Francouzská 4, Plzeň
ORL ambulace Plzeň-Slovany

1.5

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany

Za mě ANO! I s dětmi, i já. Ja nepotřebuji , aby na mě doktor delal cukrbliky, ja potrebuji, aby mi pomohl.
Co u něj uznavam? Ne vzdy sahá po antb. U me vzdy pockal na vysledky, a nekolikrat i bylo me onemocneni virove, i kdyz se to jevilo jinak.
A ze nejdu na řadu hned? To mi nevadí, proste je to čekárna. Bez objednání, se čeká.

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Bolesti krku a uší.

V žádném případě nedoporučuji lékaře jako je Mudr.Doležel. Nekorektní,nepřipouští, že by se mohl mílit.Neposlouchá problémy pacienta ,vše zlehčuje a sestra je velmi,neochotná a nepříjemná.
Nepoznal angínu jazyka,předepsal několikrát nevhodné léky.Opravdu špatná zkušenost.

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Zánět středního ucha mých dětí

Doktor má velice arogantní chování, ironické poznámky. Sestra na každého příchozího nepříjemná. Oba působí dojmem, že je svým problémem otravujete.
Nemít ordinaci doslova za domem, už bych tam nikdy nešla.
Za mě rozhodně NE!

Umístění: ORL ambulace Plzeň-Slovany Bolest ucha

Dobrý den.
S přístupem a postupem pana Doležela jsem velice nespokojen. Nepoznal akutní zánět středního ucha a z jeho přístupu jsem měl pocit, že ho spíš obtěžuji. Dneska jsem byl u jiné paní doktorky, která jenom kroutila hlavou jak je možné, že lékař nepozná takové onemocnění. Ale když se zamyslím, kolik času věnoval mému vyšetření tak neni divu Přišel jsem do čekárny 10:45 vzali mě 11:55 (5 minut před pauzou), takže logicky mě chtěli co nejdřívě poslat pryč. Sestra velice nepříjemná.

Pokud někdo čte tyto recenze, tak vás důrazně upozorňuji k tomuto lékaři opravdu NE!!!!

V žádněm případě ho nemohu doporučit, s výmluvou, že mne nemůže pořádně vyšetřit, že tlačím jazyk proti " Němu", tak nerozpoznal, že můj kořen jazyka je již napaden zhoubnou metastází, po 6 týdnech, když jsem si pořád stěžoval, tak použil velmi jednoduchou sondu a nosem se mi do krku podíval a "zhrozil se", Onkologická léčba se mi zpozdila min o 6 týdnů, bude komplikovaná, protože metastáze je už velmi rozvinutá. Pane doktore "Děkuji" Ing. Milan Kolafa Plzeň