Adresa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
K Nemocnici 1942, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost

Paní doktorka je opravdový anděl, neuvěřitelně milá s krásným přístupem k dětem. Chodíme k ní od prvního týdne synova života, každá návštěva je pohlazením po duši, paní doktorka umí uklidnit, vysvětlit a nic nezanedbá. Jsem opravdu ráda, že nás přijala, je to poklad!

K
Ověřený profil

Výborná lékařka, bývala moje pediatrička a teď k ní chodím se synem,nikdy nic nezanedbala a vše potřebné vždy vysvětlila . Mohu jen doporučit ! ♥

A
Ověřený profil

K paní dokotorce jsme na doporučení zapsali syna. První i druhá návštěva absolutně korektní a pohodvé jednání. Bohužel ale paní doktorka velmi chabě informuje o možných očkováních a takto jsme přišli o možné očkovací období nepovinného očkování. Dále jsme byli objednáni na očkování povinných látek, které napoprvé neproběhlo, napodruhé taktéž dne a nyní jsme dostali 3. termín. Člověk se musí na vše ptát a po všem se pídit jelikož Vám doktorka nepředstaví všechny alternativy/možnosti jen něco, asi co se jí líbí. Slabý lékař


J
Ověřený profil

Chodila jsem k paní doktorce se svými třemi dětmi a vždy jsem byla nadmíru spokojená s její péčí a laskavostí.Dokonce před pár lety již mé dospělé dceři,umožnila splnit povinnou praxi při studiu na Vyšší zdravotní škole ve své ordinaci.Paní doktorko,bylo mi potěšením k Vám docházet s dnes již dospělými dětmi(26,24 a 22let).Jitka Pochová,synové Daniel a František a dcera Magdaléna.AŤ SE VÁM DAŘÍ!


A
Ověřený profil

Nejlepší, nejmilejší a nejserioznější paní doktorka, kterou známe ;) .... Děkujeme za to, že ji máme!!!


Ověřený profil

mě vždy a pokaždé pomohla a pomáhá....byla to moje dětská lékařka a teď jí má i moje dcerka a nemůžeme se vynachválit ;-)


J
Ověřený profil

Já osobně musím konstatovat jednu věc k paní doktorce Janouškový a to ,že je mi ctí ,že jsme ji poznali a že velice rádi k ní chodíme s dcerou .Bylo již několik případů které jsem řešily ,řídí se precizností a profesionalitou na vysoké úrovni a kudy chodíme tak pějeme chválu.Jsme takový ,že kdyby jsme o tom nebyly přesvědčeni nedělali bychom to . Profesionalita ,preciznost,slušné chovaní ,vždy upravená ,srozumitelně komunikuje s pacinty ,milá a i sestřičku má velice příjemnou a milou. Zdravím a přeji spousty spokojených a hlavně zdravých dětí.


V
Ověřený profil

Hledáte-li pro svá děcka kamarádku a výbornou lékařku v jedné osobě tak zde ji máte.Chcete chodit do ordinace bez obav?Je to zde.Je to ordinace plná něhy a lásky k dětem.Tady zapomenete na nevraživost a aroganci některých doktorů kteří si myslí že doktořina je práce jako každá jiná.Tady poznáte že doktořina je poslání.Je mi líto že dceři bude osmnáct.Zřejmě se už nikdy nepotká s takovým přístupem k člověku jako to poznala u paní doktorky.Paní doktorko moc Vám děkujeme za ta léta co jsme měli tu čest k Vám chodit.DĚKUJEME!!!
Mikolášek Vl a dcera Petra Mikolášková-Kladno.


V
Ověřený profil

Hledáte pro své ratolesti vynikající doktorku a kamarádku v jedné osobě? Tak to je paní PANÍ MUDR .Janoušková. Její přístup a chování k dětem je vzorové a mnozí lékaři by se mohli od této PANÍ MUDR učit.Je to vzor pro pro všechny mrzuté,náladové a nervozní doktory.PANÍ MUDR posunula naše zdravotnictví do stádia kde by mělo být.Moc lituji že dceři bude osmnáct a musí přejít jinam.Chcete-li chodit k dr.bez obav a absolutní důvěrou zde máte možnost.Chcete pro své děti to nejlepší? Tak neváhejte.Moc děkuji za léta kdy jsem mohl s dcerou chodit do ordinace plné něhy a lásky k dětem.Děkuji!!!!! Mikolášek Vladimír.-Kladno.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je anděl nad všechny anděli chodila jsem k ní já sama a ted k ní chodí i mé děti je milá usměvavá pořád v dobré náladě a umí vždy dobře poradit a vylečit všechny bolístky vašich malích ratolestí.Jsem ráda že ji máme a nikdy bych neměnila.Doporučuji všem maminkám.Moc bych ji chtěla poděkovat jak se o mé ratolesti stará.


Došlo k chybě, zkuste to znovu