MUDr. Tibor Liška

Valašské Meziříčí 1 adresa

Soukromá zubní ordinace
Hrachovec 264, Valašské Meziříčí

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Lidský a profesionální přístup pana doktora, moc milé a příjemné sestřičky. Pomohli mi ihned v akutní situaci, i když jsem v tu dobu nebyla ještě jejich pacient. Nyní již jsem a velká spokojenost. Také si velmi cením prostoru pro bolestivé případy každé ráno.

Umístění: Soukromá zubní ordinace Jiný

Vřele nedoporučuji!
Naštěstí jse mi podařilo najít jiného zubaře a je to fakt něco jiného-nové moderní metody, slušnost, vstřícnost, vysvětlí, bezbolestnost, používání rentgenu, kvalita.,správná diagnóza.

Umístění: jiné místo prohlídka po dlouhé době, panika ze zubařů

Pan doktor i sestřička jsou naprosto úžasní. Mám dentofobii, po chování mé dnes už minulé zubařky jsem myslela, že ně nikdo živou už na zubní nedostane. Jenže po nějaké době mě začaly zuby bolet a já měla skutečné obrovský strach někam jít. Pan doktor zrovna měl místo pro nového pacienta. Šla jsem tam s obrovským strachem, brečela jsem, měla v sobě tři neuroly. Lékař se me zeptal jestli chci injekci, což jsem odkývala. Nejdříve mi nastínil, co v puse je a bueme spravovat a pak mi jí dal. Až zabrala, čekal skutečně dlouho, se do toho teprve pustil. Mezi tím si se mnou sestřička povídala o škole, stidium, rodině. Během ošetření hrála v pozadí příjemná hudba

Pana doktora vřele nedoporučuji. Chodila jsem k němu celé dětství do asi svých 20 let kdy jsem se vdala a přestěhovala. Až u nového zubaře jsem zjistila, že existují i zubaři, kteří jsou empatičtí, umrtví vám zub, když vrtají velký kaz a pořádně vám vysvětlí jak si čistit zuby aby to bylo účinné. Dneska jsem si na něj vzpomněla, když sem byla vytrhnout jednu stoličku kterou mi "spravoval" pan Liška. Důvod trhání byl jeden přeplněný kanálek, v druhém zalomený nástroj. To mi způsobovalo záněty v dásni pod zubem a už se s tím prostě nedalo nic dělat. Když mi ho doktor poprvé zrentgenoval nevěřil vlastním očím a už tehdy mě upozorňoval že to přeplnění bude zřejmě časem dělat problémy. Pod většinou jeho plomb jsem měla kazy, pod jednou dokonce takový, že jsem musela opět na čištění kanálků a přeléčování zubu... Způsobil mi trauma ze zubařů a až u nového zubaře, který je hodný a empatický se cítím jak normální člověk a chodím k němu i ráda. Takže k Liškovi už ani za nic. Ani kdyby byl poslední zubař na světě.

Je profík ve svém oboru. Dbá na pravidelnou prevenci, je zodpovědný a perfekcionalista. Co se týká bolesti při zákrocích, je jen na nás pacientech, zda si řekneme o utišující injekci ,když víme všichni, že to bude bolet. Pan doktor nám ji ráději dá, než aby poslouchal hekání a sténání nás pacientů.
Já, jeho dlouholetý pacient s celou svou rodinou na jeho péči nedáme dopustit a i touto cestou mu děkuji.

S panem doktorem jsem naprosto spokojen. Je to můj čtvrtý zubař a konečně neřeším při každé (pravidelné) návštěvě další a další kazy nebo vypadlé plomby. Prováděl mi snad všechny možné zásahy (trhání všech čtyř osmiček, čištění kořenů, resekci kořene, samozřejmě ze začátku i ty kazy) a vždy to probíhalo rychle, profesionálně s minimální možnou bolestí. Díky perfektně provedeným a trvanlivým keramickým korunkám a "mostíkům", zmiňovaným zde jiným hodnotitelem, mám posledních deset let zuby vzhledově i funkčně v perfektním stavu.

Je to v pořadí můj čtvrtý lékař a jsem po osmi letech spolupráce naprosto spokojen. Postupně vyřešil problematické zuby, které jsem s předchozími lékaři řešil neustále dokola (záněty, resekce), doplnil mi velmi kvalitně zpracované keramické korunky a postupně mi vytrhal problematické osmičky. Bolestivost zákroků byla srovnatelná s předchozími lékaři (asi bez narkózy neřešitelné), velmi ale oceňuji rychlost a přesnost práce.

Pan doktor je velice ochotný a nejednou mne zbavil nesnesitelné bolesti zubů a to i mimo ordinační hodiny. Děkuji R. Vsetín

;

rychlá kvalitní a skoro bezbolestná práce:-)

Pana doktora bych doporucila pouze lidem, kterym nedela problem snaset bolest, pripadne trpi nejakou formou masochizmu. Jeho pristup k pacientovi je na muj vkus dosti nelidksy, a vzhledem k tomu, ze k nemu drive dochazela velka cast me rodiny a znamých, mam tento postoj k nemu potvrzen i z vice stran. Prikladem jen mohu popsat situaci, kdy mi pan doktor vrtal zubni kaz (sahajici az do nervu) i pres me vyhrady k velke bolesti tak dlouho, dokud jsem neztratila vedomi...pote se podivil, ze "mladez" dneska nic nevydrzi, a milostive mi aplikoval znecitlivujici injekci. Podotykam, ze snaset bolest mi nedela problem, ale po tomto nezapomenutelnem zazitku jsem se k nemu do ordinace jiz neodvazila znovu vkrocit a presla k jinemu lekari, kde jsem stoprocentne spokojena. Bohuzel ani s tim, ze by byl ke svym pacientum zrovna mily a prijemny nemohu souhlasit.