Adresa

Kateřinská 4, Praha 2 , Praha
Ortovize s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Běžný termín

Invisalign • od 50 000 kč

Keramická rovnátka - celkem • od 40 000 kč +3 Více

Konzultace • 500 Kč

Kovová rovnátka - celkem • od 30 000 kč

Lingvální rovnátka • od 100 000 kč


Zkušenosti

O mně

Nabízíme komplexní ortodontickou léčbu pro děti i dospělé včetně neviditelných rovnátek, zrychlené ortodoncie a ortodonticko-chirurgické spolupráce....

Více

Léčené nemoci

 • Stěsnání
 • Mezerovitý chrup
 • Obrácený skus
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • 1. LF UK Praha, Všeobecné lékařství
 • 1.LF UK Praha, Stomatologie, titul MUDr.
 • VŠUP Praha, Architektura,
Zobrazit více

Specializace

 • ortodoncie


Znalost jazyků

 • Čeština,
 • Angličtina

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Kateřinská 4, Praha

Ortovize s.r.o.Kateřinská 4, Praha

od 50 000 kč

Ortovize s.r.o.Kateřinská 4, Praha

od 40 000 kč

Ortovize s.r.o.Kateřinská 4, Praha

500 Kč

Ortovize s.r.o.Kateřinská 4, Praha

od 30 000 kč

Ortovize s.r.o.Kateřinská 4, Praha

od 100 000 kč

Ortovize s.r.o.

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ortovize s.r.o. Invisalign

Skvely lekar se skvelym tymem, profesionalni vykon a lidske chovani, jsem moc rada, ze jsem na pana doktora dostala doporuceni. Nemam jedinou vec, co bych vytkla. Dekuju za vse.

D
Umístění: Ortovize s.r.o. Kovová rovnátka - celkem

Návštěvu ordinace pana doktora Hanzelky mohu všem vřele doporučit. Již při vstupu vás pohladí po duši milý úsměv paní v recepci a tak krásné prostředí,že téměř litujete,že jste byli ihned zavoláni do ordinace,kde se vás ujme tým profesionálů,který s vámi vše trpělivě probere,vysvětlí a zvolí nejvhodnější léčbu. Odcházíte s vědomím,že jste v nejlepších rukou,s přesvědčením,že vše má řešení a navíc s dobrou náladou.

D
Ověřeny pacient
Umístění: Ortovize s.r.o. Invisalign

U pana doktora mě zpočátku nejdříve trochu zaskočily delší objednací lhůty na konzultaci a poté i na návrh konkrétní ortodontické léčby. Nyní jsem po 2 letech v retenční fázi ortodontické léčby (Invisalign) a jsem opravdu velmi ráda, že jsem vydržela. O 5 let dříve jsem měla fixní kovová rovnátka a výsledek byl ten, že jsem skončila na ortodoncii znovu, tentokrát u pana doktora. Léčba byla v mém případě poměrně komplikovaná - neupravovaly se křivé zuby, ale skus a inverzní úsměv. Troufám si tvrdit, že výsledek je (v rámci mých možností) perfektní. Práce pana doktora velmi precizní a profesionální. Myslím, že v lepších rukou jsem pro ortodontickou léčbu být nemohla .

E
Ověřeny pacient
Umístění: Ortovize s.r.o. Invisalign

Výborný přístup, skvělá spolupráce, absolutní snaha o co nejlepší léčbu. Po roce a půl s rovnátky jsem nadšená z výsledku. Pana doktora mohu vřele a s radostí doporučit.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Ortovize s.r.o. Otvorený skus, úzke čeľuste, chybné postavenie čeľustí a krivé oblúky.

Pána doktora som si vybrala na základe fotiek, kde boli výsledky jeho práce, ktoré ma ohromili a vedela som, že ak sa chcem niekomu zveriť do rúk s mojou nemalou vadou, bude to on. Aj napriek tomu, že k nemu dochádzam 7 hodín zo Slovenska, neľutujem ani jednu minútu a na každú návštevu sa teším. Je to veľmi citlivý a precízny človek, proste doktor telom aj dušou. A tiež puntičkár, ktorý sa uspojí len s tým najlepším výsledkom. Vždy mi veľmi milo a ochotne odpovie na všetky otázky, ktorých nie je málo. Aj keď sa neviem dočkať operácie, ktorá ma čaká, musím povedať, že keď nastane deň ukončenia liečby, bude mi Ortovize chýbať. Rada však prenechám miesto inému pacientovi, ktorému tento skvelý človek vylepší nielen úsmev, ale častokrát aj život.

R
Ověřeny pacient
Umístění: Ortovize s.r.o.

Pan doktor Hanzelka je naprostý profesionál ve svém oboru. I já (strašpytel co se lékařů týče) jsem se díky němu i sestřičkám cítila v ordinaci příjemně, hlavně díky milému a přátelskému přístupu všech. Jak bude léčba probíhat mi bylo vysvětleno hned na začátku, byly mi doporučeny fixní rovnátka a i když byl původní plán léčby na 1,5 roku, tak mi byly sundány za 11 měsíců :-). I po ukončení léčby nepřestanete být pacientem. Chtějí vás jednou za půl roku vidět a ujistit se, že je vše v pořádku, což vnímám jako velké plus. Za mě mohu tuto ordinaci jen doporučit, více takových prima lékařů :-).

MUDr. Tomáš Hanzelka

:) Díky!

M
Ověřeny pacient

Pana doktora můžu jen doporučit. Je moc laskavý, ochotný a vstřícný. Je na něm vidět, že ho práce opravdu baví. Nyní mám léčbu ukončenou a ani jsem nevěřila, že budu mít zuby tak krásně srovnané. Moc ráda jsem tam chodila.

L
Ověřeny pacient
Umístění: Ortovize s.r.o. Zájem o neviditelná rovnátka Invisalign

Pana doktora Hanzelku mi doporučil můj zubař, poté co jsme společně konzultovali možnost ortodontické léčby. Od prvního kontaktu vše probíhalo naprosto skvěle a bezproblémově. Velice pozitivně bych chtěl ohodnotit, že na první konzulaci jsem byl objednán již za týden od zavolání, takže žádné, jinde obvyklé, dlouhé čekání se nekonalo. Na první konzultaci pan doktor působil velice sympaticky a vše mi trpělivě a srozumitelně vysvětlil, nastínil mi veškeré možnosti jak by mohla moje léčba probíhat a já jsem se tak mohl v klidu, dobře a informovaně rozhodnou pro jaký druh rovnátek se rozhodnu. Já jsem se rozhodl pro neviditelná rovátka Invisalign a i tento druh léčby mohu za sebe jen a jen doporučit. Hlavní pozitivum těchto rovnátek je samozřejmě to, že nejsou téměř vidět a jsou tak tedy velmi estetická. Další věcí, ve které mi Invisligny velmi vyhovovali bylo to, že je možné si je před každým jídlem vyndat z úst a normálně a bez problémů se najíst a to samé platilo i u čištění zubů. Moje léčba u pana doktora trvala 14 měsíců a za celou nevznikl žádný problém. Podle mé zkušenosti je to zkušenný odborník, se skvělým vystupováním, přístupem a také s šikovnými a milými lidmi ve svém týmu. Takže za sebe můžu pana doktora Hanzelku všem doporučit.

J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Příprava na operaci - výměnu čelistních kloubů

Pana doktora můžu jen doporučit. Byla jsem naprosto nemotivovaný pacient, rovnátka jsem potřebovala kvůli operaci. Ve výsledku jsem byla moc vděčná, rovnátka mi pomohla, aby operace nebyla tak rozsáhlá. Pan doktor vše skvěle vysvětlí, je šetrný a navíc pozitivně naladěný. Takže za mě velké díky a doporučení ostatním.

C
Ověřeny pacient
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortovize s.r.o. Běžný termín

U MUDr. Tomáše Hanzelky jsem byla jen jednou, a sice na konzultaci. Poté, co schválil rovnací postup zubů mého předešlého pana doktora, jsem si říkala, že tedy dobře, zkusíme to nechat na lehce zastaralé metodě s tím, že doufám, že mi pan doktor Hanzelka ústa po čase zkontroluje, aby vše bylo v pořádku. Pokoušela jsem k panu doktorovi objednat, ale bohužel mě pokaždé někdo z jeho ordinace z rezervačního systému vyhodil, aniž bych dostala vysvětlení.
Z toho důvodu jsem si řekla, že se zkusím objednat na jinou ortodoncii a prokonzultovat tedy své potíže a hlavně dostat se do rukou, kde mi bude prováděna pravidelná kontrola aparátu. U dalšího pana doktora se zcela zhrozili, že mě nebyla panem doktorem Hanzelkou doporučena jiná, modernější a podstatně lepší metoda, která je všeobecně používaná, šetří chrup a je trvalejšího rázu. Tak nevím, co si o tom mám myslet. Za mě asi spíše nedoporučuji!

MUDr. Tomáš Hanzelka

Dobrý den,
velmi rád bych reagoval na Vaší stížnost. Ať už zde nebo osobně. Mohu požádat o Vaše jméno? Jinak mohu napsat pouze obecné věci: nemyslím si, že používám zastaralé metody. Z toho, co píšete, jsem se na postupu shodnul s Vaším předchozím lékařem. Následně Vám další lékař řekl názor jiný. Z čeho, prosím, usuzujete, že je jeho návrh lepší nebo modernější než můj a předchozího kolegy? Pokud je klíčem pouze množství extrahovaných zubů, nepřipadá mi to jako jediné vhodné měřítko. V některých případech spíše módní než moderní měřítko. Za případné obtíže s objednáním se omlouvám - až budu vědět Vaše jméno, zjistím, co se konkrétně stalo.
S pozdravem
T. Hanzelka

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Platí cena aj pre Slovákov bez českej poisťovne?

U nás ano :)
S pozdravem
TH

MUDr. Tomáš Hanzelka

Dobrý den pane doktore.Muj dotaz je,od kolika let je vhodné u dítěte řešit rovnátka?Dcera 8let,má vrchní jedničky a křivé,dvojky nemá. Zubař říká,že se to ještě neřeší.Ale známá má dítě a rovnátka má. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, v tomto věku se většinou žádná rovnátka nedávají. Chcete-li si však být jistá, je třeba zajít na konzultaci na ortodoncii. Nelze to rozhodnout bez vyšetření.
S pozdravem
TH

MUDr. Tomáš Hanzelka

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Nabízíme komplexní ortodontickou léčbu pro děti i dospělé včetně neviditelných rovnátek, zrychlené ortodoncie a ortodonticko-chirurgické spolupráce....

Více

Léčené nemoci

 • Stěsnání
 • Mezerovitý chrup
 • Obrácený skus
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

 • 1. LF UK Praha, Všeobecné lékařství
 • 1.LF UK Praha, Stomatologie, titul MUDr.
 • VŠUP Praha, Architektura,
Zobrazit více

Specializace

 • ortodoncie

Stáže

 • 2013 - Japonsko, Surgery First, prof. Junji Sugawara


Znalost jazyků

 • Čeština,
 • Angličtina

Ocenění

 • CBCT: Měření pohybu pacienta a přístroje. Nejlepší poster s vědeckovýzkumnou tématikou. XIV. kongres České ortodontické společnosti, Plzeň, 2013
 • CBCT: Redukce pohybových artefaktů. Nejlepší poster s vědeckovýzkumnou tématikou. XIII. kongres ČOS, Luhačovice, 2012
 • Surgery First. Nejlepší atestační práce. XV. kongres České ortodontické společnosti, Olomouc, 2014

Publikace a články

Publikace (10)