MUDr. Štěpánka Hanousková

Pediatr Více

Hradec Králové 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Františka Halase 1050, Hradec Králové

Doporučuji, super.

Pani doktorka je mila a hodna,ale vadi mi,ze dava antibiotika bez výtěru z krku.Bud se trefi nebo ne.Když se netrefí,dá antibiotika jiné,opět bez výtěru.Věřím tomu,že má dcera měla antibiotika několikrát již zcela zbytečně.Byla bych ráda,kdyby se to změnilo,na dětech se paní doktorko šetřit nemá.

Skvělá, spolehlivá paní doktorka s příjemným přístupem k dětem.

S pani doktorkou máme jen ty nejlepsi zkusenosti. Diky citlivemu pristupu dokáze navazat vztah s detmi a bori bariery ktere jsou casto mezi detmi a lekari. po odborne strance nemam nejmensi pochybnosti i protoze ma pani doktorka zkusenosti z jeji prace ve fakultni nemocnici. v diagnostice a lecbe naseho syna ani jednou nezklamala.

jsme spokojení :-)

super přístup

Vynikající přístup, nelze nic vytknout celému týmu....

Perfektní přístup k synovi.

pani doktorky maji velice profesionalni pristup ale zaroven vi jak komunikovat s detmi a tudiz deti nemaji pocit strachu z navstevy lekare.Zrovna tak to plati i pro pani sestricku. Mohu pouze doporucit.

Chodila jsem k oběma paním Hanouskovým 18 let a vždy byly milé, příjemné a ochotné jakékoli domluvy. Tímto jim děkuji. A navíc mají úžasnou sestřičku, která je poklad a které člověk věří každé její milé slovo.