Ordinace praktic. lékaře pro dospělé
Fučíkova 249, Bezdružice

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

Přála bych každému takového lékaře, jako je doktor Böhm. Lidský, pečlivý, ochotný, i přes nával v čekárně vás neodbyde, každému pacientovi věnuje nadstandardně času, jeho existenci tady u nás, kde jinak nefunguje téměř nic, považuju za zázrak.

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

Dr. Tom. What an amazing person he is. He is way more than just a doctor. A great personality, smart, his understanding to medical issues, his positivity and most important he takes care of his patients like no other could do. A man who knows how to treat his patients not just with pills but also consulting them with positive approach. I have uncountable doctors in city where I live but I rather go for 1 hour drive out of my city to small village where his clinic is situated. He speaks great English which is also very important for non Czech speakers. He is indeed the best you can find in this country. He is doctor for life.

Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

Skvělý odborník a určitě fajn člověk, který se snaží maximálně pomoci. Jsem rád, že tady u nás je!!!

Super doktor co by jste chtěli,pečlivě jsem si přečetl názory všech předemnou a to co někteří píší mě dost zaráží.Že čekáte déle v čekárně?Že Vás pošle někam na vyšetření ke specialistovi,když vidí nebo příjde na nějaký problém,který potřebuje odborné vyšetření? Zamyslel se někdo kdo tyto názory napsal proč je tomu asi tak? Tohle je obvodák jaký má být,to že si prospěvuje je naopak super a zřejmě to svědčí o tom,že má k práci kladný vztah a že své pacienty rád ošetřuje,nabuzuje tím uklidnující atmosféru atd atd. - a komu to vadí,tak doporučuji si s ním zabroukat taky a hned vám bude lépe

Umí možná léčit chřipky a angíný,ale jinak nic moc,neruzumí papírům ani kam by měl člověka poslat.A v čekárně nechá lidi čekat i přes půl dne i více s bolestma v nejlepším,v nejhorším odejde a řekne že nemá čas a že máte přijít další den

Kéž by alspoň polovina doktorů byla jako T.B, to by bylo zdravých lidí. Takhle je většina jen vyLekána.

Lékař na pravém místě. Pokud se někomu nelíbí, nemusí k němu chodit a zvolit si jiného lékaře. Nic nenechá náhodě, vždy zodpovědně přistupuje ke každému pacientovi. Pokud Vám se něco nelíbí, není to jeho vina, ale hledejte ji v sobě. Buďme rádi, že je u nás. Zažila jsem hodně lékařů u nás na obovdě, ale tenhle je nejlepší!!!

Velmi pečlivý a vnímavý k pacientům

Super doktor,nemůžu si stěžovat!!!!A těm lidem kterým se to nelíbí no tak ať tam nechodí nebo ať si jezdí jinam např.Do Planý nebo Stříbra nebo Plzně maj tam rovnou pitevnu tak sem tam zastavte a poptejte se tam!!!!!Všichni nadávaj za jeho zády,ale nikdo mu to neřekne do očí to máte nějakou čest vždyť je DEMOKRACIE-SVOBODA!!!!!
Tak mu to řekněte dneska se Vám zato nic nestane ne,že se v čekárně tvoří fronty a že vás to tady nebáví a jděte jinam aspoň bude v čekárně prázdno:-))Ale to mu nikdo do očí neřekne co???No jste ubožáci teda pomlouvat to jo to by Vám šlo!!!TFUJ že Vám neni hanba!!!!!!Počkejte až pojede na vyšetření do Plzně tak tam si počkáte v čekárnách ráno přijdete v 7 hod.a odcházíte 12 hod.A TO JE PAK ČEKÁNÍ!!!!!!!Zdravim pane doktor!!!!!

Já jezdím na bezdružicko pouze na prázdniny. Když měla vnučka problémy ochotně se nás ujal. Vnučka byla jeho zpěvem nadšená a velice pobavená. Jediné mínus je dlouhé čekání. Nebylo by dobré, kdyby byl v blízkosti ještě jiný lékař, aby se o pacienty podělili?