MUDr. Tomáš Foustka

Mariánské Lázně 1 adresa

Privátní stomatologická praxe
Dřevěná 9/478, Mariánské Lázně

Umístění: Privátní stomatologická praxe Jiný

Úžasný pan doktor. Jezdíme k němu v akutních přípdech s naším autistickým synem až z Prahy. Ošetření laserovou vrtačkou zvládne syn bez problému. Velmi citlivý,milý přístup a srdce na pravém místě jsme velmi vděční ...

Tady ani nejde jinak,než panu doktorovi a jeho týmu udělit *****
Bála jsem se šíleně zubaře,ten poslední zubař,mi zub neumrtvil a zajel mi do nervu-od té doby jsem se bála k zubaři jít.Nakonec se ozvala bolest jiného zubu a já k zubaři musela.Ovšem tentokrát jsem zvolila zubaře podle referencí a slyšela jsem,že pan Foustka je opravdu vynikající.Dnes jsem se přesvědčila že je to tak.Po příchodu do ordinace mě uvítalo klidné prostředí,příjemná sestřička a pan doktor.Oba dva mě ujistily,že se nemám čeho bát.Po usednutí na křeslo mi ihned zub umrtvily.Poté začali zub léčit.Ze začátku jsem byla nervozní a bála se že to bude bolet.Ale po chvilce jsem se úplně uklidnila a přesvědčila jsem se,že se nemám čeho bát-zavřela jsem oči a dá se říci že jsem u toho tak trochu relaxovala.Nakonec byl zákrok hotový.Sice mě ještě ten den zub pobolíval ale to je po takovém zákroku běžné.Teď už mě zub nebolí a jsem ráda že jsem k p.Foustkovi šla. Poprvé jsem zjistila že se nemusím bát chodit k zubaři a o tom mě přesvědčila návštěva ve stomatologickém centru Dr.Foustky.Sice nemá pan zubař smlouvu s žádnou pojišťovnou ale úroveň ošetření/personálu/ordinace je ta nejlepší a za takovou péči si člověk rád zaplatí. Rozhodně doporučuji!

Me delal Dr.Foustka cele vrchni zuby-plno korunek a mustek pres predni zuby,a to vse v roce 1992-1993.Dojizdela jsem k nemu 200 km,je to jeden z mala zubaru ke kteremu mam duveru.Cela jeho Prace byla velice profesionalne provedena.Mela jsem 21 let bez bolesti a starosti,a chodila sem bez strachu k zubari.Ale pomalu si musim nechat korunky obnovit,Ale opet pujdu k Dr.Fouskovi.Toho clovek muze doporucit opravdu bez starosti dal!!!

Velká spokojenost s dentální hygienistkou - profesionální a příjemná. Je pravda, že cena je vyšší, ale za tu péči to jistě stojí.

U

Doporučuji. Profesionální tým, výborná dentální hygienistka.

I přesto že dáte za ošetření spousty peněz,
i tak je ošetření levné.
Je vám poskytnut luxus, který by jsme u smluvních lékařů
nenašli. Pan doktor používá nejkvalitnější materiály
a přístup k pacientovi je na vysoké úrovni.
Ordinace je zařízená velice drahými aparáty,
které jsou pro vyšetření a ošetření vždy připraveny.
Zaplatíte si luxus, kvalitu a profesionální přístup.
Pan Dr. Foustka je Mercedes mezi stomatology.

Mám velmi dobré zkušenosti všem doporčuji.

Pro pana doktora Foustku není jeho práce pouze zaměstnáním, ale také posláním. A daří se mu již léta pečovat o své klienty jak nejlépe jen je to možné. Pozitivem je také jeho individuální přístup k pacientům a ošetření s využitím nejnovějších technik a postupů aplikovaných v moderní stomatologii a to na světové úrovni.

Právě se vracím z noční návštěvy (22:30)pana doktora Foustky. Bez debat mi po zavolání pověděl, že mohu přijet.
Ačkoli tento doktor "vládne pevnou rukou" svému personálu, je to ten nejlepší zubař, kterého znám na Tachovsku. Má moderně vybavenou ordinaci, což vzbzuje pocit bezpečí a toho, že jsem na spávném místě. Pan doktor používá moderní metody při své práci se zuby, jak už zde psalo vícero lidí. Mám v něj opravdu velkou důvěru a i když si to nemohu pořádně dovolit, zaplatím mu velice rád vyšší částku za opravu zubů. Práce je to kvalitní.
Kdykoli se ho na něco zeptáte, dostanete odpověď. Např. co se týče zákroku apod.
Sám narhne zubní hygienu, kterou mu provádí dentální hygienystky, a ty svou práci odvádějí, alespoň v mém případě, na jedničku.
Klasický zubař s vybavením z roku "skoč na mě z boku" vám ani nenavrhne odstranění zubního kamene, pokud o to sami nepožádáte(podmínka je, že to musíte na sobě poznat a pak žádat, což je dle mého špatně). A to nejenom v této věci zubního kamene. Povídám jen ze své zkušenosti s normálními zubaři.
K panu Foustkovi budou jistě chodit i mé děti, nikomu jinému bych je ani nesvěřil. Děkuji mu!

Myslím, že neexistují žádné superlativy, kterými bych mohla pana MUDr. Tomáše Foustku a jeho tým v dobrém slova smyslu ohodnotit. Skvěle vybavená ordinace, používání moderních metod, uklidňující prostředí. V této ordinaci jde vždy pouze o dobro pacienta a kvalitně provedenou práci. Pan MUDr. Foustka je vynikající odborník i člověk. Nelze opomenout též celý tým báječných sestřiček, bez kterých by to určitě nešlo. Pravda, pokud se někdo rozhodne pro privátního lékaře, musí počítat s tím, že to nebude zrovna levná záležitost. Co je ale platná bezplatná péče u některých lékařů s podporou pojišťoven, když odvedená práce není vůbec ve prospěch pacienta a jeho zdraví? Toto je má vlastní zkušenost a nebýt pana MUDR.Foustky, který mi dával "zuby" téměř 3/4 roku s trpělivostí jemu vlastní dohromady, pravděpodobně bych si večer po vzoru mé babičky dávala zuby na noc do skleničky. Nelze nic jiného, než pana MUDr. Foustku doporučit všem, kterým na zubech opravdu záleží. Bez obav se zasmát nebo se ráno s dobrým pocitem podívat do zrcadla je zcela určitě něco, co nelze penězi zaplatit. Panu doktorovi touto cestou moc děkuji......