Stomatologická ordinace Milovice
Školská 12, Milovice

Umístění: Stomatologická ordinace Milovice

Pani zubarka je naprosto uzasna! Navsteva u ni pro mne byla velmi milym prekvapenim. K zubari jsem se odhodlala po opravdu delsi pauze a samozrejme jsem mela strach. S lekari mam jako kazdy i dobre i spatne zkusenosti. Bohuzel z mladi prevazuji zazitky primo hruzne, proto casto otalim, nez k nejakemu lekari zajdu a zubare jsem oddalovalo opravdu dlouho. Strach mne rychle presel, protoze pani zubarka byla usmevava, mila, klidna. Vse mi srozumitelne vysvetlila, ukazala, rikala co bude delat a proc, stale dokola se ptala, zda je vse v poradku. Presne tak jak by mel asi postupovat kazdy lekar. Jsem pouze laik, ale prislo mi, ze je velmi pecliva. Mimo standardni RTG delal jeste dalsi "mini snimky" oblasti, ktere se ji nezdaly. Nakonec jsme resily vetsi kaz, schovany pod amalgamovou vyplni. Zakrok probehl bez bolesti, s vysledkem jsem velmi spokojena. Kaz odvrtan, amalgam vymenen za krasnou bilou vypln. Vim, ze u pani Zubarky Fortelne budu v tech nejlepsich rukach a rozhodne nebudu mit strach z dalsich navstev. Jsem moc rada, ze jsem si zrovna tuto pani zubarku vybrala. Mohu s klidnym svedomim jen a jen doporucit!!!

Umístění: Stomatologická ordinace Milovice

Paní doktorka Tetiana Fortelna je opravdu specialistka ve svém oboru. Na rozdíl od ostatních zubařů, které jsem měl tu čest navštívit, se zákrokem nikam nepospíchá. Při prohlídce vyhodnotí závažnost onemocnění, dobu trvání zákroku a podle toho mě sestra individuálně objedná. To znamená, že před zákrokem v čekárně čekám 0 - 10 minut a má na mě dostatek času. Vyspravený zub zformuje kvalitně do přirozené polohy a nesčetněkrát zkontroluje optimální skus - nic mi při kousaní nevadí a hlavně nemám posunutý celý zub o pár milimetrů, jako od jiných zubařů.

Chválou, že je paní doktorka hodná a milá se nebudu zdržovat - to si každý přečte z jiných komentářů (samozřejmě hodná a milá je). Zdržím se ale hodnocením sestry, o které se tu moc nepíše. Se sestrou komunikuji více, než s paní doktorkou. Ať už osobně nebo po telefonu - vždy se mi snaží vyjít vstříc. V případě, že na zákrok pospíchám, je ochotná mě kontaktovat ještě před plánovaným termínem, když jim náhodou někdo jiný termín odřekne. (Jo a taky je hodná a milá :))

Zdravotní péčí nelze ohodnotit jinak, než 5 hvězdičkami. Vybavenost ordinace hodnotit nemůžu - nejsem zubař.

Umístění: Stomatologická ordinace Milovice

Dobrý den, má poslední návštěva ve mne zanechala takové pocity, že je s Vámi musím sdílet. Paní doktorka mi během sekundy určila stav mých zubů a hodnotila jej jako velice špatný. Nezajímalo jí, co jsem jí k tomu říkala a vlastně mi na mé otázky ani neodpovídala. Nepečlivá, nevyjde vstříc a veliký projev nezájmu. To samé paní sestřička.

Chodíme k paní doktorce celá rodina a maximální spokojenost.Je ochotná, příjemná a vždy vše vysvětlí.I k dětem je bezvadná a dokonce ani můj manžel, který měl panickou hrůzu ze zubaře se už tolik nebojí.Takže za nás určitě ano-)

U paní zubařky jsem byla snad jen dvakrát a bohatě stačilo a jsem ráda že u ní již nejsem jinak bych asi přišla o zuby . Dle mého si vzala až moc pacientů a nevěnuje jim tolik péče . Není vůbec připravená na pacienta a o sestře ani nemluvím zřejmě si ani nezapisovala do karty. Na jedné kontrole mi oznámila že tam mám malý kaz a na další kontrole se mě ptala s čím tam jdu vlastně a když jsem ji řekla že na vrtání kazu tak se mě ptala kde ho mám. Byla jsem těhotná cca 20tt těhotenství a řekla mi že mi vrtat zub nebude že by to pro mě bylo trauma a že injekci dávat nemůže. Tak jsem ji řekla že vrtání zubu není pro mě trauma a při vrtání si ani injekci nenechávám dávat tak na mě koukala jak kdybych byla z jiného světa a neošetřila mě. Se slovy že počkáme až porodím ,takže tato zubařka by mi klidně nechala rok kaz a přijde ji to naprosto normální. Co se týká mé dcery ( 3 roky ) tak z ní měla velký strach , velmi hlasitě na ní mluvila div nekřičela.

Já tedy bohužel s kladným hodnocením souhlasit nemohu. Dokud jednala se mnou bylo vše v pořádku, ale chování k dceři bylo tedy opravdu naprosto neprofesionální. Poprvé, když jsme navštívili paní doktorky ordinaci, měla dcera čtyři dvojky vyrostlé za prvními dvojkami a bylo třeba je vytáhnout. Dceři je sedm, takže se celkem pochopitelně bálá. Paní zubařka po chvíli nezvládla situaci plačícího dítěte a na mou dceru začala křičet, ať si jede do Motola, že ji ošetřovat nebude jestli nechce. Dceři jsem tedy domluvila, podržela ji a zuby ji nakonec vytáhla. Podruhé jsme se domluvily na zalití zoubků kvůli kazivosti. Dcera se ji už tak bála, že plakala, klepala se a pusu otevřít nechtěla. Paní doktorka na ni spustila, že je dost velká na to, aby věděla, že ty zuby se jí jinak skazí a jestli se jí to nelíbí ať odejde a příště ať tam ani nechodí, že jí už zuby nezpraví a ukončila to tím, že jí při odchodu řekla, že je rozmazlená holka. Abych byla přesná, ten kdo byl právě v čekárně, může potvrdit má slova. Bylo ji totiž jisto jistě dobře rozumnět. Domnívám se, že pokud chce paní doktorka ošetřovat děti, měla by se k nim umět chovat. Bohužel se obávám, že díky jejímu neprofesionálnímu a hulvátskému chování se dcera teď bude bát každého zubaře.

Zdeněk,
skvělá doktorka, šikovná sestra, perfektní vybavení ordinace, nové bezbolestné metody - ************** 5 hvězdiček mi pro hodnocení nestačí!

Paní doktorka je velice šikovná! Pomůže hned, vždy si udělá čas!
Vyšetření a jakýkoliv zákrok je vždy nebolestivý :)
Doporučuji

Paní doktorka je skvělá, má velmi lidský přístup, je citlivá a dokáže výborně pomoct.

U mě velká spokojenost, mám silnou fobii ze zubařů a paní doktorka si se mnou uměla poradit, perfektně mi popisovala co právě teď dělá a neztrácela trpělivost.