Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko
Jihlavská 20, Brno

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Měla jsem konzultaci u pána doktora v urologie zahradníkova. Nedoporučuji, naprostý nedostatek empatie a lidskosti! Cítila jsem se provinile, že jsem přišla.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko

Hrůza, naprostá hrůza. Od začátku maximální neochota, vyšetření žádné a konstatování "s tim se nedá nic dělat, to se neléčí" - diagnoza přitom naprosto běžná a léčená ATB, při neléčení hrozba rozšíření zánětu do dalších orgánů. Vyhnout se obloukem!

Pan doktor byl velmi neochotný, obtěžovalo ho každé slovo, diagnózu i léčbu jsem se dočetla až ze zprávy, kterou mi dal. Tam jsem se také dočetla, že nemám teploty (měla jsem), že těhotenství neguji (nemohu vyloučit) a že za tři dny si mám volat o výsledky. Nic z toho během vyšetření nepadlo. Že mám předepsaná antibiotika jsem zjistila až v lékárně od paní magistry.
Po několika dnech užívání jsem panu doktorovi hlásila pravděpodobné vedlejší účinky ATB (v příbalovém letáku uvedené) a bylo mi sděleno, že je to nesmysl. A jen tak mimochodem, že ty ATB mohu vysadit, že jsou zbytečné, že výsledky kultivace diagnozu nepotvrdily.