Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Síť očních klinik LEXUM

Po mých vleklých problémech s okem jsem se dostala do péče paní primářky a nemohu než se přidat ke spokojeným pacientům. Jak z lékařského tak lidského hlediska je paní primářka naprosto skvělá, profesionální a nikde jinde jsem se s tak úžasným přístupem nesetkala. Po několika pro mě stresujících týdnech jsem odcházela od ní z ordinace konečně v klidu s pocitem, že někoho opravdu zajímá, co je se mnou v nepořádku. Přestože má léčba ještě není u konce paní primářce naprosto důvěřuji a jsem přesvědčená, že u ní jsem v těch nejlepších rukou.

Umístění: jiné místo

Jestli hledáte vstřícného, příjemného a profesionálního lékaře s úsměvem na tváři tak je to právě paní doktorka Urania Tavandzi. Maximální spokojenost, doporučuji!

Velmi profesionální paní doktorka, je opravdu vidět, že rozumí svému oboru, kvalitní ošetření.

Úžasná lékařka, milá,vstřícná, vždy s úsměvem na tváři. Kéž by takoví byli i ostatní lékař:)

Na klinice Lexum v Ostravě jsem před cca 2 lety podstoupil laserovou korekci mé oční vady (krátkozrakost+astigmatismus). Vše proběhlo dokonale, lepší průběh a výsledek si člověk snad ani u takové operace přát nemůže :). Paní doktorka Urania Tavandzi byla mým lékařem, který mě všechno vysvětlil, provedl mě celým předoperačním vyšetřením a nakonec mě i sama odoperovala. Můžu s čistým svědomím říct, že vstřícnějšího, příjemnějšího a přitom stále maximálně profesionálního lékaře jsem ještě nezažil. Všechny mé dotazy před i po operaci byly ihned zodpovězeny a tím byla moje nervozita před samotným zákrokem snížena na minimum a já šel "pod kudlu" :) s naprostým klidem a pocitem, že jsem v rukou naprostých profesionálů. Tímto příspěvkem bych Vám chtěl zaroveň poděkovat paní doktorko Uranio Tavandzi za výborně odvedenou práci a mou maximální spokojenost.

Můžu bez nadsázky říct, že mi paní doktorka zachránila levé oko a takovou péči jakou jsem dostal na klinice Lexum v Ostravě jsem nikde nezažil. Daniel Č.

Nevím co proti ní všichni máte. Stokrát lepší je příjemná a milá paní doktorka, než nepřístupný člověk, který se ani neusměje a nevíte co od něho můžete čekat. Plno lidí chodí na operace očí do Lexa v Ostravě a kdyby byla tak špatná jak tady všichni píšou, asi těžko by mohla být primářkou a operovat všechny pacienty. Já jsem byla s přístupem i výsledkem operace maximálně spokojená. Stejně to vypadá jak by tady psal jeden člověk více negativních názorů.

Paní primářka je skvělá, profesionální, milá a nechápu jak tady někdo může psát takové nesmysly.

U paní doktorky jsem podstoupila laserovou operaci očí a byla jsem naprosto spokojena. Před zákrokem mi lékařka pečlivě vysvětlila, co vše se bude na sále dít a ochotně zodpověděla všechny mé otázky. Při zákroku samotném se rovněž chovala profefionálně - neustále komunikovala a informovala o tom, jak vše probíhá. Doporučuji!

Paní doktorka Tavandzi je slaďoučká na pohled. Má velmi infatilní přístup k pacientům. Pokud má před sebou komplikovanjší případ, neví si vůbec rady. Slibuje nesplnitelné. A potom přestává komunikovat úplně. Dělá dojem odbornice, jakákoliv komplikovanější otázka jí přivádá do rozpaků.
Dokáže být velmi nepříjemná, když nechce něco co způsobila řešit. Výrazně nedoporučuji už vzhledem k tomu, že se za tyto služby poměrně dost platí a ve výsledku stejný přístup jaký by jsme čekali jen u lékAřu ke kterým by nikdo nešel. A když něco pokazí, raději to zatlouká, zatlouká, zatlouká.