MUDr.

Urolog

Kontaktní informace

• J
    Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko

Hrůza, naprostá hrůza. Od začátku maximální neochota, vyšetření žádné a konstatování "s tim se nedá nic dělat, to se neléčí" - diagnoza přitom naprosto běžná a léčená ATB, při neléčení hrozba rozšíření zánětu do dalších orgánů. Vyhnout se obloukem!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
    0.5

• J
      Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko

• Pan doktor byl velmi neochotný, obtěžovalo ho každé slovo, diagnózu i léčbu jsem se dočetla až ze zprávy, kterou mi dal. Tam jsem se také dočetla, že nemám teploty (měla jsem), že těhotenství neguji (nemohu vyloučit) a že za tři dny si mám volat o výsledky. Nic z toho během vyšetření nepadlo. Že mám předepsaná antibiotika jsem zjistila až v lékárně od paní magistry.
      Po několika dnech užívání jsem panu doktorovi hlásila pravděpodobné vedlejší účinky ATB (v příbalovém letáku uvedené) a bylo mi sděleno, že je to nesmysl. A jen tak mimochodem, že ty ATB mohu vysadit, že jsou zbytečné, že výsledky kultivace diagnozu nepotvrdily.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní