Adresa

sídliště Svobody 77/22, Prostějov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
14 názorů

B
Ověřeny pacient

Paní doktorka mě doslova zachránila hrobníkům z lopaty když můj obvoďák Blechta fatálně zanedbal léčbu boreliozy. Od té doby jsem se přehlásil k ní a jsem maximálně spokojený!!!


K
Ověřeny pacient

Jsem po transplantaci jater, tudíž jsem potřebovala velice odbornou pooperační péči a tu mi poskytuje paní doktorka stoprocentně její zásluhou a zásluhou brněnských lékařu jsem opět vrácena do normálního života, děkuji vaší zásluhou jsem oslavila své 3.narozeninya mužu se těšit ze svých 9. vnoučat


Nechápu negativní názory níže. Velmi ochotná lékařka, která svoji práci umí. Jsem u ní už dvacet let. Nemám žádné připomínky k jejímu přístupu, k jejímu chování ani k původní sestřičce, aktuálně má nějaké mladé děvče.
R.Husička


Já mám velmi dobrou zkušenost. Paní doktorka je slušná a dokáže pacientovi naslouchat.


Já mám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Třeba jsem nikde jinde neviděla,že by se utíraly a desinfikovaly kliky u dveří , abych nechytla bacily po pacientovi,co šel přede mnou.A poslední dobou jsem toho nachodila po ordinacích dost.


Ověřeny pacient

Vcelku mě překvapuje počet extrémně záporných hodnocení. Já jsem k paní doktorce přešel po tom co můj původní lékař totálně zanedbal a dokonale sprznil léčbu mojí boreliozy. Byl jsem naprostá troska s podváhou přes 10kg zralí na celkové zhroucení.
Přístup paní doktorky byl již od počátku velice příjemný a profesionální. Vždy byla velice pečlivá a působila na mě velice dobrým dojmem.
Mnoho lidí si tu stěžuje na to, že nerada pacienty posílá na různá vyšetření což je podle mě naprostá kravina. Já jsem u ní podstoupil pestrou škálu nejrůznějších testů a poslala mě na všechna potřebná vyšetření.
Někdo tu dokonce dosti sprostě napsal, že zachází lépe s lidma co "jí něco donesou" což je podle mě pouze sprostá lež a dotyčná osoba by se měla stydět. Já jsem ji nikdy nic nedonesl a narozdíl od většiny ostatních doktorů po mě nikdy ani nežádala poplatek 30kč. S její zdravotní péčí jsem zcela spokojen a díky její léčbě jsem nyní konečně v dobrém zdravotním stavu a nadále se zlepšuji. Pokud bych k této paní doktorce nepřešel a zůstal u svého původního lékaře který mimochodem bral úplatky za vystavení neschopenek tak bych dnes pravděpodobně živořil něke na áru.
Každý by se tedy měl trochu zamyslet před tím než tu plácne nějaké zlé řeči a neférová hodnocení...


Já jsem s paní doktorou spokojená vždy vyslechne muj problém a pak se snaží najít nejlepší a nejučinější rešení,dokonce když jsem přišla s vysokýma horečkama tak mě brala přednostně to se jen tak někde nevidí,a to nebylo ze známosti jak by si mohl někdo myslet, nemám s doktorkou nic společného.a sestřička teda podle mého je dobrá kvalitně vabýrá krev a je milá.


Š

Komunikace s touto paní doktorkou byla zajímavá. Když jsem přišla s angínou, dostala jsem nedostačující antibiotika, kontrola nebyla nutná, přesto jsem přišla, bylo mi naznačeno, že jsem hypochondr, ale dostala jsem další slabá antibiotika (abych byla spokojená).
Po 3 týdnech utrpení, jsem šla na krční, kde mi paní doktorka podala silná antibiotika, která ovšem nestihla zabrat a skončila jsem v nemocnici na krčním s napuchlými mandlemi a později indikovanou mononukleozu, která mohla být způsobena neléčenou angínou!!!
Takže v žádném případě nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Souhlasím se vším, co bylo výše řečeno. Paní doktorka umí jen předepsat antibiotika, diagnóza ji moc nezajímá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nevím jak pan Kratochvíl,ale já jsem velice ráda,že už jsem u jiné paní doktorky,tato paní doktorka mi nikdy žádné pořádné vyšetření neudělala,ani preventivní prohlídku na kterou má každý pacient nárok.Chodila jsem k ní se stejnými potížemi a vyšetření žádné,vždycky to byla JEN viróza.Sestřička opravdu není dvakrát příjemná,chtělo by to lepší a vstřícnější přístup.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti