Krajská nemocnice Liberec
Husova 10, Liberec

Ordinace hezká, čekárna většinou prázdná - to jsou ale asi jediná plus.
Jinak katastrofa, paní doktorka nepříjemná, bohužel na rodiče i na děti. Žádný zájem, většinou ani nevstane od stolu. Chování sestry ani nekomentuji, odcházela jsem otamtud vždy jako spráskaný pes. S dcerou jsme přešly k jiné doktorce a bylo to nejlepší rozhodnutí.
Paní Odzganovou nejspíš práce s dětmi nebaví, jinak nedokážu její chování pochopit.

Syn se nám při jakémkoli lehčím nachlazení přes noc dusil z důvodu zvětšených nosních mandlí, byli jsme u paní doktorky několikrát a vždy bylo nám řečeno, že ho máme nechat dusit alespoň měsíc, aby nám napsala žádanku na ORL - obešli jsme ji a objednali se tam sami. Po vyšetření pan doktor konstatoval, že mandle musí ven a že jsme měli přijít dávno, prý proč jsme to nechali zajít tak daleko. Když jsme mu řekli o přístupu paní doktorky, tak se zhrozil a řekl že bychom měli změnit obvodní lékařku.
Stejné to bylo s přirostlou předkožkou - paní doktorce jsme to říkali několikrát, byli jsme tam s tím extra, protože mu to čas od času zarudlo. Paní doktorka se na většinou to ani nepodívala a řekla že je to v pořádku, že se mu odlepí - opět jsme jí obešli a po vyšetření na urologii nám bylo řečeno, že se to rozhodně samo nespraví, že jsme měli přijít už dávno, protože zarudnutí je začínající zánět a že se to bude muset řešit chirurgicky.
Arogantní, nepříjemné a laxní jednání paní doktorky i sestřičky, bychom nějak přežili, ale takto nedostatečná lékařská péče je naprosto neakceptovatelná.

Paní doktorka je laxní. Přijde mi, že o dítě nejeví vůbec zájem, to samé sestřička. Informovanost je nedostatečná.
Nemám k paní doktorce důvěru.
Výborné je, že většinou nečekáme, jdeme ihned na řadu. Raději bych si ale někde počkala a svého syna nechala pořádně vyšetřit a byla bych moc ráda, kdybych se mohla na pediatra obrátit. To tady nemůžu.

Návštěva u paní doktorky byla zbytečná, vůbec nám nepomohla a ještě jsme odcházeli se staženým žaludkem.
Bohužel paní doktorka je velice nesympatická.
Sestřička je hodně nepříjemná paní.
Přišlo mi, že svou práci dělají opravdu jen s povinnosti.
Pro své dítě budu hledat určitě lepší péči.

Není pravda, že se paní doktorka nesnaží! Vždy našeho kluka řádně vyšetřila a měla o něj zájem i když byl v nemocnici. Chodíme k ní do ordinace už 10 let a jsme velice spokojeni.

Bohužel velmi neempatická doktorka, úsměv jsem nezahledla ani jednou.
* Když jsem se na něco zeptala, říkala, ze na internetu to je všude vysvětlené.
* Pani doktorka delala závěry, aniž by se mne na cokoli dotázala.
* Na návštěvy jsem chodila se stazenym žaludkem a o sestře ani nemluvím. Přístup stejný jako u pani doktorky.
* Povinné očkováni nechce posunout ani o měsíc, nepovinná očkování velmi urputně doporučuje.
* S pani doktorkou nelze vezt dialog, nýbrž si pani doktorka jede monolog.

Návštěvy u paní doktorky jsou pro nás nepříjemné. Dříve milá sestřička byla zastoupena nepříjemnou a studenou paní bez empatie. Paní doktorka při první návštěvě nám ukázala papír, kde byly instrukce jak s ní komunikovat a zdůraznila, kdy jí nevolat. Dále pak přehlédla kožní problém. Na další kontrole nás velmi chabě navedla jak situaci řešit. Nakonec jsme si vše obvolali a vyřídili sami. Pravidelné kontroly se nám zdají laxní, rychlé a bez pozitivní komunikace.

Přístup paní dokrorky je laxní a sestra neumí ani napíchnout žílu. Pak se samozřejmě posílá na ambulanci do nemocnice, aby dítěti vzali krev. Když jsem jim ukázala doporučení, tak byly "nadšeni".