Taťána Silberová, pediatr Ostrava

MUDr. Taťána Silberová

Pediatr Více

33 názorů

Uložit


Adresa

Pustkovecká 314, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
33 názorů

J
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S našimi dvojčaty (dcerami) jsme přešli k paní doktorce Silberové již před několika lety. Za celou tu dobu nám věnovala péči, kterou bychom přáli všem dětem i jejich rodičům. Její laskavý přístup, včetně jejího personálu sestřiček, sám o sobě léčí. Paní doktorko a sestřičky moc Vám děkujeme!


Ověřeny pacient

Jsem u pi.Dr.Silberove necele 3roky se synem a budu jiz brzy dochazet i s dcerou...a jsem strasne moc spokojena s celym personalem...sestricky a pani Dr.jsou naprosto bajecne...jsem stastna,ze jsem pro sve deti nasla peci,o kterou neni nikde jinde mozne ani zdaleka zavadit!!!Pokud by bylo mozne ocenila bych je nejvyssim lekarskym lidskym srdecnym peclivym ocenenim,jake existuje!Pro deti i rodice nejlepsi volba!


H
Ověřeny pacient

Velice dobrá lékařka,pečlivá,lidská,ochotná,milá. To se dnes už málo vidí. Moc doporučuji a také moc děkuji,že nás do ordinace přijala i přes plný stav. Opravdu moc DĚKUJI.


H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pečlivá, ochotná, komunikativní, empatická, máme ji rádi.


J
Ověřeny pacient

P.doktorka Silberová je ta nejúžasnější a nejskvělejší paní doktorka ! Nic nikdy nepodcenila,je výborný pediatr a je mi moc líto,že mi děti odrůstají a nebudeme už k ní chodit. Vřele všem maminkám doporučuji přejít k této p.doktorce,je milá, ochotná kdykoliv potřebujete a vždy nám dobře poradila.Totéž platí o sestřičce v ordinaci.Za vše moc děkuji- Jana S.


I
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka,lepší jsem pro svou dceru nemohla vybrat.Pečlivá,starostlivá,ochotna pomoci i mimo ordinační hodiny,totéž platí i o sestřičce.Velice obětavý personál kterému děkuji!


N
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka, velmi pečlivá a důsledná, skvělé jednání s dětmi i rodiči, příjemná. Mohu vřele doporučit.


K
Ověřeny pacient

Skvěla paní doktorka.


Z

Paní doktorka je vynikající pediatr, chodím do její ordinace s dětmi již 14 let. Je velmi pečlivá a zodpovědná. Vždy jsem byla maximálně spokojená s jejím přístupem. Vše detailně vysvětlí, mé děti ji milují, nikdy jsme se nepotýkali se strachem z vyšetření. Naopak, syn se na odběry krve kolikrát těšil. Mohu jen doporučit.


velmi dobrá praktická lékařkas citlivým přístupem nejen k dětem, ale i k rodičům. Po narození mé dcery nám hodně pomohla a poradila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti