Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Fučíkova 249, Bezdružice
Ordinace praktic. lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

Dr. Tom. What an amazing person he is. He is way more than just a doctor. A great personality, smart, his understanding to medical issues, his positivity and most important he takes care of his patients like no other could do. A man who knows how to treat his patients not just with pills but also consulting them with positive approach. I have uncountable doctors in city where I live but I rather go for 1 hour drive out of my city to small village where his clinic is situated. He speaks great English which is also very important for non Czech speakers. He is indeed the best you can find in this country. He is doctor for life.


F
Umístění: Ordinace praktic. lékaře pro dospělé Jiný

Skvělý odborník a určitě fajn člověk, který se snaží maximálně pomoci. Jsem rád, že tady u nás je!!!


P
Ověřeny pacient

Super doktor co by jste chtěli,pečlivě jsem si přečetl názory všech předemnou a to co někteří píší mě dost zaráží.Že čekáte déle v čekárně?Že Vás pošle někam na vyšetření ke specialistovi,když vidí nebo příjde na nějaký problém,který potřebuje odborné vyšetření? Zamyslel se někdo kdo tyto názory napsal proč je tomu asi tak? Tohle je obvodák jaký má být,to že si prospěvuje je naopak super a zřejmě to svědčí o tom,že má k práci kladný vztah a že své pacienty rád ošetřuje,nabuzuje tím uklidnující atmosféru atd atd. - a komu to vadí,tak doporučuji si s ním zabroukat taky a hned vám bude lépe


F
Ověřeny pacient

Umí možná léčit chřipky a angíný,ale jinak nic moc,neruzumí papírům ani kam by měl člověka poslat.A v čekárně nechá lidi čekat i přes půl dne i více s bolestma v nejlepším,v nejhorším odejde a řekne že nemá čas a že máte přijít další den

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Kéž by alspoň polovina doktorů byla jako T.B, to by bylo zdravých lidí. Takhle je většina jen vyLekána.


Z
Ověřeny pacient

Lékař na pravém místě. Pokud se někomu nelíbí, nemusí k němu chodit a zvolit si jiného lékaře. Nic nenechá náhodě, vždy zodpovědně přistupuje ke každému pacientovi. Pokud Vám se něco nelíbí, není to jeho vina, ale hledejte ji v sobě. Buďme rádi, že je u nás. Zažila jsem hodně lékařů u nás na obovdě, ale tenhle je nejlepší!!!


Ověřeny pacient

Velmi pečlivý a vnímavý k pacientům


Super doktor,nemůžu si stěžovat!!!!A těm lidem kterým se to nelíbí no tak ať tam nechodí nebo ať si jezdí jinam např.Do Planý nebo Stříbra nebo Plzně maj tam rovnou pitevnu tak sem tam zastavte a poptejte se tam!!!!!Všichni nadávaj za jeho zády,ale nikdo mu to neřekne do očí to máte nějakou čest vždyť je DEMOKRACIE-SVOBODA!!!!!
Tak mu to řekněte dneska se Vám zato nic nestane ne,že se v čekárně tvoří fronty a že vás to tady nebáví a jděte jinam aspoň bude v čekárně prázdno:-))Ale to mu nikdo do očí neřekne co???No jste ubožáci teda pomlouvat to jo to by Vám šlo!!!TFUJ že Vám neni hanba!!!!!!Počkejte až pojede na vyšetření do Plzně tak tam si počkáte v čekárnách ráno přijdete v 7 hod.a odcházíte 12 hod.A TO JE PAK ČEKÁNÍ!!!!!!!Zdravim pane doktor!!!!!


P

Já jezdím na bezdružicko pouze na prázdniny. Když měla vnučka problémy ochotně se nás ujal. Vnučka byla jeho zpěvem nadšená a velice pobavená. Jediné mínus je dlouhé čekání. Nebylo by dobré, kdyby byl v blízkosti ještě jiný lékař, aby se o pacienty podělili?


V

Je v pohodě


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti