Tamara Hynková, praktický lékař Úpice

Praktický lékař Více

Bratří Čapků 773, Úpice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

jedna z nejlepších lékařek se kterou jsem se kdy setkala ...empatická ,,lidská se snahou pomoci velký respekt paní Hynková .... sestřička s noblesou zvládá svůj nemalý objem práce obě mají úžasnou trpělivost...Mikysková....Jaroslava

Paní doktorka je velmi vstřícná a má SKUTEČNĚ svědomitý přístup k PACIENTŮM,

Velice dobrý přístup a ochota. Jak od paní doktorky tak od sestřičky. Na to co musí zvládat klobouk dolu. Vždyť to jsou jenom lidi. Škoda, že nemůžeme hodnotit všechny ty ubohý anonymní pisatelé. To by jsme asi koukali. Vy chudáci co se bojíte podepsat a stydíte se za svůj názor nepište raději nikam. Jste ubožáci co se bojí podepsat pod svůj názor jako za komoušů, ale v ordinaci je to pak paní doktorko sem, paní doktorko tam. Je mi z Vás špatně.

NEUSTÁLE CHODÍ POZDĚ. NEBO TAKÉ NEPŘIJDE VŮBEC.

Super osobní přístup k zákazníkovi, vylíčí všechny možná řešení, je velmi příjemná, pacinent má u této lékařky jméno, není pouze jeden z čekárny!

Moc Vám všem dopuručuji, Petr Nývlt!

Paní doktorku doporučuji,jen at se trošku víc věnuje pacientům a vyslechne je jinak je to velice fajnová lékařka a nemohu na ni říct nic škaredého.O sestřičce je to horší,někdy je fajn ale někdy ty její kukuče se mě opravdu nelíbý a to se tam zasejc tak moc nenadře.

Jsem spokojen.

Krátká pracovní doba,často se odmítají lidé ,protože na ně nevyjde řada.Neobjedná na urcitou dobu jako když nastupovala.Na rozmluvu nemá čas,zprávy odborných lékařů dostatečně neprohlédne,.odborné kvality si netroufám soudit.
V čekárně často napjatá,nervozní atmosfera .

Fakt dobrá dr.....

Svědomitá,příjemná, zodpovědná