Sam. ordinace PL pro dospělé
náměstí Odboje 294, Dvůr Králové nad Labem

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Pan doktor je velice milý, ochotný vždy pomoci. Zájem o pacienta a empatie, navíc vysoká odbornost. Sestřička dobře organizuje chod maximálně vytížené ordinace, prostě tady je všechno v pořádku.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Nejlepší obvodní lékař. Žila jsem léta v Praze a tam jsem byla u pár o vodních. Kapacita, ale p. Dr. Deml ho strčí do kapsy. Vystupování, chování, vše na jedničku.

Je to nejlepší praktický lékař ve Dvoře Králové nad Labem.
Ochotný.Neznám jiného lékaře,který by příjel za pacientem domů a to několikrát ve večerních hodinách.Jedná se o naši 90letou babičku.

Prijemny, ochotny lekar. Clovek se nemusi stydet a muze rict jakykoliv problem. Sestricka take prijemna.

Velice příjemný a ochotný lékař, pomohl mi i s vleklými zdravotními problémy, které mě od 15ti do 20ti let trápili a moje bývalá paní doktoka si s tím nevěděla rady.. V případě, že studujete či chodíte do práce, a potřebujete recept na vaše obvyklé léky (na alergii, tlak, atd) stačí zavolat, a paní sestřička vám nechá recept v lékárně, tudíž nemusíte nikde zameškávat. Jsem naprosto spokojená, neměnila bych.

výborný lékař a sestřička také. Dokáže vždy s ochotou poradit a pomoci. či odešle k na odborné pracoviště.

Výborný,ochotný a pohodový lékař,totéž platí o sestřičce.Doporučuji!!!

spokojení

vždy mě pomohl

S angínou a chřipkou si poradí s přehledem. Pokud máte chroničtější problémy, kde ne a ne najít původce, může se vám stát, že vás klidně označí za podvodníka. Což si tedy rozhodně nepředstavuju jako profesionální přístup a opravdu mne to urazilo. Novotný