Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Velmi dobrá lékařka. Za 15 let nemám jedinou negativní zkušenost. Vždy nám vše ochotně vysvětlila. Nikdy nic nezanedbala a vždy vše pečlivě prošetřila. Nemám ani pocit, že bychom někdy dostali nějaké léky, např. antibiotika, zbytečně. A i když paní doktorka občas opravdu působí trochu odměřeně, tak to rozhodně není důvod jí zavrhovat. Každý je jen člověk. Myslím, že dokáže velmi dobře rozeznat hysterii rodičů od problému. Vždy nám velmi ochotně vyšla vstříc a navíc... naše děti ji mají rády.

B

My jsme moc spokojeni,je na nas vždy mila a profi!!!!

Ověřeny pacient

chodíme k paní doktorce,už 10 let,vždy byla vstřícná a pečlivá nikdy nic nezanedbala,vyléčila všechny naše neduhy,Jenom nemá ráda záškoláky.a to jí schvaluji

Ověřeny pacient

Vždy milá vstřícná a nikdy nic nepodcenila. Doktorka na jedna

Ověřeny pacient

Jako lékařka je podle mého názoru výborná. Zváží všechny možnosti, doporučí léčbu a zatím vždy byla účinná a rychlá. Neřekla bych, že nemá ráda děti, jen na ně málo mluví a nesnaží se je něčím upoutat, tak aby se jí nebáli. Ale vše vynahrazuje sestřička, která je velmi milá a starostlivá.

Výborná lékařka. CHodila jsem s ní až do dospělosti. Nikdy jsem u ní nezažila žádný problém, milá, vstřícná. Nasazení antibiotik, bylo vždy oprávněné, dle diagnózy , nebo na základě výsledků výtěrů. Za což ji mohu jen poděkovat. Je sice pravda, že když někdo přišel jen s virózou, tak ho za pár dní poslala šupem do školy, takže žádné vyvalování doma nikdy nehrozilo. V případě jakýchkoliv potíží jsem se na ni mohla obrátit. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Vřele ji doporučuji

P

Opravdu velmi tragická. Hned, jak to šlo, tak jsem z její péče odešel. Měl jsem vždy pocit, že je se vším ihned hotová a přístup také strašný. Náladová, nikdy nic moc nevysvětlila a přehlídla a zanedbala mi i docela závažná onemocnění. A co vím z okolí, tak nejsem sám... Pokud můžete, volte jiného pediatra.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti