MUDr.

Štěpánka Havlová

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• Q
    Umístění: ORL, foniatrie, sluchová protetika s. r. o.Služby: Opakovaný infekt horních cest dýchacích, zánět středního ucha

Odborník, specialistka, profesionál. Přešla jsem k paní doktorce s dcerou, kterou jiný ORL naprosto zanedbal a nevěděl si s její léčbou rady. Paní doktorka nám věnovala spoustu času, dokonale malou vyšetřila, vše mi vysvětlila a okamžitě začala problém řešit. Je naprosto skvělá. Doporučuji. Škoda, že většina lékařů nemá přístup jako paní doktorka Havlová.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se tisíců lékařů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Q

• B

Mám dlouhodobě problémy s hlasivkami. Paní doktorka je skvělá, o stavu pacienta opravdu přemýšlí a problém řeší ať jenom svým přístupem nebo po odborné stránce. Problém se mi sice vleče, ale paní doktorka mi vždy pomůže. Doporučuji všem.

• M

Paní doktorka je člověk na svém místě jak profesně, tak i svým přístupem hlavně k dětem, které při vyšetření nespolupracují, ona to ale dokázala, nenuceně, v klidu, bez problému...nevěřila jsem svým očím. Škoda, že takových není víc. Vše vysvětlila, byla trpělivá.

• H

Velmi příjemná a kvalitní lékařka. Vše vysvětlí rodičům i dětem. Chodíme k ní celá rodina 10 let. VŽDY super péče.

• L

Velmi profesionální přístup, po vyšetření vysvětlí problém a léčbu. Dříve jsem chodila jinam a nedalo se to srovnat.

• H

Velmi příjemná paní doktorka. Dokonce ani moje sedmitýdenní dceruška ani moc neplakala, když jí vyšetřovala.

• H

Skvělá paní doktorka s úžasným přístupem k dětem.S nikým takovým jsem se ještě nesetkala a to už jsme navštívili spoustu dětských doktorů.

• J

U paní doktorky se léčily se sluchem obě moje děti. Kromě odborných znalostí chválím i super přístup k dětem a ochotu a trpělivost při vysvětlování :-)

• S

víc než dobrá...........................

• K paní MUDr. Štěpánce Havlové chodím řadu let. Přátelský a odborný přístup. To samé platí i o paní MUDr. Koželuhové