Soběslavska 44, Praha 3, Praha

Keramická rovnátka - celkem • od 40 000 kč +3 Více

Konzultace • 500 Kč

Kovová rovnátka - celkem • od 30 000 kč

Lingvální rovnátka • od 100 000 kč

Nabízíme komplexní ortodontickou léčbu pro děti i dospělé včetně neviditelných rovnátek, zrychlené ortodoncie a ortodonticko-chirurgické spolupráce. ...

• Stěsnání
  • Mezerovitý chrup
  • Obrácený skus

Ukončené školy

• 1. LF UK Praha, Všeobecné lékařství
  • 1.LF UK Praha, Stomatologie, titul MUDr.
  • VŠUP Praha, Architektura,

od 30 000 kč

Lingvální rovnátka

od 100 000 kč

Umístění: Ortovize s.r.o. Invisalign

Výborný přístup, skvělá spolupráce, absolutní snaha o co nejlepší léčbu. Po roce a půl s rovnátky jsem nadšená z výsledku. Pana doktora mohu vřele a s radostí doporučit.

Umístění: Ortovize s.r.o. Otvorený skus, úzke čeľuste, chybné postavenie čeľustí a krivé oblúky.

Pána doktora som si vybrala na základe fotiek, kde boli výsledky jeho práce, ktoré ma ohromili a vedela som, že ak sa chcem niekomu zveriť do rúk s mojou nemalou vadou, bude to on. Aj napriek tomu, že k nemu dochádzam 7 hodín zo Slovenska, neľutujem ani jednu minútu a na každú návštevu sa teším. Je to veľmi citlivý a precízny človek, proste doktor telom aj dušou. A tiež puntičkár, ktorý sa uspojí len s tým najlepším výsledkom. Vždy mi veľmi milo a ochotne odpovie na všetky otázky, ktorých nie je málo. Aj keď sa neviem dočkať operácie, ktorá ma čaká, musím povedať, že keď nastane deň ukončenia liečby, bude mi Ortovize chýbať. Rada však prenechám miesto inému pacientovi, ktorému tento skvelý človek vylepší nielen úsmev, ale častokrát aj život.

Umístění: Ortovize s.r.o.

Pan doktor Hanzelka je naprostý profesionál ve svém oboru. I já (strašpytel co se lékařů týče) jsem se díky němu i sestřičkám cítila v ordinaci příjemně, hlavně díky milému a přátelskému přístupu všech. Jak bude léčba probíhat mi bylo vysvětleno hned na začátku, byly mi doporučeny fixní rovnátka a i když byl původní plán léčby na 1,5 roku, tak mi byly sundány za 11 měsíců :-). I po ukončení léčby nepřestanete být pacientem. Chtějí vás jednou za půl roku vidět a ujistit se, že je vše v pořádku, což vnímám jako velké plus. Za mě mohu tuto ordinaci jen doporučit, více takových prima lékařů :-).

:) Díky!

Pana doktora můžu jen doporučit. Je moc laskavý, ochotný a vstřícný. Je na něm vidět, že ho práce opravdu baví. Nyní mám léčbu ukončenou a ani jsem nevěřila, že budu mít zuby tak krásně srovnané. Moc ráda jsem tam chodila.

Umístění: Ortovize s.r.o. Zájem o neviditelná rovnátka Invisalign

Pana doktora Hanzelku mi doporučil můj zubař, poté co jsme společně konzultovali možnost ortodontické léčby. Od prvního kontaktu vše probíhalo naprosto skvěle a bezproblémově. Velice pozitivně bych chtěl ohodnotit, že na první konzulaci jsem byl objednán již za týden od zavolání, takže žádné, jinde obvyklé, dlouhé čekání se nekonalo. Na první konzultaci pan doktor působil velice sympaticky a vše mi trpělivě a srozumitelně vysvětlil, nastínil mi veškeré možnosti jak by mohla moje léčba probíhat a já jsem se tak mohl v klidu, dobře a informovaně rozhodnou pro jaký druh rovnátek se rozhodnu. Já jsem se rozhodl pro neviditelná rovátka Invisalign a i tento druh léčby mohu za sebe jen a jen doporučit. Hlavní pozitivum těchto rovnátek je samozřejmě to, že nejsou téměř vidět a jsou tak tedy velmi estetická. Další věcí, ve které mi Invisligny velmi vyhovovali bylo to, že je možné si je před každým jídlem vyndat z úst a normálně a bez problémů se najíst a to samé platilo i u čištění zubů. Moje léčba u pana doktora trvala 14 měsíců a za celou nevznikl žádný problém. Podle mé zkušenosti je to zkušenný odborník, se skvělým vystupováním, přístupem a také s šikovnými a milými lidmi ve svém týmu. Takže za sebe můžu pana doktora Hanzelku všem doporučit.

Umístění: jiné místo Příprava na operaci - výměnu čelistních kloubů

Pana doktora můžu jen doporučit. Byla jsem naprosto nemotivovaný pacient, rovnátka jsem potřebovala kvůli operaci. Ve výsledku jsem byla moc vděčná, rovnátka mi pomohla, aby operace nebyla tak rozsáhlá. Pan doktor vše skvěle vysvětlí, je šetrný a navíc pozitivně naladěný. Takže za mě velké díky a doporučení ostatním.

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortovize s.r.o. Běžný termín

U MUDr. Tomáše Hanzelky jsem byla jen jednou, a sice na konzultaci. Poté, co schválil rovnací postup zubů mého předešlého pana doktora, jsem si říkala, že tedy dobře, zkusíme to nechat na lehce zastaralé metodě s tím, že doufám, že mi pan doktor Hanzelka ústa po čase zkontroluje, aby vše bylo v pořádku. Pokoušela jsem k panu doktorovi objednat, ale bohužel mě pokaždé někdo z jeho ordinace z rezervačního systému vyhodil, aniž bych dostala vysvětlení.
Z toho důvodu jsem si řekla, že se zkusím objednat na jinou ortodoncii a prokonzultovat tedy své potíže a hlavně dostat se do rukou, kde mi bude prováděna pravidelná kontrola aparátu. U dalšího pana doktora se zcela zhrozili, že mě nebyla panem doktorem Hanzelkou doporučena jiná, modernější a podstatně lepší metoda, která je všeobecně používaná, šetří chrup a je trvalejšího rázu. Tak nevím, co si o tom mám myslet. Za mě asi spíše nedoporučuji!

Dobrý den,
velmi rád bych reagoval na Vaší stížnost. Ať už zde nebo osobně. Mohu požádat o Vaše jméno? Jinak mohu napsat pouze obecné věci: nemyslím si, že používám zastaralé metody. Z toho, co píšete, jsem se na postupu shodnul s Vaším předchozím lékařem. Následně Vám další lékař řekl názor jiný. Z čeho, prosím, usuzujete, že je jeho návrh lepší nebo modernější než můj a předchozího kolegy? Pokud je klíčem pouze množství extrahovaných zubů, nepřipadá mi to jako jediné vhodné měřítko. V některých případech spíše módní než moderní měřítko. Za případné obtíže s objednáním se omlouvám - až budu vědět Vaše jméno, zjistím, co se konkrétně stalo.
T. Hanzelka

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ortovize s.r.o. Rovnátka

Ráda bych touto cestou poděkovala panu doktorovi Hanzelkovi a sestřičce za perfektní přístup a péči po celou dobu léčby. Konečně jsem si splnila sen a mám rovné zuby bez mezer. Určitě mohu pana doktora jako specialistu jen doporučit.

Umístění: Ortovize s.r.o.

S panem doktorem Hanzelkou mám jen tu nejlepší zkušenost. Profesionalita, preciznost, šetrnost a v ordinaci skvělá atmosféra. Chválím sestřičku i skvěle zorganizovaný chod celé ordinace. I když,moje cesta za krásným úsměvem nebyla nejjednodušší a vyžadovala operativní zákrok,vše šlo jako po másle a díky zkušenostem a přístupu pana doktora i bez komplikací. Nyní mám jen rovnátka na noc a krásné,rovné zuby. Pana doktora doporučuji všem a zároveň děkuji za splněný sen.

Zuzana Cedrychová

MUDr. Tomáš Hanzelka

Děkuji! A zdravím do Vídně :-)

Umístění: Ortovize s.r.o.

Pana doktora Hanzelku rozhodně všem doporučuji! Je to báječný člověk a opravdu velký odborník. Přišla jsem k němu s malinkatou dušičkou a velkým mindrákem, pan doktor však svým milým přístupem hned při první konzultaci dokázal navodit takovou atmosféru, že jsem se přestala bát, a dokonce jsem se začala těšit. Všechno mi jednoduše vysvětlil a nabídl mi několik variant léčby s tím, že na mě vůbec netlačil. Chtěla jsem neviditelná rovnátka, a přestože mi jiný pan doktor tvrdil, že na mou vadu nebudou stačit, pan doktor Hanzelka neváhal a začal mou léčbu. Tahle rovnátka jsou naprostá pohoda a šla bych do nich znovu. Ne kvůli neviditelnosti, ale kvůli pohodlí. Vůbec nebolí a ani trošku nekomplikují čištění zubů, což je fajn hlavně během cestování, kdy se ta hygiena docela flinká. Zároveň je možné je vyndat, když člověk potřebuje vypadat normálně, třeba na rande a tak. A ještě jsem s nimi trochu zhubla, když mě má lenost si je pořád vyndavat odnaučila mlsat mezi jídly =) Teď, po 10 měsících, mám ukončenou léčbu a rovnátka už nosím pouze na noc. Zuby mám úplně neuvěřitelné a směji se o sto šest, a to jsem dřív neměla ani jednu vyzubenou fotku. Panu doktoru Hanzelkovi jsem strašně vděčná.

MUDr. Tomáš Hanzelka

:-) Tak teď hodně smějících se fotek!

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Platí cena aj pre Slovákov bez českej poisťovne?

U nás ano :)
    TH

MUDr. Tomáš Hanzelka

• Dobrý den pane doktore.Muj dotaz je,od kolika let je vhodné u dítěte řešit rovnátka?Dcera 8let,má vrchní jedničky a křivé,dvojky nemá. Zubař říká,že se to ještě neřeší.Ale známá má dítě a rovnátka má. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, v tomto věku se většinou žádná rovnátka nedávají. Chcete-li si však být jistá, je třeba zajít na konzultaci na ortodoncii. Nelze to rozhodnout bez vyšetření.
    TH

• Stěsnání
  • Mezerovitý chrup
  • Obrácený skus

Ukončené školy

• 1. LF UK Praha, Všeobecné lékařství
  • 1.LF UK Praha, Stomatologie, titul MUDr.
  • VŠUP Praha, Architektura,
Zobrazit více

• ortodoncie

Stáže

• 2013 - Japonsko, Surgery First, prof. Junji Sugawara

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ocenění

• CBCT: Měření pohybu pacienta a přístroje. Nejlepší poster s vědeckovýzkumnou tématikou. XIV. kongres České ortodontické společnosti, Plzeň, 2013
  • CBCT: Redukce pohybových artefaktů. Nejlepší poster s vědeckovýzkumnou tématikou. XIII. kongres ČOS, Luhačovice, 2012
  • Surgery First. Nejlepší atestační práce. XV. kongres České ortodontické společnosti, Olomouc, 2014

Publikace a články

Publikace (10)