Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

(71 názorů)
Zobrazit lékaře

Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

Dr. Karla Farského 267

51211 , Vysoké nad Jizerou , liberecký

• Vlastimil Tyle

• N

Vynikající chirurg.Před deseti lety jsem byla u pana doktora na zvětšení prsou a plánuji k němu jít i na výměnu implantátů,naprostá spokojenost :)

• Daniela Horáčková

Chirurg, MUDr.

• Velmi milá a příjemná paní doktorka. Empatická, usměvavá, trpělivá a s pacientem zachází velmi ohleduplně.

• Radek Kebrle

Ortoped, MUDr.

• J
      Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.

Já panu doktorovi děkuji za záchranu ruky mého syna, který měl komplikovanou zlomeninu a po operaci, rehabilitaci měl ruku skoro nepohyblivou a díky panu doktorovi, který přišel na to, že syn má ujetý nerv a operoval ho. Dnes má ruku v pořádku a normálně s ní pracuje. Děkuji

• Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.Služby: Zlomene zápěstní

really one of the best doctors I have ever been to, this doctor knows what he's doing.
      I had an operation without any complications (early 2016). Absolutly deserves all my respect for saving my hand.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Ludmila Fialová

Plastický Chirurg, MUDr.

• P
      Umístění: INTER CLINIC Praha-RadotínSlužby: Augmentace poprsi

Dekuju pani doktorce za nadherna prsa :) a taky za pratelsky pristup. V zari jsem na klinice postoupila augmetaci poprsi, pani doktorka vyhovela mym pozadavkum... i pres malickou komplikaci, je nakonec vse v poradku... mam nadherna prsa, a hlavne uz i to ztracene sebevedomi ❤️

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: Rekonstrukce šlach v levé ruce

Vážená paní doktorko,

dovolte mi, abych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za veškerou péči, kterou jste mi věnovala a která vedla ke zdárnému obnovení funkce prstů levé ruky (náprava poúrazového stavu). Ten moment, kdy se mi po letech podařilo na levé ruce opět sevřít pěst vlastní silou všech jednotlivých prstů, pro mě byl nezapomenutelný a velmi mnoho pro mě znamenal.
      Ještě jednou Vám za vše, co jste pro mě udělala, srdečně děkuji a přeji Vám jen samé spokojené pacienty.

S pozdravem

Ing. Martin Galaktionov

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Jiří Paroulek

Plastický Chirurg, MUDr.

Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.Služby: Jiný

Pan doktor mi ve Vysokém provedl operaci horních víček. Naprosto skvělá a profesionální práce. Pan doktor je velice milý, příjemný a komunikativní. Všechno mi perfektně vysvětlil, víčka mám jako mladice, jizvy neviditelné. I sestřička na sále byla nej. Moc děkuji, bylo mi ctí!

• Nechala jsem si udělat plastickou operaci horních víček v Jindřichově Hradci pan doktor Paroulek výborný sestřička Jana také mohu jen doporučit Dáša

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Lucie Smrčková

Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorka je vynikající operatérka, operovala mi karpální tunel a následně skákavý palec. Obojí bez komplikací. Děkuji za skvěle opravenou ruku!
      Machová

• V
      Umístění: Ústav chirurgie ruky a plast. chirurgie, p.o.Služby: Jiný

Byla jsem na operaci karpálních tunelů 5.2.2020. Byla jsem operována MUDr Lucií Smrčkovou, které patří můj velký obdiv a poděkování za její úžasný přístup a profesionalitu.Všem doporučuji. MUDr a člověk na správném místě. Ještě jednou mnohokrát děkuji.