Masarykovo nám. 692

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Poliklinika
Poštovní 2428/8, Jablonec nad Nisou

Umístění: Masarykovo nám. 692 Jiný

Pan doktor je profík každým coulem. Člověk má v jeho ordinaci pocit, že je v tu chvíli ten nejdůležitější pacient. Má velmi laskavý a lidský přístup a je velice pečlivý. K tomu je navíc velký sympaťák! :-)

Umístění: Masarykovo nám. 692

Pana doktora Fialy si velmi považuji a jsem mu za mnohé vděčná. Vždy jsem cítila upřímný zájem o mou osobu, coby pacienta.
Jediné co mi kazí dojem z praxe pana doktora je sestra. Nicméně nemohu hodnotit její kvality profesní, pouze lidské.

Umístění: Masarykovo nám. 692

Nejlepší praktik,kterého znám. Prostě odborník a sestřička také... Má k pacientům takový ten "hnízdilovský" přístup-bere vše komplexně a zbytečně nikoho nerve antibiotiky apod. Prostě používá zdravý selský rozum... Naprosto mu důvěřuji a neměnila bych...z něj by si mnoho jiných mělo vzít příklad...

Pan doktor je velice chápavý a nikdy nic nepodcení. Je to především člověk kterému jde o zdraví svých pacientů. Nikoliv o počet lidí které stihne vyřídit...Nejlepší lékař v okolí

Pan doktor, mě vřele přijal, chová se především jako člověk. Umí především pomoct. Prostě profík každým coulem. Nesmírně si ho vážím. Mohu jenom doporučit. Škoda, že takových lékařů není více. Roman Šido

Když jsem se přistěhovala, tak mě bez jakýchkoliv problémů přijal, když mi bylo zle a už jsem u něj zůstala. Za mě prostě spokojenost :) Prima mladý člověk, který léčit umí.

Je vynikající lékař,jakého jsem nikdy nepoznal.Má o pacienta opravdu zájem a umí.Díky jemu ještě žiji. Hadrava.v

vynikájící nelze ho srovnat s předchozím PL co jsem měla, řeší problém, má o pacienta zájem, velmi mi pomohl,

Taky s panom doktorom mam velmi moc dobre skusenosti a stale nam pomohol s manzelom :-) odporucam takychto doktoroch by malo byt viccccc

Jana s panem doktorem jsem spokojená má lidský prístup k lidem.Mohu jen doporučit,kdyby takových bylo vic.