Zrzavého 12, Jihlava

Březinova 62a, Jihlava
Praktická zubní lékařka

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

2.5

Umístění: Praktická zubní lékařka zubní vyšetření

bohužel také musím Nedopporučit. Odbitá práce. Jak mne,tak mým rodičům a mé dceři...všem nechala pod plombami kazy, amaltgamy jsou odbité nezabroušené... za opravu bolavých zubů jsme pak dávali tisíce a tisíce,nemluvě o bolesti.

Při rozhodnutí paní doktorky o zkrácení pracovní doby a snížení počtu pacientů jsem našla zubaře jiného. Co mě ovšem čekalo bylo nepříjemné sdělení, že všechny plomby jsou špatně udělané, dokonce v některých zubech jsou zalomené konečky čisticích tyčinek, o jeden zub jsem přišla z důvodu špatného zaléčení úplně a to mi hrozí, že o další 4 zuby přijdu. To, že jsem několik let chodila s cystou, která mi rozežírala dáseň, to už nekomentuji. Bohužel vyčíslení oprav mě dostalo. Nedoporučuji ani náhodou!

Š

paní zubařku mohu doporučit,zubař na svém místě,perfektní komunikace s pacientem,u paní zubařky jsem byla na pohotovosti trhala mi osmičku vše dopadlo na jedničku,paní zubařka ví jak na to,mohu doporučit super přístup v ordinaci to zvás vše spadne díky super přístupu jak paní zubařky tak sestřičky doporučuji!!!!!!!

Š

paní doktorka je výborná,byla jsem u ní na pohotovosti a mohu doporučit, paní doktorka my trhala osmičku měla jsem z toho strach ale bála jsem se zbytečně ,perfektní přístup,a sestřička také výborná perfektní komunikace,paní zubařka cítí s pacientem, byla jsem moc spokojená osmička vytrhnutá na jedničku, super kdybych kní mohla chodit furt,ale paní zubařka bohužel nové pacienty nepřibírá škoda

Silně paní doktorku nedoporučuji, leda tak s krompáčem v ruce. Vše, co mi udělala, bylo špatné. Při akutních bolestech, které mi způsobila ona, by mě snad nechala chcípnout. Během jediného dne jsem si musel najít novou paní zubařku, která mě zbavila bolestí a zároveň mě přijala do svého registru.

tuto zubařku nedoporučuji! absolutní nezájem o pacienta-snažím se k ní dovolat dva týdny a ještě se mi to nepovedlo! Hledám si jiného zubaře,už na to nemám nervy!!!

S paní zubařkou, jsem velice nespokojená, je neochotná, svou práci odbyde, když už něco dělá, tak to pokazí a bolí vás zuby ještě víc, poté když za ní jdete s tím , že bolesti neodstupují, vás neošetření a dál se o problém nezajímá.

Poté,co jsem čekala měsíc na ošetření zubu po zákroku na pohotovosti,a nakonec mi navrhla jej vytrhnout v jiné soukromé klinice,jsem se obrátila jinam.To nepočítám,že nejdnou jsem seděla na křesle a milá paní doktorka se bavila s jakousi svou známou ,která si tam klidně popíjela kafe.Absolutní nezájem o pacienta.Na sestřičku nemůžu ovšem říct křivého slova,milá a vstřícná.Ale jsem ráda,že jsem odešla.

K Mudr. Švandové chodíme celá naše rodina, již několik let, a zatím jsem neměla problém , vždy jsme se domluvili - naopak při ošetření mě opravila velice dobře plobmy po jiné zubařce a nikdy se mi nestalo, že by mi plomba po jejím zákroku vypadla.. díky ní a její sestřičce nechodím s takovým strachem k zubaři..s objednací dobou je to delší ,ale kde to dnes u zubařů není.

Musím se paní doktorky zastat,slušné a vstřícné jednání,to stejné platí pro sestřičku.