkovala a provedla mi ambulantní zákrok, který ohnutí malíčku podstatně zlepšil. Následně mi navrhla kompletní odoperování Dupuytrenovy kontraktury ve Vysokém nad Jizerou, což se stalo před měsícem. Řada vyjádření na internetu popisuje následnou bolestivost a dlouhodobé hojení a raději doporučuje velmi drahou injekční léčbu Xiapexem – moje zkušenost je jiná – paní doktorka je velmi zkušená a šikovná, zvolila vhodnou anestézi, takže pooperační bolesti nebyly žádné a nyní po měsíci od operace (trvala přes 2 hodiny) je operační rána již téměř zahojená. Jedinou komplikací byl obvaz na ruce, jeho výměna po několika dnech a cvičení prstů – vše bezbolestné. Takže plně doporučuji – paní doktorka Fialová je špičková odbornice na operace rukou, velmi vstřícná, vše podrobně vysvětlí a poradí s pooperační rehabilitací. Jsem velmi spokojen, výsledek předčil mé očekávání, ruka je jako nová, tak jak dříve bývala. Pani doktorko Fialová moc děkuji za váš milý přístup a skvěle odvedenou práci. Rovněž děkuji za velmi profesionální a vlídný přístup personálu Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie Vysoké nad Jizerou. Paní MUDr. Ludmilu Fialovou plně doporučuji všem, kteří mají nějaký problém s rukou, nutno ale počítat s tím, že vzhledem k jejímu perfektnímu přístupu k pacientům a vynikajícím výsledkům je velmi vytížená.
    Ještě jednou moc děkuji
    Josef Kafoněk, Praha

MUDr. Ludmila Fialová

Vážený pane inženýre, velmi Vám děkuji za Vaše milá slova, ale musím přiznat, že definitivní výsledek není jen o operaci, ale také o následné rehabilitaci, kterou jste Vy prováděl a provádíte perfektně. Přeji Vám jen to dobré.

Lékař: MUDr. Radek Kebrle

Já panu doktorovi děkuji za záchranu ruky mého syna, který měl komplikovanou zlomeninu a po operaci, rehabilitaci měl ruku skoro nepohyblivou a díky panu doktorovi, který přišel na to, že syn má ujetý nerv a operoval ho. Dnes má ruku v pořádku a normálně s ní pracuje. Děkuji

• Došlo k chybě, zkuste to znovu