třída Tomáše Bati 5135, Zlín
Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s. (mapa)

Umístění: Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

Pan doktor je moc příjemný a milý člověk, je také velmi profesionální. Mám k němu důvěru a vždy se u něho cítím dobře, zatím nejlepší gynekolog, jakého jsem měla.

Pan doktor mi provedl hysterektomii a provedl to dobře, už třetí den po operaci jsem nemusela brát nic od bolesti a jsem bez komplikací. Před operací mi odpověděl ochotně na všechny dotazy.

Vynikající doktor, má příjemné vystupování, vysvětlí problematiku, poradí, zodpoví případné dotazy. Každoročně vyšetřuje čípek a posílá na pravidelné kontroly na ultrazvuk, i když není ženská těhotná (předchází tak různým onemocněním). Nikdy jsem u něj neměla strach. Jsem s ním naprosto spokojená a všem doporučuji.

Velmi příjemný pan doktor!

~

vynikající odborník milý člověk.

Prvni gynekolog, od ktereho mi vysetreni bylo dokonce prijemne :-)) byla jsem z toho ponekud v soku. Takze doporucuji :-D

Pan doktor je opravdu nejlepší. Vždy dobře poradí a pomůže.Jsem s ním velmi spokojená. Všem doporučuji!

super, toho tak mít doma

S péči jsem byla velmi spokojená. Pan doktor byl příjemný a z mého pohledu profesionál na svém místě.

Velmi příjemný ,citlivý ,hodný pan doktor.