Praktický zubní lékař
Lidická 8, Boskovice

Velmi profesionální přístup,paní doktorce i sestřičce děkuji.Ošetřila mého syna,který u ní není zaregistrovaný a pomohla mu od bolesti,co jiný zubař zanedbal.Nemusela jsem navštívit další pohotovost v Brně!Hned bych syna dala k ní, má bohužel plno

Velmi profesionální a na práci si dá opravdu záležet. Narozdíl od postarších stomatologů ovládá moderní postupy. Vše také srozumitelně vysvětlí . Chodím sem i s malou dcerkou a mohu ocenit i její laskavý přístup k dětem. Sestřička je také velice příjemná.

Nejlepší zubařka...Jezdíme k ní až z Brna.

2,5 měsíce po prohlídce u paní doktorky jsem zašla jinam, protože se mi to nelíbilo. výsledek: lékařka udělala OPG a objevila 3 další kazy, z toho 2 viditelné a ne zrovna malé (ukazovala mi je zrcátkem), jeden pod plombou, vyloženě kandidát na návštěvu pohotovosti a čištění kanálků.
Za 2,5 měsíce se tam rozhodně neudělaly. Za sebe: nedoporučuji.

Nejlepší z nejlepšich-supr

Paní doktorka je vysoce profesionální, po odborné stránce výborná, vztah k pacientovi vřelý.
Je prostě nejlepší!!!

Ano super zubařka taky k ní chodím a musím říct, že je zlatá.

Ano je to super zubařka mám s ní jen dobré zkušenosti!!!

paní zubařka i její sestřička jsou super!!!! Mám dítko 15lete chodíme k p. doktorce asi 3 roky, takže od 12let dítěte a poprvé mu byl udělán rengen zubů až tady. Díky tomuto vyšetření se odhalil dost velký problém s kterým se muselo na operaci a nebýt tohoto super přístupu, tak by mému dítku časem hrozilo i odebrání kousek kosti a díky bohu že jsem poslechla všechny kolem nás a odešla od zubařů v bydlišti. Sice za p.doktorkou dojíždíme 20km ale jsme v poho :nakonec jsme tam skončili celá rodinka a nemá to chybu vřele doporučuji ale asi má holka už plno není se čemu divit

super a profi kvalita odvedene prace. zaslouzi si velkou 1 s *